Reklama:

Kanadský profík Iain Valliere
rozjel naprosto brutální objem!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Kanadský kulturista Iain Valliere letos sice nezávodil, ale měl k tomu dobrý důvod. Chtěl totiž zaznamenat takový posun v celkových objemech, který by mu v roce 2018 v profesionální lize IFBB Jima Maniona umožnil bojovat o jeho premiérovou kvalifikaci na Mr. Olympia. Že se Vallierovi v objemovce dařilo a v současnosti se může chlubit naprosto brutálním množstvím svalové hmoty, napovídají následující fotografie pořízené během několika posledních dnů.

Dříve než se pustíte do studia přiložených snímků, připomeňme, že Iain si za svou dosavadní sportovní kariéru připsal čtyři profesionální starty. Výsledkově nejlépe se mu vedlo na Toronto Pro Supershow 2015, odkud si odnášel pátou příčku.


Iain Valliere - aktuální objemová forma


Foto:
www.facebook.com


Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra