Reklama:

Vojtěch Koritenský - On The
Top: Never Surrender (I.)

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Vancouver Pro 2017: výsledky a fotografie (den 1.)
Arctic Pro 2017: výsledky a fotografie
Toronto Pro Supershow 2017
- výsledky a fotografie (den 1.)
Europa Charlotte Pro 2017: výsledky
a fotografie
Kulturista Vojtěch Koritenský letos absolvoval již svou třetí sezónu v profesionální lize IFBB Jima Maniona, během níž se ve své kategorii do 212 liber (96,2 kg) postupně probojoval k pátému místu z Europa Charlotte Pro, třetí příčce z Toronto Pro Supershow, čtvrté pozici z Arctic Pro a desátému místu z Vancouver Pro.

Soutěžní ročník pro Vojtu skončil už před nějakými třemi měsíci a pomalu je před ním nový začátek v podobě vstupu do sezóny 2018. V době, kdy tento třiatřicetiletý profík uvažuje nad tím, na jakém klání v příštím roce poprvé navlékne soutěžní plavky, je zde i první díl jeho nové série videí s názvem On The Top: Never Surrender, která volně navazuje na předchozí snímky On The Top PRO.

Ve videu, které Vám dnes nabízíme ke zhlédnutí níže, se Vojtěch Koritenský přitom nejenom zamýšlí nad svými příštími soutěžními plány, ale vydává se třeba také na trénink ramen. Přejeme Vám pěknou podívanou!


Vojtěch Koritenský - Never Surrender (I.)


Kamera, střih a režie:
JVK video, Martin Kocián


Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2017 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2017 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra