Reklama:

IFBB Diamond Cup Katowice
2017: kompletní výsledky s body

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Mezinárodní kongresové centrum v polských Katovicích ve dnech 29. září až 1. října hostilo amatérskou soutěž mezinárodní federace IFBB s názvem Diamond Cup Katowice. Klání, které bylo určeno závodníkům ze všech národních federací IFBB, bylo svým harmonogramem uzpůsobeno tak, aby nekonkurovalo v České republice pořádanému klání EVLS Prague Amateur, a tak někteří závodníci využili příležitosti jeden den závodit v Praze a druhý den si vyzkoušet soutěž i před polským publikem.

Pohled do výsledkové listiny soutěže, kterou Vám nabízíme přehledně zpracovanou níže, ukazuje, že se polský Diamond Cup stal šancí především pro domácí závodníky. Přesto do přibližně třísettisícových Katovic přicestovali sportovci i z dalších zemí včetně České republiky a Slovenska. Z našich závodníků se na Diamond Cupu představili Petr Richtár, který v kulturistice mužů nad 100 kg obsadil sedmé místo, a Iurka Ciubotaru, jenž si ve physique juniorů nad 176 cm připsal desátou příčku.

Ze slovenských závodníků na akci nejvýraznějším způsobem zazářila bikiny fitnesska Tímea Trajtelová, která si v kategorii žen došla pro absolutní vítězství a navíc přidala i stříbro v bikiny fitness juniorek. Skvěle si vedl také Michal Zaukolec, který v klasické kulturistice mužů nad 180 cm vybojoval bronz. Ve vždy ostře sledované kulturistice mužů se na klání k celkovému triumfu probojoval domácí Szymon Łada, jenž přesto, že je mu pouze osmadvacet let, na kontě má už tituly absolutního mistra Evropy (2014) a mistra světa v kategorii do 95 kg (2015).

Rozsáhlou fotogalerii z IFBB Diamond Cup Katowice 2017
tvořenou snímky z objektivu Igora Kopčeka naleznete zde na stránkách EastLabs.sk.


Klasická kulturistika juniorů

p. č. jméno stát nar. hm./v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 11 Grzegorz Tomczyk Polsko 87,5/184,0 8 12 6 18
2. 3 Kamil Borański Polsko 90,0/185,0 10 20 15 35
3. 5 Jakub Korczyk Polsko 1994 84,4/183,0 15 32 14 46
4. 2 Bartosz Buczek Polsko 89,4/186,0 16 40 20 60
5. 10 Stanisław Budkiewicz Polsko 1994 84,5/183,0 26 46 20 66
6. 1 Arkadiusz Piątek Polsko 1994 78,7/176,4 31 54 28 82
7. 8 Tomasz Twaróg Polsko 1994 79,2/179,3 35
8. 6 Bartłomiej Sowa Polsko 1995 69,0/169,0 38
9. 4 Kamil Nosal Polsko 1994 80,1/177,6 49
10. 7 Kamil Gruszka Polsko 76,8/182,5 52
9 Mateusz Kozłowski Polsko 1995 77,3/176,8
73 Filip Łapot Polsko 83,2/181,0

Kulturistika juniorů

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 13 Daniel Poniedziałek Polsko 1994 91,1 6 12 6 18
2. 20 Artur Pikron Polsko 1995 96,6 9 18 10 28
3. 12 Tomasz Giza Polsko 1995 87,4 15 30 15 45
4. 14 Dawid Olszewski Polsko 76,2 20 42 20 62
5. 18 Olaf Cierzniewski Polsko 1995 81,0 25 52 27 79
6. 15 Kamil Uroda Polsko 1996 71,8 30 54 25 79
7. 16 Michał Cichy Polsko 2000 83,2 37
8. 17 Tomasz Orzechowski Polsko 1998 74,9 41
9. 19 Vladimír Kubek Slovensko 1998 74,4 42

Kulturistika mužů masters nad 40 let

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 30 Radosław Słodkiewicz Polsko 106,3 5 10 5 15
2. 26 Arkadiusz Bortel Polsko 1977 100,9 15 26 14 40
3. 31 Tomasz Lech Polsko 1977 99,7 13 32 14 46
4. 25 Jakub Potocki Polsko 97,1 17 36 19 55
5. 29 Adrian Krawczyk Polsko 1975 86,5 27 48 23 71
6. 27 Marcin Łopucki Polsko 1974 87,1 30 60 29 89
7. 28 Sławomir Szafrański Polsko 87,3 36
8. 32 Jörg Kapfer Rakousko 1971 98,7 40
9. 23 Marcin Olchowik Polsko 97,7 46
10. 24 Maciej Frelikowski Polsko 1974 86,4 46

Bodyfitness žen do 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 35 Aleksandra Stasiak Polsko 161,3 6 6
2. 38 Martyna Staszewska Polsko 160,0 11 11
3. 37 Dorota Galińska Polsko 154,0 14 14
4. 36 Kamila Rzeszowska Irsko 156,8 20 20
5. 39 Aneta Heluszka Polsko 161,0 24 24

Bodyfitness žen nad 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 42 Anna Nawrot Polsko 164,9 5 5 5
2. 41 Tamara Szczęśniak Polsko 173,5 10 10 10
3. 46 Małgorzata Mackiewicz Polsko 172,7 22 20 20
4. 45 Sandra Lippingwell Velká Británie 164,6 19 22 22
5. 47 Magdalena Duszyńska Polsko 163,7 24 22 22
6. 44 Katarzyna Świderska Polsko 166,0 28 26 26
7. 43 Małgorzata Piwko Polsko 164,3 31

Bodyfitness žen - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 42 Anna Nawrot Polsko 5
2. 35 Aleksandra Stasiak Polsko 10

Klasická kulturistika mužů do 180 cm

p. č. jméno stát nar. hm./v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 57 Wojciech Pasiut Polsko 84,4/178,5 10 18 8 26
2. 61 Hamad Alhaqqan Kuvajt 81,5/175,5 12 22 10 32
3. 53 Paweł Staniecki Polsko 86,0/180,0 10 22 13 35
4. 59 Rus Ali Velká Británie 84,0/178,0 21 44 21 65
5. 54 Dawid Klecha Polsko 83,8/179,4 27 52 27 79
6. 50 Keywan Nabii Norsko 78,9/177,5 30 54 25 79
7. 56 Szymon Domka Polsko 78,2/174,5 32
8. 55 Khaled Aldhaheri Spojené arabské emiráty 81,0/176,4 38
9. 52 Anas Mousa Saúdská Arábie 77,8/174,1 46
10. 51 Olaf Cierzniewski Polsko 1995 81,0/176,0 53
58 Bartłomiej Sowa Polsko 1995 69,0/169,0
60 Darwish Alboom Spojené arabské emiráty 81,7/178,7

Klasická kulturistika mužů nad 180 cm

p. č. jméno stát nar. hm./v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 72 Hubert Kulczyński Polsko 88,6/180,7 6 14 6 20
2. 71 Kacper Gottel Polsko 95,1/189,5 13 28 13 41
3. 70 Michal Zaukolec Slovensko 88,3/182,0 14 30 15 45
4. 74 Piotr Jurczewski Polsko 91,8/184,0 19 28 18 46
5. 66 Marcin Łopucki Polsko 87,1/181,0 22 52 23 75
6. 75 Norbert Tymczak Polsko 92,0/185,0 30 56 28 84
7. 67 Douglas Lippingwell Velká Británie 104,2/196,0 39
8. 68 Damian Kosiec Polsko 81,4/182,0 40
9. 69 Krystian Dudek Polsko 86,2/180,5 41
10. 65 Marek Ledwochowski Polsko 95,6/188,5 50

Klasická kulturistika mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm./v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 72 Hubert Kulczyński Polsko 5
2. 57 Wojciech Pasiut Polsko 10

Bikiny fitness masters nad 35 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 83 Katarzyna Dmochewicz Polsko 157,5 9 9 9
2. 82 Andrea Lackner-Kapfer Rakousko 1980 170,0 8 9 9
3. 78 Edyta Tamilewska Polsko 1982 161,5 12 11 11
4. 81 Anita Szymczak Polsko 1978 167,5 25 23 23
5. 77 Agnieszka Sobczyk Polsko 1982 164,0 22 24 24
6. 80 Trine Larsen Dánsko 1980 172,0 28 28 28
7. 79 Agnieszka Zembroń-Chudzicka Polsko 151,3 36
8. 84 Agnieszka Kubaczka Polsko 1971 159,4 39

Wellness fitness

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 88 Dominika Żurawska Polsko 169,2 7 7
2. 87 Angelika Mazij Polsko 160,0 8 8
3. 86 Agnieszka Kubaczka Polsko 1971 159,4 16 16
4. 89 Katarzyna Górawska Polsko 165,5 19 19

Bikiny fitness juniorek

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 97 Natalia Czajkowska Polsko 1999 162,0 11 10 10
2. 94 Tímea Trajtelová Slovensko 1995 165,6 9 11 11
3. 92 Patrycja Zahorska Polsko 1997 174,7 11 11 11
4. 99 Inez Gorońska Polsko 1996 160,8 22 24 24
5. 96 Daria Jozefczak Polsko 1994 175,9 27 24 24
6. 95 Natalia Krasoń Polsko 1997 166,0 27 25 25
7. 91 Katarzyna Adamik Polsko 1997 164,0 35
8. 98 Klaudia Mierzwińska Polsko 1998 162,2 46
9. 101 Natalia Pigoń Polsko 1997 165,2 47
10. 93 Joanna Spandel Polsko 1994 1725 47
100 Natalia Damek Polsko 1996 169,3

Physique juniorů do 176 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 104 Shamlan Alqallaf Kuvajt 1995 174,6 7 7
2. 106 Patryk Walczuk Polsko 1994 172,5 8 8
3. 107 Marcin Wrzeszcz Polsko 1995 174,3 15 15
4. 105 Marcin Zganiacz Polsko 173,0 20 20

Physique juniorů nad 176 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 117 Łukasz Majkut Polsko 1995 180,0 7 6 6
2. 119 Oskar Tchorzewski Polsko 1994 177,1 17 15 15
3. 110 Damian Dombrowski Polsko 1996 178,0 15 16 16
4. 115 Kamil Knut Polsko 1994 178,0 15 21 21
5. 120 Erik Bizunovič Litva 1996 183,4 21 22 22
6. 118 Mikołaj Tomalski Polsko 1998 184,0 33 25 25
7. 109 Przemysław Farbotko Polsko 180,5 35
8. 116 Kacper Bąkiewicz Polsko 1996 182,5 42
9. 113 Paweł Dyczek Polsko 1994 183,7 45
10. 111 Iurka Ciubotaru Česká republika 1996 179,5 48
112 Dominik Gołębiowski Polsko 1995 180,2
DNC 114 Jakob Dreyer Norsko 1993 186,7

Physique juniorů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 104 Shamlan Alqallaf Kuvajt 1995 7
2. 117 Łukasz Majkut Polsko 1995 8

Physique žen

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 124 Andrijana Dabic Rakousko 162,2 10 6 16
2. 125 Modesta Halby Dánsko 169,4 24 12 36
3. 123 Aleksandra Krzyworzeka Polsko 166,0 24 13 37
4. 122 Agnieszka Łuczak Polsko 166,3 40 20 60

Physique mužů do 173 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 128 Kamil Koźlik Polsko 172,4 10 11 11
2. 136 Jonathan Alvarez Španělsko 1987 163,7 13 11 11
3. 137 Patryk Walczuk Polsko 172,5 17 16 16
4. 132 Fawaz Ali AlQahtani Saúdská Arábie 172,5 13 18 18
5. 135 Mateusz Litka Polsko 165,6 25 23 23
6. 131 Rashed Juma Spojené arabské emiráty 165,3 38 27 27
7. 134 Jose Bjargo Norsko 163,8 39
8. 133 Eren Enver Velká Británie 171,4 43
9. 126 Marcin Uroda Polsko 168,5 44
10. 130 Fawzy Abdalla Kaed Katar 171,0 45
127 Mateusz Kordaszewski Polsko 171,0
129 Abdulaziz Alkankouni Kuvajt 166,0

Physique mužů do 176 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 140 Shamlan Alqallaf Kuvajt 174,6 5 5
2. 144 Tomasz Nobis Polsko 174,3 10 10
3. 143 Remigiusz Pezda Polsko 173,6 18 18
4. 141 Piotr Majchrowicz Polsko 174,8 19 19
5. 142 Marcin Wrzeszcz Polsko 174,3 22 22

Physique mužů do 179 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 150 Piotr Zieliński Polsko 176,6 16 10 10
2. 152 Aleksandr Perminov Rusko 177,0 20 13 13
3. 149 Yousef Dashti Kuvajt 177,2 17 14 14
4. 154 Damian Dombrowski Polsko 178,0 18 19 19
5. 153 Oskar Tchorzewski Polsko 177,1 19 21 21
6. 147 Kamil Knut Polsko 178,0 22 30 30
7. 148 Rasmus Vindt Dánsko 178,1 33
8. 151 Mateusz Stempczyński Polsko 178,8 38

Physique mužů do 182 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 159 Łukasz Majkut Polsko 180,0 5 5 5
2. 157 Przemysław Farbotko Polsko 180,5 11 11 11
3. 158 Paweł Łozowski Polsko 180,1 19 16 16
4. 160 Dominik Gołębiowski Polsko 180,2 16 20 20
5. 161 Lukasz Malodobry Polsko 179,4 28 26 26
6. 162 Rafael Malinowski Polsko 181,3 27 27 27
7. 163 Paweł Kordaszewski Polsko 180,6 35

Physique mužů nad 182 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 171 Łukasz Jenczak Polsko 184,4 6 8 8
2. 170 Łukasz Opolski Polsko 184,2 14 10 10
3. 169 Tomasz Politowski Polsko 184,0 16 14 14
4. 175 Daniel Samsel Polsko 22 19 19
5. 167 Kacper Bąkiewicz Polsko 182,5 21 22 22
6. 172 Bartosz Gizot Polsko 191,0 25 30 30
7. 174 Tomasz Orłowski Polsko 192,0 40
8. 168 Mikołaj Tomalski Polsko 1998 184,0 40
9. 166 Remigiusz Stępień Polsko 184,0 43
10. 173 Jakob Dreyer Norsko 186,7 47

Physique mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 140 Shamlan Alqallaf Kuvajt 8 8
2. 171 Łukasz Jenczak Polsko 13 13
3. 159 Łukasz Majkut Polsko 14 14
4. 150 Piotr Zieliński Polsko 18 18
5. 128 Kamil Koźlik Polsko 22 22

Muscular physique mužů

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 179 Jason Thompson Velká Británie 180,0 10 8 8
2. 177 Abel Sousa Španělsko 179,5 6 8 8
3. 189 Denys Mykolenko Ukrajina 178,5 15 14 14
4. 180 Mariusz Janucik Polsko 178,5 19 19 19
5. 188 Abdulaziz Alkaak Kuvajt 176,2 30 26 26
6. 187 Nasser Alattar Kuvajt 174,2 30 28 28
7. 184 Rafał Gumienny Polsko 176,8 31
8. 183 Ahmed Mohamed Velká Británie 178,5 40
9. 190 Marcin Dziadczyk Polsko 180,4 44
10. 191 Mateusz Bobrowski Polsko 180,5 48
178 Santino Tama’ Itálie 169,8
181 Ahmed Albashrawi Saúdská Arábie 172,0
182 Róbert Fruzsa Maďarsko 1975 175,0
185 Omar Pellejero Španělsko 177,0
186 Yousef Alfailakawi Kuvajt 167,4
192 Tobiasz Rusek Polsko 178,0

Bikiny fitness žen do 158 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 201 Paula Mocior Polsko 156,0 6 5 5
2. 202 Katarzyna Dmochewicz Polsko 157,5 10 10 10
3. 200 Magdalena Suwińska Polsko 157,6 15 16 16
4. 195 Katarzyna Strzelczyk Polsko 158,0 18 19 19
5. 196 Oyku Basar Turecko 157,6 29 26 26
6. 199 Aneta Olchowik Polsko 156,3 30 29 29
7. 197 Agnieszka Zembron-Chudzicka Polsko 151,3 36
8. 198 Anna Wieczorek Polsko 153,6 36

Bikiny fitness žen do 162 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 205 Natalia Czajkowska Polsko 162,0 7 7
2. 206 Justyna Zięcina Polsko 162,0 12 12
3. 209 Inez Gorońska Polsko 160,8 15 15
4. 208 Edyta Tamilewska Polsko 161,5 17 17
5. 207 Volha Sezianeuskaya Bělorusko 159,4 27 27
6. 210 Patrycja Niemiec Polsko 162,0 28 28

Bikiny fitness žen do 166 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 217 Tímea Trajtelová Slovensko 165,6 7 6 6
2. 218 Alona Katsy Kypr 165,2 10 11 11
3. 221 Katarzyna Rodzik Polsko 164,5 14 16 16
4. 215 Keeley Johnson Velká Británie 163,0 20 18 18
5. 212 Natalia Krasoń Polsko 1997 166,0 28 27 27
6. 220 Barbara Zielińska Polsko 164,0 28 28 28
7. 216 Natalia Pigoń Polsko 165,2 34
8. 222 Monika Nadolska Polsko 1986 163,0 40
9. 214 Klaudia Mierzwińska Polsko 162,2 46
10. 219 Dziyana Baklanava Bělorusko 164,0 49
213 Natalia Jankowska Polsko 162,5

Bikiny fitness žen do 169 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 228 Monika Biedka Polsko 167,0 10 9 9
2. 226 Anna Dolata Polsko 167,0 17 13 13
3. 225 Ewelina Szala Polsko 168,7 13 14 14
4. 227 Anita Szymczak Polsko 167,5 22 18 18
5. 231 Viktorija Ržavskaja Litva 167,5 27 23 23
6. 230 Magda Cebula Polsko 166,2 24 26 26
7. 229 Marta Friedman Polsko 166,5 29

Bikiny fitness žen do 172 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 239 Paulina Nowacka Polsko 170,0 9 9
2. 237 Joanna Nejman Polsko 169,8 12 12
3. 238 Andrea Lackner-Kapfer Rakousko 170,0 14 14
4. 235 Natalia Damek Polsko 169,3 20 20
5. 234 Alicja Antonczak Polsko 171,0 22 22
6. 236 Helena Stensgaard Dánsko 170,3 29 29

Bikiny fitness žen nad 172 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 248 Patrycja Zahorska Polsko 174,7 6 6 6
2. 249 Daria Józefczak Polsko 175,9 14 13 13
3. 242 Renata Nowak Polsko 176,0 13 15 15
4. 246 Monika Bonisławska Polsko 174,0 17 19 19
5. 247 Svitlana Nymyrovska Polsko 173,0 26 22 22
6. 245 Joanna Spandel Polsko 172,5 33 29 29
7. 243 Jagienka Kaminska Španělsko 176,6 34
8. 244 Anna Simsak Polsko 173,1 36

Bikiny fitness žen - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 217 Tímea Trajtelová Slovensko 9 9
2. 201 Paula Mocior Polsko 12 12
3. 248 Patrycja Zahorska Polsko 14 14
4. 205 Natalia Czajkowska Polsko 21 21
5. 239 Paulina Nowacka Polsko 24 24
6. 228 Monika Biedka Polsko 26 26

Kulturistika mužů do 75 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 254 Tomasz Sadkowski Polsko 67,4 20 11 31
2. 256 Łukasz Żak Polsko 73,2 20 11 31
3. 253 Ahmed Al Hares Egypt 68,9 24 9 33
4. 252 Karol Kulisa Polsko 72,6 38 19 57
5. 255 Damian Gajewski Polsko 70,6 50 25 75

Kulturistika mužů do 85 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 262 Piotr Borecki Polsko 84,7 6 12 5 17
2. 259 Nasser Mohammad Kuvajt 85,0 13 26 13 39
3. 260 Karol Małecki Polsko 84,9 14 28 15 43
4. 261 Dániel Varga Maďarsko 83,4 25 48 23 71
5. 264 David Saborido Španělsko 79,9 22 50 24 74
6. 263 Adrian Michalak Polsko 84,2 28 50 28 78
7. 265 Daniel Wilk Polsko 79,4 33

Kulturistika mužů do 90 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 270 Marcin Fornal Polsko 89,7 8 16 8 24
2. 271 Meshal Shamlan Kuvajt 87,4 12 20 10 30
3. 269 Paweł Jabłoński Polsko 90,0 17 36 18 54
4. 278 Yaser Qattali Spojené arabské emiráty 89,4 13 38 18 56
5. 268 Patryk Jaśkiewicz Polsko 89,4 26 46 24 70
6. 273 Sławomir Szafrański Polsko 87,3 29 58 29 87
7. 274 Mariusz Przybyła Polsko 88,7 36
8. 277 Mateusz Ramatowski Polsko 89,9 39
9. 276 Adrian Krawczyk Polsko 86,5 45
10. 272 Ahmad Alsaber Kuvajt 89,4 50
275 Marcin Pióro Polsko 89,0

Kulturistika mužů do 100 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 287 Szymon Łada Polsko 94,2 5 10 5 15
2. 283 Tomasz Kornalewski Polsko 99,0 12 24 12 36
3. 281 Tomasz Lech Polsko 99,7 14 34 15 49
4. 282 Łukasz Sosiński Polsko 96,8 27 44 22 66
5. 286 Jakub Potocki Polsko 97,1 30 50 27 77
6. 288 Hussain Al Baqshee Saúdská Arábie 97,6 20 52 25 77
7. 285 Patrycjusz Wróblewski Polsko 95,2 33
8. 284 Jörg Kapfer Rakousko 98,7 39

Kulturistika mužů nad 100 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 292 Radosław Słodkiewicz Polsko 106,3 5 10 5 15
2. 296 James Hollingshead Velká Británie 106,9 13 24 13 37
3. 293 Andrzej Kolodziejczyk Polsko 119,1 13 28 12 40
4. 291 Jakub Pestka Polsko 104,2 22 44 22 66
5. 295 Martin Halko Slovensko 105,6 23 46 23 69
6. 294 Adam Lubczyński Polsko 111,0 30 60 30 90
7. 297 Petr Richtár Česká republika 109,7 35

Kulturistika mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 287 Szymon Łada Polsko 5 5
2. 292 Radosław Słodkiewicz Polsko 12 12
3. 262 Piotr Borecki Polsko 13 13
4. 270 Marcin Fornal Polsko 20 20
5. 254 Tomasz Sadkowski Polsko 25 25

Zpět na začátek článku


Foto:
www.eastlabs.sk / Igor Kopček


Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2017 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2017 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra