Reklama:

EVLS Prague Amateur 2017
- výsledky a fotografie

 VÍME PRVNÍ 
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

EVLS Prague Amateur 2017 - fotogalerie z prezentace
EVLS Prague Amateur 2017 - online report
EVLS Prague Amateur 2017 - zákulisí (I.)
EVLS Prague Amateur 2017 - zákulisí (II.)
EVLS Prague Amateur 2017 - zákulisí (III.)
EVLS Prague Amateur 2017 - zákulisí (IV.)
EVLS Prague Amateur 2017 - fotogalerie (I.)
- ženské kategorie
EVLS Prague Amateur 2017 - fotogalerie (II.)
- mužské kategorie
EVLS Prague Amateur 2017 - fotogalerie (III.)
- superfinále
V PVA Expo v Praze v Letňanech probíhá v pátek 29. září a sobotu 30. září vrcholná amatérská soutěž EVLS Prague Amateur 2017, před níž jsme Vám již přinesli pohled na prezentaci, průběh klání můžete sledovat prostřednictvím našeho online reportu.

Můžete posoudit tvrdé boje v kategoriích kulturistiky, klasické kulturistiky, physique mužů, bodyfitness, bikiny fitness, fitness, wellness fitness a physique žen.

Bodyfitness mělo letos také superfinále (boj o absolutní vítězství), nejúspěšnější byla Michelle Krontal z Německa. Stejně tak klasická kulturistika, kde dominoval Patrik Štiglič ze Slovenska.

Níže přinášíme platné startovní listiny, do nichž budeme doplňovat i výsledná umístění. U některých kategorií proběhla eliminace (rekordní je kategorie physique do 176 cm, kde nastoupilo 29 borců!), v tabulkách níže najdete nepostoupivší do semifinále označené "e".

Během pátečního dne jsme Vám nabídli rozsáhlé fotogalerie od našich fotografů, a to téměř 1050 snímků z dopoledního a 1550 fotek z odpoledního pódia od Tina Kuskunise a Jaroslava Trnky, v zákulisí lovil snímky Lukáš Machala - dopoledne (v článku najdete téměř 130 fotografií), odpoledne (70 fotografií) - a Lucie Žemberyová - dopoledne (více než 250 fotografií), odpoledne (100 fotografií).

Do soutěže vstoupilo 100 českých závodníků, v pátek dopoledne proběhly tvrdé semifinálové i finálové boje v bikiny fitness (4 výškové kategorie), bikiny fitness juniorek a masters, dále fitness žen.

Odpolední část pátečního dne přinesla po přestávce zápolení kategorií bodyfitness (3 výškové kategorie), bodyfitness masters, physique žen, wellness fitness, physique mužů (2 výškové kategorie) a juniorů, klasické kulturistiky (2 výškové kategorie) a také kulturistiky mužů (2 váhové kategorie), juniorů a masters, a to semifinálová i finálová kola. V závěru pátečního dne tak budou známi vítězové všech těchto kategorií.

V sobotu se odehraje klání kulturistů do 100 kg a nad 100 kg, bikiny fitness do a nad 172 cm a physique mužů do a nad 182 cm. Všichni vítězové kulturistiky, bikiny fitness a physique mužů se spolu utkají ještě v sobotu večer při superfinále, kdy mají šanci získat profi kartu.

V průběhu sobotního dne se uskutečnila také soutěž profesionálních kulturistů open, do 212 liber a bikini EVLS Prague Pro 2017, z níž jsme Vám přinesli opět velké množství článků - fotogalerií z pódia, zákulisí, výsledky i online report.


  • neděle 12:00 - doplněna bodová hodnocení
  • sobota 19:20 - doplněni absolutní vítězové - MÁME CELKEM 12 MEDAILÍ A 1 ABSOLUTNÍ!
  • sobota 16:00 - doplněny výsledky sobotních kategorií kulturistiky, physique a bikiny fitness + fotografie vítězných trojic
  • pátek 24:00 - kompletní výsledky pátku + fotografie vítězných trojic
  • pátek 10 - 22 - doplňovány výsledky finalistů bezprostředně po vyhlášení


PŘEHLED ČESKÝCH MEDAILISTŮ
jméno kategorie umístění
Miroslav Přibáň physique do 182 cm 1. místo + absolutní
Jaroslav Paseka kulturistika masters 1. místo
Olha Zhelamska physique žen 1. místo
Ondřej Krátký physique juniorů 1. místo
Shepol Barzan physique do 176 cm 1. místo
Ondřej Krátký physique do 179 cm 1. místo
Marina Mocanu bikiny fitness do 160 cm 2. místo
Anna Rohnová bodyfitness do 168 cm 2. místo
Martin Dajč kulturistika do 80 kg 2. místo
Lenka Červená fitness žen 3. místo
Andrea Moleková bikiny fitness do 166 cm 3. místo
Martina Crlová wellness fitness 3. místo


Absolutní vítězové získávající profi kartu:

  • Kseniia Romanova - bikiny fitness
  • Miroslav Přibáň - physique mužů
  • Enrico Hoffmann - kulturistika mužů


Těšit se můžete také na nepřeberné množství dalších snímků našich fotografů
ze zákulisí i pódia, stejně tak na videa ze soutěže!


Absolutní vítězové (a noví profesionálové) jsou žlutě podbarveni!


Bikiny fitness do 160 cm
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. celkem
1. 14 Zuzana Kardošová Slovensko 12 10 10
2. 10 Marina Mocanu Česká republika 12 11 11
3. 1 Vivien Pfister Německo 13 13 13
4. 5 Laura Rodriguez Sevillano Španělsko 15 15 15
5. 13 Lucia Kodadová Slovensko 24 27 27
6. 18 Nikoleta Šubová Slovensko 37 28 28
7. 6 Andrea Papp Maďarsko 38
8. 9 Lucia Černíková Česká republika 42
9. 17 Paula Mocion Polsko 42
10. 12 Lucie Nováková Česká republika 43
e 2 Nina Glaser Rakousko
e 3 Jessica Serrano Cabello Španělsko
e 7 Szabina Tóth Maďarsko
e 8 Roksana Roshkaniuk Česká republika
e 11 Kateřina Melicharová Česká republika
e 15 Iryna Luchyshyna Ukrajina
e 16 Nikola Zívalová Česká republika
e 495 Trine Kristensen Dánsko

Bikiny fitness do 163 cm
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. celkem
1. 21 Karina Gavrikova Maďarsko 5 5 5
2. 20 Pia Kramps Německo 12 12 12
3. 19 Nastassia Haleyeva Bělorusko 17 15 15
4. 47 Eleni Maria Strati Řecko 17 18 18
5. 25 Heidrun Ertsaas Norsko 21 26 26
6. 29 Nikola Pavelková Slovensko 33 27 27
7. 26 Laura Auffenberg Německo 36
8. 27 Radka Szombathová Slovensko 37
9. 33 Eva Dlabajová Česká republika 49
10. 31 Otilia Dumitrescu Německo 53
11. 23 Patrycja Niemiec Polsko 55
12. 30 Tina Blažič Slovinsko 57
13. 24 Anastasia Avetisova Norsko 60
DNC 22 Kristýna Seidlová Česká republika
DNC 32 Laura Senllauo

Bikiny fitness do 166 cm
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. celkem
1. 52 Kseniia Romanova Rusko 10 7 7
2. 50 Olga Bodunová Rusko 8 12 12
3. 45 Andrea Moleková Česká republika 16 17 17
4. 51 Ekaterina Rykova Rusko 16 19 19
5. 40 Vivien Lengyel Maďarsko 26 25 25
6. 35 Ina Navachuk Bělorusko 29 25 25
7. 48 Janka Medunová Slovensko 36
8. 39 Helene Fiedler Německo 41
9. 53 Roxana Lefter Itálie 41
10. 54 Katharina Braun Rakousko 56
11. 46 Lucia Di Pancrazio Itálie 56
12. 49 Jana Štěpánková Česká republika 57
13. 44 Kristýna Dobrovolská Česká republika 59
e 34 Jessica Da Costa Lucembursko
e 41 Marianna Bertók Maďarsko
e 42 Michaela Koudelková Česká republika
e 43 Tereza Smejkalová Česká republika
e 69 Lucie Vajsová Česká republika

Bikiny fitness do 169 cm
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. celkem
1. 55 Liz Richardson Velká Británie 11 11 11
2. 61 Evita Breide Španělsko 17 14 14
3. 62 Esther Garcia Diaz Španělsko 12 16 16
4. 64 Renata Markowiczová Česká republika 18 17 17
5. 67 Caroline Devaux Francie 16 17 17
6. 70 Marcela Granková Slovensko 37 29 29
7. 60 Eva Saischegg Rakousko 37
8. 65 Jana Jandeková Česká republika 39
9. 58 Anna Maier Německo 43
10. 36 Laura Berghaus Slovinsko 46
11. 66 Ewelina Szala Polsko 59
12. 68 Olivia Čambalová Slovensko 60
13. 57 Xenia Minnich Německo 65
14. 59 Ellina Schmidt Německo 68
15. 63 Eliška Dombková Česká republika 69

Bikiny fitness do 172 cm
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. celkem
1. 72 Liliia Salimgareeva Bělorusko 13 10 10
2. 79 Helga Stibi Maďarsko 12 10 10
3. 479 Lyudmila Nasonova Ukrajina 12 13 13
4. 74 Jana Jeřábková Česká republika 20 21 21
5. 76 Alessia Facchin Itálie 30 22 22
6. 471 Veronica Mancini Itálie 23 28 28
7. 78 Veronika Zemanová Česká republika 37
8. 75 Joanna Nejman Polsko 39
9. 481 Lenka Myslivcová Česká republika 44
10. 80 Paula Melíšková Slovensko 54
11. 71 Lilian Gevorgyan Arménie 59
12. 73 Lisa Hachenberger Německo 63
13. 56 Anastazia Panikos Velká Británie 63
14. 77 Andrea Jašková Slovensko 65
15. 494 Klara Pap Maďarsko 74

Bikiny fitness nad 172 cm
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. celkem
1. 87 Anna Us Ukrajina 9 9 9
2. 82 Szandra Horváth Maďarsko 13 13 13
3. 86 Oksana Oleinik Rusko 14 14 14
4. 88 Darya Sitdzikava Bělorusko 19 18 18
5. 89 Victoria Perez Německo 21 23 23
6. 90 Agnes Lukaszek Velká Británie 34 30 30
7. 81 Kathleen Streiber Německo 36
8. 85 Katherina Asal Německo 39
9. 84 Andrea Remeňová Česká republika 41
10. 83 Tereza Zelenka Česká republika 49

Bikiny fitness juniorek
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. celkem
1. 105 Karin Kolesárová Slovensko 8 11 11
2. 499 Zuzana Kardošová Slovensko 16 14 14
3. 500 Vivien Pfister Německo 15 15 15
4. 103 Lenka Myslivcová Česká republika 16 17 17
5. 106 Marcela Granáková Slovensko 21 23 23
6. 95 Vivien Lengyel Maďarsko 37 26 26
7. 104 Adriana Vašutová Česká republika 38
8. 96 Lucie Nováková Česká republika 38
9. 92 Eva Saischegg Rakousko 42
10. 99 Jana Štěpánková Česká republika 44
11. 107 Sofy Korinková Slovensko 60
12. 108 Nikoleta Šubová Slovensko 62
13. 93 Katharina Braun Rakousko 65
14. 111 Roxana Lefter Itálie 68
15. 101 Michaela Sichálková Česká republika 70
e 91 Larissa Reinelt Německo
e 94 Timea Melania Varga Rumunsko
e 97 Michaela Bartošová Česká republika
e 98 Kristýna Seidlová Česká republika
e 100 Kristýna Dobrovolská Česká republika
e 102 Anželika Kiričenková Česká republika
e 109 Laura Berghaus Slovinsko
e 110 Heidrun Ertsaas Norsko

Bikiny fitness masters
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. celkem
1. 123 Oksana Oleinik Rusko 6 5 5
2. 124 Liz Richardson Velká Británie 17 12 12
3. 119 Janka Medunová Slovensko 10 13 13
4. 125 Joanna Nejman Polsko 20 20 20
5. 127 Lucia Dipanckzio Itálie 36 27 27
6. 498 Anita Szymczak Polsko 24 28 28
7. 497 Evgeniia Samoilova Ukrajina 38
8. 122 Ekaterina Leonteva Rusko 41
9. 120 Andrea Jašková Slovensko 42
10. 117 Ivana Halamová Česká republika 47
11. 116 Michaela Koudelková Česká republika 49
e 112 Iryna Tsishurova Bělorusko
e 113 Natalija Gaidukevič Litva
e 114 Zséfia Kindl Maďarsko
e 115 Anita Kishonti Maďarsko
e 118 Jana Žitná Česká republika
e 121 Zdeňka Dvořáková Rennerová Česká republika
e 126 Xenia Minich Německo


Fitness žen
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. celkem
1. 129 Michaela Pavleová Slovensko 10 6 16
2. 496 Asiya Gabidullina Rusko 12 11 23
3. 128 Lenka Červená Česká republika 11 12 23
4. 131 Panni Frauenberger Maďarsko 16 20 36


Bodyfitness do 163 cm
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. celkem
1. 148 Angese Donati Itálie 18 11 11
2. 149 Lill Nicolaisen Norsko 21 15 15
3. 153 Elena Mendez Ordoňez Španělsko 16 16 16
4. 140 Svenja Siewert Německo 7 16 16
5. 145 Szilvia Polgár Maďarsko 22 23 23
6. 150 Marina Rudakova Rusko 25 25 25
7. 151 Liudmyla Matvieiva Ukrajina 36
8. 146 Karolína Hájková Česká republika 41
9. 139 Aiša Krivec Slovinsko 42
10. 142 Laura Benasques Borau Španělsko 46
11. 147 Mária Hudec Česká republika 59
12. 141 Regine Gamauf Rakousko 62
13. 143 Renáta Gendur Maďarsko 65
14. 152 Jiřina Leitgebová Česká republika 66
15. 144 Roxán Kriston Maďarsko 69
DNC 154 Karolina Wojcik Arménie

Bodyfitness do 168 cm
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. celkem
1. 166 Michelle Krontal Německo 28 7 7
2. 162 Anna Rohnová Česká republika 6 14 14
3. 156 Jana Wintermantel Německo 13 16 16
4. 155 Christine Zorgianou Německo 14 17 17
5. 164 Stanislava Voleková Slovensko 20 24 24
6. 157 Jennifer Rohde Německo 24 25 25
7. 167 Guillen Martin Silvia Španělsko 38
8. 160 Jitka Vorlová Česká republika 42
9. 168 Izabella Angotti Itálie 43
10. 165 Elena Chernousenko Ukrajina 44
11. 163 Vibeke Litland Norsko 55
12. 159 Kristýna Onderková Česká republika 63
13. 161 Radka Dubenecká Česká republika 63
14. 158 Tímea Tóth Maďarsko 69

Bodyfitness nad 168 cm
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. celkem
1. 171 Jennifer Ullmer Německo 5 6 6
2. 170 Vanessa Happle Německo 14 12 12
3. 169 Tatsiana Sotnikova Bělorusko 13 14 14
4. 176 Natalia Naumova Rusko 19 19 19
5. 175 Lenka Hlaváčová Česká republika 26 27 27
6. 172 Chiara Nielsen Německo 30 28 28
7. 174 Diana Wolfová Česká republika 34
DNC 173 Melanie Niebergall Německo

Bodyfitness masters
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. celkem
1. 492 Lill Nicolaisen Norsko 10 11 11
2. 183 Elena Ordene Merder Španělsko 28 14 14
3. 178 Silvia Guillen Martin Španělsko 9 14 14
4. 185 Izabella Angotti Itálie 15 18 18
5. 184 Tatsiana Sotnikova Bělorusko 25 20 20
6. 182 Elena Chernousenko Ukrajina 17 26 26
7. 181 Mária Hudec Česká republika 36
8. 180 Lenka Hlaváčová Česká republika 40
9. 179 Radka Dubenecká Česká republika 45
DNC 177 Melanie Niebergall Německo


Wellness fitness
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. celkem
1. 192 Anastasia Bolshakova Rusko 5 6 6
2. 188 Vera Carla Fernandez Španělsko 11 9 9
3. 191 Martina Crlová Česká republika 13 14 14
4. 190 Kristýna Francová Česká republika 29 23 23
5. 189 Anna Slavíčková Česká republika 20 26 26
6. 187 Miriam Saliba Malta 31 26 26
7. 193 Mercedes SanMartin Mogort Španělsko 35
8. 186 Nicole De Wit Nizozemí 35


Physique žen
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celkem
1. 137 Olha Zhelamska Česká republika 8 16 5 21
2. 493 Eszter Kormos-Csonka Maďarsko 10 20 12 32
3. 133 Elena Shportun Německo 26 36 15 51
4. 135 Anna Waldegger Německo 14 32 20 52
5. 132 Vasiliki Moutopoulou Řecko 23 50 25 75
6. 134 Cindy Kretschmar Německo 25 58 27 85
7. 138 Alena Hatvani Česká republika 36
8. 488 Aneta Tomanová Česká republika 39
? 136 Beáta Harcos Maďarsko


Kulturistika mužů do 80 kg
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celkem
1. 198 Marcel Löwentraut Německo 9 18 12 30
2. 217 Martin Dajč Česká republika 11 26 11 37
3. 209 Stanislav Belov Německo 16 32 15 47
4. 207 Andrii Sharapov Ukrajina 16 36 17 53
5. 199 Maxim Kutuzov Německo 30 42 24 66
6. 218 Matěj Ryšavý Česká republika 25 50 24 74
7. 208 Juan Francisco Martin Munoz Španělsko 35
8. 204 Jindřich Musil Česká republika 40
9. 200 Francisco Borja Mollá César Španělsko 45
10. 194 Artur Arutiunian Arménie 49
s 195 Manouk Broudian Arménie
s 196 DylanVan der Heijden Nizozemí
s 197 Robby De Ryck Belgie
e 201 Sultan Bader Bahrajn
e 202 Rene Kenda Rakousko
e 203 Florian Allmayeer Rakousko
e 205 Lukáš Brunclík Česká republika
e 206 Viktor Rieger Česká republika

Kulturistika mužů do 90 kg
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celkem
1. 211 Enrico Hoffmann Německo 7 10 5 15
2. 221 Jonathan Ardenoy Francie 14 24 14 38
3. 226 Piotr Borecki Polsko 10 30 13 43
4. 215 Vojtěch Trnka Česká republika 32 48 20 68
5. 220 Karol Malecki Polsko 20 44 25 69
6. 213 Rene Borovka Rakousko 25 56 28 84
7. 212 Rene Wintermantel Německo 36
8. 214 Roland Hutter Rakousko 44
9. 223 Sergey Nuralyev Rusko 44
10. 210 Alan Euverman Nizozemí 45
11. 216 Pavel Koukal Česká republika 57
12. 225 Nicola Leonetti Německo 58
13. 219 Tomáš Khun Česká republika 65
14. 222 Ivan Klinko Slovensko 67
15. 224 Bernard Djasseu Tankoua Česká republika 75

Kulturistika mužů do 100 kg
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celkem
1. 248 Oleh Kryvyi Ukrajina 6 12 7 19
2. 237 Dan Cristian Carstea Rumunsko 9 18 9 27
3. 243 Tomasz Kornalewski Polsko 18 36 19 55
4. 228 Panteleimon Stavroulakis Řecko 17 42 21 63
5. 247 Vladislav Kuznetsov Rusko 32 50 24 74
6. 480 Pawel Jablonski Polsko 31 52 26 78
7. 240 Martin Klusák Česká republika 34
8. 232 Rallis Rallis Řecko 36
9. 242 Jaroslav Švarc Česká republika 43
10. 252 Dokos Chrysovalantis Německo 52
11. 245 Denis Štěrba Česká republika 53
12. 238 Roberto Castellano Perez Španělsko 60
e 233 Rahmy Bendtsen Dánsko
e 234 Rodrigo Alexander Mejuto Německo
e 235 Rudolf Stübler Rakousko
e 236 Christoph Senn Rakousko
e 239 Michal Selmeczi Česká republika
e 241 Martin Lešenar Česká republika
e 244 Patrycjusz Wroblewski Polsko
e 249 Tomáš Mach Česká republika
e 250 Mounir Hezami Rakousko
e 253 Pavel Bardnov Rusko
e 484 William Martine De La Mare Velká Británie
DNC 229 Vitalii Kozhuhov Kyrgyzstán
DNC 230 Rinat Usupbaev Kyrgyzstán
DNC 231 Anastasios Koligionis Řecko
DNC 246 Patrik Valach Slovensko
DNC 251 Ali Karim Německo
480

Kulturistika mužů nad 100 kg
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celkem
1. 266 Michal Križánek Slovensko 16 18 11 29
2. 258 Adolf Burghardt Německo 13 24 8 32
3. 267 Mikhail Sazonov Rusko 13 28 17 45
4. 254 Tomislav Damjanovic Bosna a Hercegovina 13 30 17 47
5. 261 Petr Března Česká republika 23 54 24 78
6. 256 Marius Strumpen Německo 33 54 27 81
7. 262 Miroslav Kalich Česká republika 39
8. 269 Ferenc Kovaus Maďarsko 39
9. 268 Dmitrii Krylov Rusko 44
10. 265 Gábor Páli Maďarsko 48
11. 264 Jan Turek Česká republika 58
12. 255 Nikolaos Mousounidis Řecko 59
13. 260 Petr Šidlo Česká republika 65
14. 263 Jaroslav Paseka Česká republika 69
15. 259 Adrian Chelba Rumunsko 75
16. 257 Tobias Hahne Německo 75

Kulturistika juniorů
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celkem
1. 308 Patrik Valach Slovensko 7 14 5 19
2. 296 Tomislav Damjanovic Bosna a Hercegovina 8 16 11 27
3. 297 Marius Strumpen Německo 15 28 15 43
4. 306 Daniel Poniedzialek Polsko 18 46 24 70
5. 304 Dominik Trkan Česká republika 31 50 22 72
6. 313 Rok Sojer Slovinsko 25 56 27 83
7. 305 Luděk Branný Česká republika 37
8. 298 Nikola Simsic Srbsko 43
9. 299 Peter Stark Rakousko 45
10. 312 Nicola Leonetti Německo 45
11. 301 Jaroslav Jeníček Česká republika 63
12. 303 Roman Širlo Česká republika 65
13. 302 Ondřej Mlejnecký Česká republika 67
14. 310 Alan Euverman Nizozemí 69
15. 300 Florian Allmayeer Rakousko 70
16. 309 Tomáš Hnilica Slovensko 76

Kulturistika masters
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celkem
1. 323 Jaroslav Paseka Česká republika 5 10 9 19
2. 322 Andrii Sharapov Ukrajina 13 24 6 30
3. 317 Robert Walenta Německo 17 32 17 49
4. 320 Juan Francisco Martín Munoz Španělsko 16 36 21 57
5. 319 Petr Čížek Česká republika 28 44 20 64
6. 325 Sergey Muralyev Rusko 30 60 30 90
7. 315 Angelos Kakanis Řecko 35
8. 324 Miso Rakita Rakousko 37
9. 321 Eduard Cigáň Slovensko 49
10. 318 Michal Kičák Česká republika 51
11. 316 Bendtsen Rahmy Dánsko 52
12. 314 Robby De Ryck Belgie 57
DNC 326 Rolanda Žejmys Litva


Klasická kulturistika do 180 cm
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celkem
1. 281 Patrik Štiglič Slovensko 6 10 5 15
2. 272 Rolanda Žejmys Litva 12 24 15 39
3. 273 Rok Sojer Slovinsko 14 30 12 42
4. 279 Jiří Kováč Česká republika 25 42 22 64
5. 271 Vitali Champalov Bělorusko 19 46 21 67
6. 274 Aramis Andrea Gianella-Borradori Rakousko 33 58 28 86
7. 278 Michal Kropáček Česká republika 35
8. 280 Michael Kalabus Česká republika 36
9. 277 Luděk Jiráček Česká republika 45
10. 276 Miso Rakita Rakousko 49
11. 270 Pavel Aleinikau Bělorusko 55
12. 282 Bernard Djasseu Tankoua Česká republika 60

Klasická kulturistika nad 180 cm
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celkem
1. 286 Wastecley Moraes Španělsko 14 20 11 31
2. 283 Kim Belz Německo 15 26 10 36
3. 294 Gábor Dénes Maďarsko 11 34 13 47
4. 290 Pavel Szotkowski Česká republika 19 34 22 56
5. 292 Dominik Balga Slovensko 18 38 18 56
6. 289 Tomáš Mikula Česká republika 32 56 29 85
7. 291 Norbert Tymczak Polsko 33
8. 285 Dominik Portsch Rakousko 40
9. 275 Alexander Kreuh Rakousko 48
10. 288 Petr Zárybnický Česká republika 50
11. 284 Marc Weingart Srbsko 56
12. 287 David Tauš Česká republika 57
13. 293 Roman Sovčík Slovensko 59
DNC 295 Tomáš Hnilica Slovensko


Physique mužů do 176 cm
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. celkem
1. 340 Shepol Barzan Česká republika 14 5 5
2. 335 Alex Segati Itálie 13 16 16
3. 345 Alsand Turki MPZ 13 19 19
4. 354 Ignacio Mora Paderes Španělsko 20 20 20
5. 341 Aleksandr Ulanov 33 21 21
6. 329 Ali Ebrahim Abbas Ali Bahrajn 16 23 23
7. 486 Ahmad Aleqaab Kuvajt 40
8. 330 Gerald Haiderer Rakousko 41
9. 334 Tomasz Nobis Polsko 42
10. 339 Aleš Lamka Česká republika 45
s 489 Ali Abdulla Ebrahim Bahrajn
e 327 Aleh Kanavalau Bělorusko
e 328 Dennis Rossmannek Německo
e 331 Badr ali Ibrahim Murad Almaazmi Spojené arabské emiráty
e 332 Alexandru Sucutardean Rumunsko
e 333 Emil Pál Maďarsko
e 336 Juan Salomon Franco Španělsko
e 337 Cristian Ledesma Španělsko
e 338 Eduardo Da Silva Norsko
e 342 Luca Palazzolo Itálie
e 343 Valentino Tozzi Itálie
e 344 Riccardo Croci Itálie
e 346 Anton Avseiko Bělorusko
e 347 Jan Švec Česká republika
e 348 Rinat Usurbaev
e 397 Kevin Knapp Rakousko
e 402 Juan Pedro Moya Esteban Španělsko
e 487 Yousef Almeftah Kuvajt
e 490 Joravar Singh Velká Británie

Physique mužů do 179 cm
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. celkem
1. 357 Ondřej Krátký Česká republika 8 6 6
2. 361 Aleksandr Perminov Rusko 23 13 13
3. 350 Stanislav Reiser Německo 16 20 20
4. 349 Tufan Varli Německo 14 20 20
5. 352 Gian-Luca Liesch Švýcarsko 16 20 20
6. 360 Denis Shlyk Rusko 34 24 24
7. 353 Cristian Triano Cantero Španělsko 35
8. 362 Ahmed Al Derazi Bahrajn 40
9. 351 Riccardo Oehri Švýcarsko 43
10. 363 Domenico Armento Itálie 56
11. 358 Josef Prokeš Česká republika 56
12. 491 Michal Rusina Slovensko 56    
13. 359 Abdulaziz Matar Alali Spojené arabské emiráty 59
s 356 Juan Peňuelas Garcia Španělsko

Physique mužů do 182 cm
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. celkem
1. 368 Miroslav Přibáň Česká republika 8 9 9
2. 373 Aljaž Kupnik Slovinsko 12 13 13
3. 366 Pablo Ramis Segura Španělsko 13 14 14
4. 374 Pavlos Lamprou Řecko 18 20 20
5. 375 Jaime Casado Soler Španělsko 24 24 24
6. 364 Maksim Ban Bělorusko 30 26 26
7. 377 Kalmár Bence Maďarsko 35
8. 378 Pawel Lozowski Polsko 42
9. 376 József Fojta Maďarsko 45
10. 365 Tomas Uroška Litva 50
11. 396 Sandro Filzmaiere Rakousko 56
12. 371 Tomáš Pečník Slovensko 58
13. 367 Panos Plangesis Česká republika 66
14. 372 Miroslav Kadlec Česká republika 69
DNC 369 Adam Piwko Polsko

Physique mužů nad 182 cm
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. celkem
1. 388 Iurii Ilin Rusko 7 7 7
2. 379 Alejandro Ruiz Borrego Španělsko 12 12 12
3. 381 Maurice Laass Německo 15 15 15
4. 389 Craig Lynch Irák 18 18 18
5. 391 Daniel Samsel Polsko 23 25 25
6. 382 Tobias Timmers Německo 38 29 29
7. 356 Juan Peňuelas Garcia Španělsko 39    
8. 386 Ivan Ščibravý Slovensko 42
9. 390 Lukasz Opolski Polsko 44
10. 485 Ali Al-Khalidi 46
11. 478 Tibor Helmeczi Slovensko 46
s 380 Ramy Jaber Německo
s 383 Martin Jež Česká republika
s 384 Wojciech Jablonski Polsko
s 385 Tomáš Nohejl Česká republika
s 387 Jakub Ryšavý Česká republika
s 392 Job Bartoj Polsko

Physique juniorů
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. celkem
1. 408 Ondřej Krátký Česká republika 18 6 6
2. 393 Aljaž Kupnik Slovinsko 15 11 11
3. 394 Tufan Varli Německo 13 15 15
4. 397 Kevin Knapp Rakousko 34 25 25
5. 405 Michal Makovský Česká republika 25 25 25
6. 400 Jaime Casado Soler Španělsko 19 25 25
7. 401 Ignacio Mora Paderes Španělsko 34
8. 395 Riccardo Oehri Švýcarsko 39
9. 402 Juan Pedro Moya Esteban Španělsko 42
10. 403 Iurka Ciubotaru Česká republika 44
11. 396 Sandro Filzmaiere Rakousko 45
12. 399 Sandor Norbert Bela Rumunsko 62
13. 404 Maksym Zaruba Česká republika 65
14. 407 Jakub Ryšavý Česká republika 69
15. 307 Miroslav Fiala Česká republika 72
16. 398 Markus Topar Rakousko 74
DNC 406 Adam Piwko Polsko



Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

29.09.22:50Majka - Ono startovní listiny jsou zvláštní všemi směry, takže boj..
29.09.21:47darebak4 - že neprošli eliminací nebo vůbec nenastoupili na podium
29.09.20:50novisss - co znamenaj ty křížky u některejch závodníků
Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 60 sekundami?



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2017 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2017 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra