Reklama:

Arnold Classic Europe 2017:
výsledky a fotografie (den 2.)

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


ARNOLD CLASSIC EUROPE 2017 - 22. - 25. 9. 2017, Španělsko
Češi před Arnold Classic Europe:
bikiny: Lucie Černíková • Marina Mocanu • Andrea Moleková • Jana Jeřábková • Alena Krůtová • bodyfitness: Jitka Vorlováphysique: Alena HatvaniZdeněk ZatloukalMichal Makovský kulturistika: Jaroslav Paseka • Jan Turek • Miroslav KalichMartin KlusákDenis ŠtěrbaPavel KoukalLukáš Brunclík klasika: Michal Kropáček
Před Arnold Classic Europe:
nominace
Z ACE očima závodníků, rozhovory:
Info z Arnold Classic Europe:
z místa dění výsledky a foto (I.) výsledky a foto (II.) výsledky a foto (III.) - medaile!
kompletní výsledky s body
Strongman:
videotrénink Čechů

Arnold Classic Europe 2017: výsledky
a fotografie (den 1.)
Arnold Classic Europe 2017: zprávy z místa dění!
Ve Španělsku ve dnech 22. až 24. října proběhl třídenní soutěžní maratón mezinárodní amatérské soutěže v kulturistice a fitness Arnold Classic Europe. Průběh klání jste s námi mohli sledovat prostřednictvím článku s krátkými zprávami z místa dění, ale průběžně Vám nabízíme také finálové výsledky celé události. Ty, které přinesla sobota, Vám doplněné o několik fotografií z produkce našich kolegů z partnerského slovenského webu EastLabs.sk nabízíme níže.

Během druhého dne letošního evropského Arnold Classic se do bojů na pódiu přitom zapojila pouze jedna česká závodnice, a to Alena Krůtová, která se v bikiny fitness žen masters nad 163 cm v početné konkurenci mezi nejlepší neprobojovala.

Fitness žen do 163 cm - finálové výsledky

    1. Asiya Gabidullina (Rusko)
    2. Katarzyna Dziurska (Polsko)
    3. Claudia Ripoll (Španělsko)
    4. Anastasia Ilina (Rusko)
    5. Cristiana D'antoni (Itálie)
    6. Cristiana Buzescu (Španělsko)

Fitness žen nad 163 cm - finálové výsledky

    1. Karina Permiakova (Rusko)
    2. Oona Ylitolonen (Finsko)
    3. Dora Agoston (Maďarsko)
    4. Cristiana Fantini (Itálie)
    5. Ximene Barbosa (Portugalsko)
    6. Stephanie Felker (Kanada)

Fitness žen - absolutní vítězka

    1. Karina Permiakova (Rusko)
    2. Asiya Gabidullina (Rusko)

Fitness mužů - finálové výsledky

    1. Nazar Kharkhun (Ukrajina)
    2. Dario Molina (Ekvádor)
    3. Mykola Kotelenets (Ukrajina)

Physique mužů do 170 cm - finálové výsledky

    1. Nawaf Alansari (Kuvajt)
    2. Kamran Sherko Elyasi (Finsko)
    3. David Ramirez (Ekvádor)
    4. Aidara Sadibou (Francie)
    5. Jose Bjargo (Norsko)
    6. El Noval (Velká Británie)

Physique mužů do 173 cm - finálové výsledky

    1. Fawaz Al Alqahtani (Saúdská Arábie)
    2. Khaled Alansari (Kuvajt)
    3. Aleksandr Ulanov (Rusko)
    4. Tunki Alsaud (Saúdská Arábie)
    5. Dexter Simon (Trinidad a Tobago)
    6. Alex Segati (Itálie)

Physique mužů do 176 cm - finálové výsledky

    1. Dmytro Horobets (Ukrajina)
    2. Isaac Francis (Velká Británie)
    3. Mickael Pretot (Francie)
    4. Leroy Gilbert (Nizozemí)
    5. Shamlan AlQallaf (Kuvajt)
    6. Bruno Castro (Velká Británie)

Physique mužů do 179 cm - finálové výsledky

    1. Aleksandr Perminov (Rusko)
    2. Igor Jevtić (Bosna a Hercegovina)
    3. Helder Marinho (Portugalsko)
    4. Gian-Luca Liesch (Švýcarsko)
    5. Ahmad Alsaffar (Kuvajt)
    6. Tufan Varli (Německo)

Physique mužů do 182 cm - finálové výsledky

    1. Adam Piwko (Polsko)
    2. Marc Coppola (Itálie)
    3. Jaime Casado (Španělsko)
    4. Zac Aynsley (Velká Británie)
    5. Luis Garcia (Kostarika)
    6. Bence Kalmar (Maďarsko)

Physique mužů do 185 cm - finálové výsledky

    1. Rasto Valent (Velká Británie)
    2. Alejandro Ruiz (Španělsko)
    3. Craig Lynch (Velká Británie)
    4. Manuel Megias (Španělsko)
    5. Tobias Timmers (Německo)
    6. Faisal Albahar (Kuvajt)

Physique mužů nad 185 cm - finálové výsledky

    1. Valentino Soekha (Nizozemí)
    2. Viet Doran (Dánsko)
    3. Maurice Laass (Německo)
    4. Martin Steve San (Francie)
    5. Ahmed El Sayed (Egypt)
    6. Paolo Dalle Carbonare (Itálie)

Physique mužů - absolutní vítěz

    1. Valentino Soekha (Nizozemí)
    2. Dmytro Horobets (Ukrajina)
    3. Rasto Valent (Velká Británie)
    4. Adam Piwko (Polsko)
    5. Aleksandr Perminov (Rusko)
    6. Nawaf Alansari (Kuvajt)
    7. Fawaz Al Alqahtani (Saúdská Arábie)

Wellness fitness - finálové výsledky

    1. Gentiana Beqa (Kosovo)
    2. Jennifer Gomez (Španělsko)
    3. Anastasiya Bolshakova (Rusko)
    4. Sara García (Španělsko)
    5. Shannon Mackie (Velká Británie)
    6. Carla Fernandez (Španělsko)

Bikiny fitness juniorek do 166 cm - finálové výsledky

    1. Alexandra Kaverina (Rusko)
    2. Svetlana Pidchenko (Rusko)
    3. Anna Baikina (Rusko)
    4. Zuzana Kardošová (Slovensko)
    5. Irina Pimenova (Rusko)
    6. Deniz Saypinar (Turecko)

Bikiny fitness juniorek nad 166 cm - finálové výsledky

    1. Maryna Oborska (Ukrajina)
    2. Marta Mila (Velká Británie)
    3. Ioana Estrelita Sulea (Rumunsko)
    4. Lise Ellingsen (Norsko)
    5. Rose Inglesias (Velká Británie)
    6. Oxana Zavalskaya (Rusko)

  • Kompletní fotogalerii z Arnold Classic Europe tvořenou snímky z objektivu Igora Kopčeka, Jakuba Kopčeka, Stanislava Hricka a Jakuba Csontose naleznete zde na stránkách EastLabs.sk. Obsahuje více než 14.000 fotografií!

Bikiny fitness juniorek - absolutní vítězka

    1. Maryna Oborska (Ukrajina)
    2. Alexandra Kaverina (Rusko)

Bikiny fitness masters do 163 cm - finálové výsledky

    1. Ekaterina Rubanenko (Rusko)
    2. Zulmira Woodrow (Velká Británie)
    3. Elena Severova (Rusko)
    4. Judit Béres (Maďarsko)
    5. Edyta Tamilewska (Polsko)
    6. Ekaterina Leonteva (Rusko)

Bikiny fitness masters nad 163 cm - finálové výsledky

    1. Anna Prokhorova (Rusko)
    2. Ana Albaladejo (Španělsko)
    3. Oksana Oleinik (Rusko)
    4. Dzina Stralkova (Bělorusko)
    5. Jonna Nygrén-Jäntti (Finsko)
    6. Lena Haugen (Norsko)

    Česká závodnice Alena Krůtová se na Arnold Classic Amateur 2017 umístila mimo první desítku.

Bikiny fitness masters - absolutní vítězka

    1. Anna Prokhorova (Rusko)
    2. Ekaterina Rubanenko (Rusko)

Muscular physique mužů do 175 cm - finálové výsledky

    1. Tyrell Thomas (Velká Británie)
    2. Victor Chavez (Venezuela)
    3. Gonçalo Pereira (Portugalsko)
    4. Fabio Rodrigues (Portugalsko)
    5. Nasser Alattar (Kuvajt)
    6. Husain Al Naser (Kuvajt)

Muscular physique mužů nad 175 cm - finálové výsledky

    1. Billyrose Fem (Velká Británie)
    2. Andrei Lincan (Velká Británie)
    3. Filippo Vaiana (Itálie)
    4. David Ezequiel Pitton (Španělsko)
    5. Alin Tositiu (Německo)
    6. Rustam Ocherkhadzhiev (Rusko)

Muscular physique mužů - absolutní vítěz

    1. Billyrose Fem (Velká Británie)
    2. Tyrell Thomas (Velká Británie)


Foto:
www.eastlabs.sk / Igor Kopček, Jakub Kopček


Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

24.09.18:25novisss - wellness fitness=bikiny v objemu .. fakt smysluplná katego..
Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 79 sekundami?



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2017 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2017 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra