Reklama:

Poslední letošní Bestie Open proběhne na EVLS!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Poslední Bestie Open roku 2017 se uskuteční 30. září v Praze. Známý crossfitový závod proběhne v rámci velkého expa, které se bude konat u příležitosti sportovního festivalu EVLS Prague Showdown. CrossFitu bude patřit celá samostatná hala, vzhledem k velikosti celého festivalu a obsáhlosti přidružené výstavy se mohou crossfitoví závodníci těšit na dostatečnou podporu diváků.

Závody cyklu Bestie Open pořádá již od roku 2014 crossfitový atlet, trenér a majitel tělocvičny CrossFit Hradec Králové Martin Štěpánek. Jeho myšlenkou bylo dát možnost zazávodit si i crossfitovým začátečníkům a hobby sportovcům a tuto ideu si Bestie Open udržela do současnosti. Účastníci pražského závodu se tak mohou těšit na poctivou porci pohybu, ovšem bez nástrah ve formě technicky náročných prvků nebo příliš těžkých vah.

Samotný zakladatel závodu Martin Štěpánek nebude moci být tentokrát na soutěži osobně přítomen, ovšem zajistil za sebe schopnou náhradu. "Martin se v době Bestie bude potit na vlastních závodech, proto se o závod postaráme bez něj," říká Pepa Ulrich, který bude pražské Bestii šéfovat, a dodává. "Když říkám my, myslím tím zkušené rozhodčí, kteří jezdí na Bestii pravidelně, tým lidí z CrossFit Praha a samozřejmě sebe."

Na to, jestli bude závod šlapat tak, jak je to u této akce zvykem i bez jeho zakladatele, Josef odpovídá: "Bestie je ozkoušený koncept, který táhneme již pár let, máme zaběhnuté procesy, vybavení máme vyřešené, zázemí také, takže se nebojím, že by něco nešlo tak, jak má." Jak dále Pepa Ulrich prozrazuje, workouty pro pražskou Bestii tentokrát vymýšlel zkušený crossfiter a majitel tělocvičny CrossFit Praha Zdeněk Weig. "Pokud to tedy bude moc těžké, víte, kde si stěžovat," vzkazuje závodníkům se smíchem šéf pražského vydání Bestie. Zdeněk Weig bude zároveň na akci plnit funkci hlavního rozhodčího.

Závodit na Bestii budou tentokrát jednotlivci, kapacita 80 závodníků je už skoro naplněná, takže si rozhodně tuhle pořádnou crossfitovou nálož nenechte ujít!


Harmonogram soutěže

08:00 registrace
08:45 briefing
09:15 workout 1
12:00 workout 2
14:45 workout 3
16:45 workout 4
17:30 vyhlášení vítězů


Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínArnold Classic Australia 2018: výsled...
Marczus (16:19) • To, že rozhodčí již mnoho let Dexterovi tolerují v podstatě neexistenci lýtek, ve srovn...
magazínJe samotný syrovátkový protein opravd...
igi27 (14:41) • Tak ako píše Pavel1979 - všeobecne najlepšie využiteľný je tzv. `Blend protein` - zlože...
magazínJe samotný syrovátkový protein opravd...
Pavel1979 (13:54) • Tento produkt, ale neni urcen pro rychlou regeneraci, jako hydrolyzat, ale pro podporu...
magazínArnold Classic Australia 2018: výsled...
eraZ (13:45) • Ako podľa Kevina bolo cieľom vyzerať lepšie ako na Olympii. Čo sa mu podľa mňa moc nepo...
magazínArnold Classic Australia 2018: výsled...
70mMyW!53 (13:01) • Lol z fotek se mi opět nejvíc líbí Wolf kde krásně vynikne jeho vosí pas e struktura,na...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra