EVLS PRAGUE AMATEUR 2017 - 29. - 30. 9. 2017, Praha
Pokud si v nadcházejících dnech budete moci na něco vsadit, tak pak na to, že se na letošním ročníku sportovního festivalu EVLS Prague Showdown nebudete nudit! Kromě kulturistických soutěží EVLS Prague Pro a EVLS Prague Amateur se v nových prostorách PVA Expo Praha v pražských Letňanech totiž odehraje i doprovodný program, který je ještě bohatší než kdykoliv předtím! Jeho časový rozpis uvádíme níže.
Pátek 29. září 2017
Sport of Fitness - hala 1
10:00 - 18:00 - ukázky, exhibice, workshopy
Street workout - hala 3
10:00 - 14:00 - soutěže a lekce pro diváky
14:00 - 14:30 - Petr Skokan - workshop "Základní kalistenické prvky"
14:30 - 15:00 - Bc. Pavel Oliva, DiS. - workshop "Statické i dynamické prvky street workoutu"
16:00 - 16:30 - handstand s Bc. et Bc. Davidem Rejlem (veřejné lekce)
Armwrestling - hala 3
09:00 - 18:00 - prezentace, ukázky, exhibice
Mas-wrestling - hala 3
09:00 - 18:00 - prezentace, ukázky, exhibice
Pole dance - hala 3
09:00 - 11:00 - škola pole dance
11:15 - 11:20 - show
11:30 - 13:30 - exhibice, trénink
13:30 - 16:30 - škola pole dance
16:40 - 16:45 - show
17:00 - 18:00 - soutěž Destiny Fit
Brazilské jiu-jitsu (BJJ) Ben Cristovao - hala 3
9:00 - 18:00 - ukázky, exhibice, soutěže
Sobota 30. září 2017
Strongman - venkovní areál PVA
10:00 - 12:30 - strongman do 105 kg (EVLS Survival Strongman Cup 2017)
14:00 - 17:00 - strongman open (EVLS Survival Strongman Cup 2017)
Sport of Fitness - hala 1
9:00 - 18:00 - EVLS Sanasport Bestie Open
MMA - hala 2
11:00 - 18:00 - EVLS MMA Arena Cup (kvalifikace na IMMAF European Open)
Bench-press - hala 3
11:00 - 18:00 - EVLS Grand Prix International Bench Press
Street workout - hala 3
10:00 - dopolední freestyle s porotou
13:00 - odpolední Battle SETSandREPS - The Czech Mastery in Street Workout
16:00 - exhibiční battle freestyle týmů
Armwrestling - hala 3
14:00 - 18:00 - EVLS Arm-Wrestling Cup
Mas-wrestling - hala 3
14:00 - 18:00 - EVLS Mas-Wrestling Amateur Cup
Pole dance - hala 3
09:00 - 11:00 - škola pole dance
11:15 - 11:20 - show
11:30 - 13:30 - exhibice, trénink
13:30 - 16:30 - škola pole dance
16:40 - 16:45 - show
17:00 - 18:00 soutěž Destiny Fit
Brazilské jiu-jitsu (BJJ) Ben Cristovao - hala 3
09:00 - 18:00 - ukázky, exhibice, soutěže
|