Reklama:

International Austria Cup
2017: výsledky a fotografie

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


INTERNATIONAL AUSTRIA CUP 2017 - 17. 9. 2017, Rakousko
Češi před International Austria Cup:
Martin LešenarStanislav BalvínTomáš Zeman • Patrik Šerý • Robert KovaříkJosef Prokeš
Lenka Myslivcová • Kristýna DobrovolskáAnželika KiričenkováLucie VajsováJana Jeřábková
Jiřina Ročeňová • Alena Krůtová • Jitka VorlováRadka Dubenecká • Martina Crlová
Info z International Austria Cup:
výsledky a fotografie
Z Austria Cup očima závodníků, rozhovory:
Anželika Kiričenková


Nepřehlédněte:

Foto: čeští závodníci
na International Austria Cupu 2017


Ačkoliv během minulého víkendu byly zraky fanoušků bodybuildingu upřeny především k letošnímu ročníku Mr. Olympia, konaly se i další zajímavé soutěže. V Rakousku se například odehrál další ročník International Austria Cupu, který pro evropské amatérské závodníky z federace IFBB představuje jednu ze zahajujících akcí podzimní části sezóny. Klání tradičně znamená vítanou příležitost pro závodníky z České republiky a nejinak tomu bylo i letos.

V prostorách vídeňské městské haly, kde se v roce 2015 konala například i pěvecká soutěž Eurovize, se v neděli 17. září do boje o přízeň rozhodčích zapojilo hned šestnáct našich sportovců. Pohled do výsledkové listiny, kterou Vám spolu s několika fotografiemi nabízíme níže, ukazuje, že se čeští závodníci v Rakousku nakonec probojovali k celkem sedmi medailím! Anželika Kiričenková v bikiny fitness juniorek dosáhla na zlato a přidala i stříbro v bikiny fitness žen do 163 cm. Cenný kov stejné hodnoty si z Rakouska odvezli také Martin Lešenar (kulturistika mužů nad 95 kg), Robert Kovařík (kulturistika juniorů) a Lenka Myslivcová (bikiny fitness žen nad 169 cm). Právě Lenka Myslivcová navíc dosáhla i na bronz v bikiny fitness juniorek, ke třetí příčce se pak probojovala také Martina Crlová, která závodila ve wellness fitness.

Physique juniorů

p. č. jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 75 Kevin Knapp Rakousko 3 3 3
2. 118 Vito Sinicic Slovinsko 6 6 6
3. 115 Matevz Mazgan Slovinsko 10 11 11
4. 116 Mateo Percic Slovinsko 16 12 12
5. 73 Sandro Filzmaier Rakousko 13 13 13
6. 45 Patrick Bohrn Rakousko 20
7. 29 Stefan Jovanovic Rakousko 25
8. 92 Markus Topar Rakousko 26

Physique mužů masters

p. č. jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 102 Giuseppe Scala Rakousko 3 3
2. 44 Mario Gattringer Rakousko 6 6

Physique mužů do 178 cm

p. č. jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 75 Kevin Knapp Rakousko 4 3 3
2. 83 Oguz Acar Rakousko 6 6 6
3. 28 Ralf Strassmair Rakousko 11 11 11
4. 136 Josef Prokeš Česká republika 11 12 12
5. 39 Ehsan Haftrang Rakousko 13 14 14
6. 46 Behruz Behnia Rakousko 21 16 16
7. 26 Fabian Kitzweger Rakousko 23
8. 85 Lucas Hess Rakousko 23
9. 30 Christoph Kopeinig Rakousko 24
10. 77 Srbskocan Gülcan Německo 26
11. 90 Andreas Aichinger Rakousko 34
12. 29 Stefan Jovanovic Rakousko 38
13. 119 Rok Sukalo Slovinsko 38
14. 92 Markus Topar Rakousko 39

Physique mužů nad 178 cm

p. č. jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 118 Vito Sinicic Slovinsko 4 4 4
2. 38 Rasul Shoeibavi Rakousko 5 6 6
3. 116 Mateo Percic Slovinsko 10 11 11
4. 73 Sandro Filzmaier Rakousko 13 12 12
5. 115 Matevz Mazgan Slovinsko 11 12 12
6. 14 Jan Miholich Rakousko 21 18 18
7. 69 Bernhard Nestaval Rakousko 21
8. 94 Norbert Piechocki Mag. Rakousko 26
9. 104 Raphael Kaosuratma Rakousko 27
10. 65 Luca Musey Rakousko 29
11. 64 Johann Kainz Rakousko 33
12. 31 Denys Lyednyov Ukrajina 34
13. 13 Anton Wessely Rakousko 38
14. 7 Christian Papai Rakousko 42

Muscular physique mužů

p. č. jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 70 Gerald Haiderer Rakousko 3 3 3
2. 16 Christopher Znidaric Rakousko 6 6 6
3. 102 Giuseppe Scala Rakousko 9 10 10
4. 30 Christoph Kopeinig Rakousko 15 11 11
5. 82 Nicola Orel Rakousko 12 14 14
6. 93 Clemens Palz Rakousko 18 18 18
7. 11 Alireza Izadi Rakousko 21

Klasická kulturistika juniorů

p. č. jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 117 Klemen Kovalic Slovinsko 6 3 9
2. 137 Fryderyk Fruzynski Rakousko 12 6 18

Klasická kulturistika masters

p. č. jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 81 Kurt Strohmayer Rakousko 6 3 9
2. 55 Andreas Ehrschwendtner Rakousko 12 6 18
3. 100 Miso Rakita Rakousko 18 10 28
4. 49 Thomas Lengauer Rakousko 24 11 35
5. 133 Patrik Šerý Česká republika 30 15 45

Klasická kulturistika mužů do 175 cm

p. č. jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 81 Kurt Strohmayer Rakousko 3 6 3 9
2. 117 Klemen Kovalic Slovinsko 8 16 6 22
3. 52 Rene Radhuber Rakousko 7 14 9 23
4. 100 Miso Rakita Rakousko 12 24 11 35
5. 49 Thomas Lengauer Rakousko 15 28 13 41
6. 89 Mohammed Khaled Alkilany Rakousko 18 36 18 54
7. 22 Mario Stückler Rakousko 21

Klasická kulturistika mužů nad 175 cm

p. č. jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 55 Andreas Ehrschwendtner Rakousko 8 4 12
2. 20 Dominik Portsch Rakousko 18 7 25
3. 15 Matthias Köstler Rakousko 18 10 28
4. 112 Andreas Pürzel Rakousko 22 13 35
5. 63 Alexander Kreuh Rakousko 26 10 36
6. 133 Patrik Šerý Česká republika 36 18 54

Bodyfitness juniorek

p. č. jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 99 Simona Kastl Rakousko 3 3

Bodyfitness masters

p. č. jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 54 Dani Ehrschwendtner-Liebers Rakousko 3 3
2. 41 Ulrike Karner Rakousko 6 6
3. 4 Ljubica Sekularac Makedonie 10 10
4. 9 Radka Dubenecká Česká republika 11 11

Bodyfitness žen

p. č. jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 54 Dani Ehrschwendtner-Liebers Rakousko 6 6 6
2. 131 Regine Gamauf Rakousko 7 6 6
3. 96 Jennifer Rohde Německo 7 7 7
4. 129 Jitka Vorlová Česká republika 12 14 14
5. 42 Bibiana Münster Rakousko 14 15 15
6. 99 Simona Kastl Rakousko 19 16 16
7. 41 Ulrike Karner Rakousko 22
8. 40 Barbara Essbüchl Rakousko 26
9. 4 Ljubica Sekularac Makedonie 28
10. 58 Nina Wasl Rakousko 29
11. 1 Timea Toth Maďarsko 33
12. 43 Kerstin Gspurnig Rakousko 36
13. 9 Radka Dubenecká Česká republika 39

Physique žen

p. č. jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 61 Andrijana Dabic Rakousko 3 3

Kulturistika juniorů

p. č. jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 19 Peter Stark Rakousko 6 2 8
2. 135 Robert Kovařík Česká republika 12 7 19
3. 68 Florian Allmayer Rakousko 18 8 26

Kulturistika mužů masters

p. č. jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 120 Jörg Kapfer Rakousko 6 3 9
2. 27 Christian Steinlechner Rakousko 12 6 18

Kulturistika mužů do 85 kg

p. č. jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 59 Rene Borovka Rakousko 6 6 3 9
2. 19 Peter Stark Rakousko 5 16 7 23
3. 51 Rene Kenda Rakousko 7 16 9 25
4. 66 Mustafa Yildirim Rakousko 15 22 9 31
5. 68 Florian Allmayer Rakousko 12 30 15 45
6. 35 Rene Kadl Rakousko 19 36 18 54
7. 130 Tomáš Zeman Česká republika 19
8. 17 Dario Nonnis Rakousko 23

Kulturistika mužů do 95 kg

p. č. jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 5 Christoph Senn Rakousko 6 3 9
2. 109 Roland Hutter Rakousko 12 6 18
3. 36 Christian Oberschlick Rakousko 18 9 27
4. 12 Marcin Flis Rakousko 24 12 36
5. 105 Mounir Hezami Rakousko 30 15 45

Kulturistika mužů nad 95 kg

p. č. jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 97 Karim Ali Egypt 3 6 3 9
2. 132 Martin Lešenar Česká republika 8 14 9 23
3. 120 Jörg Kapfer Rakousko 8 22 8 30
4. 74 Goran Copic Srbsko 11 24 11 35
5. 32 Rudolf Stübler Rakousko 15 26 15 41
6. 108 Rene Mozelt Rakousko 19 36 18 54
7. 134 Stanislav Balvín Česká republika 20
8. 84 Lukas Lenhart Rakousko 24
9. 110 Thom Ewan Rakousko 27
10. 3 Stefan Lsekularac Makedonie 30

Wellness fitness

p. č. jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 23 Melanie Maurer Rakousko 6 3 3
2. 80 Nina Frye Rakousko 8 6 6
3. 121 Martina Crlová Česká republika 6 9 9
4. 53 Adrienn Schiszler Rakousko 13 13 13
5. 86 Anita Brenn Rakousko 18 15 15
6. 34 Caroline Dolak Rakousko 12 16 16
7. 21 Jadzia Kurzmann Rakousko 21
8. 106 Esther Steiner Rakousko 23

Bikiny fitness juniorek

p. č. jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 122 Anželika Kiričenková Česká republika 7 4 4
2. 78 Bianca Sackl Rakousko 11 6 6
3. 124 Lenka Myslivcová Česká republika 9 8 8
4. 101 Kristina Brunauer Rakousko 18 11 11
5. 76 Katharina Braun Rakousko 12 15 15
6. 91 Eva Saischegg Rakousko 7 15 15
7. 56 Juliana Kiss Rakousko 22
8. 123 Kristýna Dobrovolská Česká republika 24
9. 87 Nina Jelinek Rakousko 25
10. 37 Linda Oberheber Rakousko 29
11. 24 Sandra Ritter Rakousko 33

Bikiny fitness masters

p. č. jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 113 Andrea Lackner-Kapfer Rakousko 3 3
2. 8 Sandy Hadinger Rakousko 6 6
3. 2 Anita Kishonti Maďarsko 9 9
4. 128 Alena Krůtová Česká republika 12 12

Bikiny fitness žen do 163 cm

p. č. jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 47 Karina Gavrikova Maďarsko 7 3 3
2. 122 Anželika Kiričenková Česká republika 5 6 6
3. 111 Nikola Pavelkova Rakousko 10 11 11
4. 25 Michaela Hudler Rakousko 20 13 13
5. 71 Nina GlaSrbsko Rakousko 14 14 14
6. 98 Snezana Radojkovic Rusko 11 15 15
7. 87 Nina Jelinek Rakousko 22
8. 10 Barbara Koch Rakousko 25
9. 60 Denise Supper Rakousko 26
10. 37 Linda Oberheber Rakousko 30
11. 56 Juliana Kiss Rakousko 32
12. 33 Nicole Probst Rakousko 33
13. 24 Sandra Ritter Rakousko 39

Bikiny fitness žen do 169 cm

p. č. jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 91 Eva Saischegg Rakousko 5 7 7
2. 78 Bianca Sackl Rakousko 10 7 7
3. 8 Sandy Hadinger Rakousko 5 8 8
4. 76 Katharina Braun Rakousko 13 12 12
5. 72 Carina Peitler Rakousko 10 14 14
6. 48 Mariann Bertok Maďarsko 19 15 15
7. 123 Kristýna Dobrovolská Česká republika 23
8. 125 Lucie Vajsová Česká republika 24
9. 88 Katarina Pisova Rakousko 27
10. 57 Bianca Kovacs Rakousko 29
11. 95 Veronika Zibelnik Slovinsko 32

Bikiny fitness žen nad 169 cm

p. č. jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 113 Andrea Lackner-Kapfer Rakousko 3 3 3
2. 124 Lenka Myslivcová Česká republika 6 7 7
3. 101 Kristina Brunauer Rakousko 15 11 11
4. 79 Natalie Turk Rakousko 12 12 12
5. 6 Timea Nagy Rakousko 10 15 15
6. 127 Jana Jeřábková Česká republika 20 16 16
7. 2 Anita Kishonti Maďarsko 21
8. 50 Selina Juen Rakousko 21
9. 114 Barbara Knezar Slovinsko 26
10. 126 Jiřina Ročeňová Česká republika 30
11. 128 Alena Krůtová Česká republika 33
12. 62 Vera Schilcher Rakousko 37
13. 107 Stephanie Prucker Rakousko 39
14. 18 Romana Ramschak Rakousko 41

Physique mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 75 Kevin Knapp Rakousko 4
2. 118 Vito Sinicic Slovinsko 5

Kulturistika mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 5 Christoph Senn Rakousko 4
2. 97 Karim Ali Egypt 5
3. 59 Rene Borovka Rakousko 9

Bikiny fitness žen - absolutní vítězka

p. č. jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 113 Andrea Lackner-Kapfer Rakousko 4
2. 47 Karina Gavrikova Maďarsko 5
3. 122 Anželika Kiričenková Česká republika 9
4. 91 Eva Saischegg Rakousko 11


Čeští závodníci na International Austria Cup 2017

Zpět na začátek článku


Foto:
www.ifbb-austria.at / Silvia Schober


Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

18.09.18:44fobo - 7 medailí možná jo, ale okresní přebor má vetší úroveň, so..+1
Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2017 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2017 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra