Reklama:

Přijďte si zaběhat s Benem Cristovaem

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Ben Cristovao není jen oblíbeným hudebníkem, ale také velkým nadšencem do fitness, bojových sportů a zdravého životního stylu. A dnes si s ním můžete dokonce zaběhat. Ben se totiž připojí k jednomu z pravidelných tréninků skupiny Reebok Run Crew.

Ambasador značky Reebok se společného tréninku zúčastní ve čtvrtek 31. srpna. Vybíhat se bude v 18 hodin od budovy River Garden v Karlíně. Na účastníky čeká trénink v duchu Run Light, absolvují tedy 3 až 5 kilometrů a zaměří se přitom na rychlost, dynamiku a obratnost.

Trénujte společně

Značka Reebok spustila běžecký projekt Reebok Run Crew v druhé polovině dubna. Od té doby pořádá každý čtvrtek trénink v Praze, v Brně a Olomouci. Na Moravě je pořádá běžecká speciálka Sanasport. Tréninků se přitom zúčastňují i populární osobnosti jako hudebník a fitness trenér Jacob Bína či fenomén Spartan Race závodů Peter Žiška.


Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra