Reklama:

Chris Bumstead 3 týdny
před Classic Physique Olympia 2017

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Toronto Pro Supershow 2017: výsledky
a fotografie (den 2.)
Pittsburgh Pro 2017: výsledky a fotografie
Kanadský profesionál Chris Bumstead patří k těm borcům nastupujícím v kategorii classic physique, které v posledních týdnech sledujeme v souvislosti s jejich probíhající přípravou na v pořadí druhý ročník soutěže Classic Physique Olympia. Klání se jako součást tradičního Olympia Weekendu odehraje již za necelé tři týdny v americkém Las Vegas a tomu ostatně začíná odpovídat i Chrisova aktuální forma. Přesvědčit se o tom nyní můžete sami, když k tomu příležitostí jsou připojené fotografie.

Připomeňme, že Bumstead se k účasti na Olympii kvalifikoval díky vítězství z jarního Pittsburgh Pro. V dalším průběhu sezóny pak přidal také triumf z domácí Toronto Pro Supershow.


Chris Bumstead 3 týdny před Classic Physique Olympia 2017


Foto:
www.instagram.com


Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra