Reklama:

Danielle Reardon 4,5 týdne před Olympia Women´s Physique Showdown 2017

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Američanka Danielle Reardon patří k těm profesionálkám nastupujícím v ženském physique, kterým se na vrcholné události sezóny této kategorie daří. Předloni na Olympia Women's Physique Showdown zaujala čtvrtou příčkou, vloni se dokonce probojovala ke druhému místu. K favoritkám na některou z předních pozic tak zákonitě musí patřit i letos.

Olympia Weekend, jehož je Olympia Women's Physique Showdown již nedílnou součástí, se odehraje už ve dnech 15. a 16. září v Las Vegas a to znamená, že i pro Danielle její probíhající příprava vrcholí. V jaké formě se nacházela v době, kdy do konání Olympie zbývalo přibližně čtyři a půl týdne, Vám dnes přibližujeme prostřednictvím několika fotografií.


Danielle Reardon 4,5 týdne před Olympia Women's Physique Showdown 2017


Foto:
www.instagram.com


Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

23.08.13:11jnerez - Neskutečná paráda. Favoritka Olympie. Masakr.
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra