Reklama:

Tréninkový videolog:
Milan Šádek (08/2017)

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti


Narozen:1988
Výška:176 cm
Aktuální váha:102,2 kg

Milan Šádek a Jan Turek, jejichž video Vám dnes přinášíme, to oba mají takříkajíc "za pár". Zatímco Milana čeká ve dnech 14. až 17. září Mr. Olympia v Las Vegas, 113kilový Honza Turek se připravuje na dva poslední zářijové víkendy, kdy bude nejprve závodit ve Španělsku na Arnold Classic Europe a pak v Praze na EVLS Prague Amateur.

Tentokrát Vás ve fitku Olympia Fitness Opatov čeká pořádně tvrdý trénink kvadricepsů, v němž nebudou chybět dřepy, plně naložený leg-press ani Milanovy oblíbené expandery. Milan i Honza mají nohy rozdělené do dvou fází - v jednom tréninku procvičí přední část, ve druhém pak zadní část stehen. Ani jednomu se totiž po tréninku nohou nevyhýbají svalové křeče, a jak mi Milan vysvětlil, dostat křeč zároveň do předku i zadku stehen není vůbec nic příjemného. Rozdělení tréninku do dvou fází má tedy výskyt křečí co možná nejvíc snížit.

Užijte si dnešní video a těšte se na další, ve kterém uvidíme Milana i Honzu před závody! Pokud chcete vědět, co Milan Šádek chystá a jak postupuje jeho příprava, sledujte jeho facebookový profil!


Tréninkový videolog Milana Šádka (08/2017)
- trénink kvadricepsů s Janem TurkemSouvisející články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra