Reklama:

Prestige Crystal Cup Pro
2017: výsledky a fotografie

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Floridské město Boca Raton v sobotu 29. července hostilo další letošní profesionální soutěž, když se zde odehrál letošní ročník tamního Prestige Crystal Cup Pro. Klání tentokrát bylo určeno závodníkům nastupujícím ve physique mužů a bikiny fitness žen, přičemž tím hlavním, o co se v obou kategoriích bojovalo, bylo jedno přímé postupové místo na letošní Olympia Weekend.


Prestige Crystal Cup Pro 2017 - physique mužů

V početně obsazeném mužském physique se ke svému druhému vítězství v sezóně probojoval Paraguayec Luis Fernando Rios, jenž všechny soupeře překonal již také na červnovém Wings of Strength Puerto Rico Pro. Druhé místo při svém vstupu do letošní sezóny bral absolutní vítěz Olympia Amateur Men´s Physique Kuwait 2015 Yousef Al-Sabhan, třetí skončil Jonathan Fierro Herrera, jenž si tak na Prestige Crystal Cup Pro proti loňsku o tři příčky polepšil. Další umístění v první pětici si mezi sebe rozdělili Jacques Dalce a letos často závodící Mohammad Buqambar.


Výsledky Prestige Crystal Cup Pro 2017 - physique mužů:

    1. Luis Fernando Rios*
    2. Yousef Al-Sabhan
    3. Jonathan Fierro Herrera
    4. Jacques Dalce
    5. Mohammad Buqambar
    6. Omar Alkhalaf
    7. Javier De Jesus
    8. William Blake
    9. Jean Walkins-Louis
    10. Jeph Gabriel
    11. Geobanny Paula
    12. Julien Quaglierini
    13. Bogy Yordanov
    14. Zachary Stoppert
    15. Maurice Benton
    16. Antony Portland
    16. Eric Martin
    16. Isaac Miranda
    16. Jamal Everette
    16. Matt Christianer
    16. Ronald Boyden
    16. Shahram Nikbakhtbidgoli
    16. Terrence Thomas
    16. Willie Green

* kvalifikace na Olympia Men's Physique Showdown 2017


Physique mužů na Prestige Crystal Cup Pro 2017 - fotografie


Závodníci kvalifikovaní na Olympia Men's Physique Showdown k 29. červenci 2017:

jméno stát soutěž um.*
Anton Antipov USA Precision Fit Pro 2016 1.
Jeremy Buendia USA Men's Phys. Showdown 2016 1.
Ryan Terry Velká Británie Men's Phys. Showdown 2016 2.
Jeremy Potvin USA Men's Phys. Showdown 2016 3.
Brandon Hendrickson USA Men's Phys. Showdown 2016 4.
Andre Ferguson USA Men's Phys. Showdown 2016 5.
Ahmad DeGuzman USA Titans Grand Prix 2016 1.
Antoine Williams USA Dayana Cadeau Classic 2016 1.
Coty Hart USA Baltimore Classic 2016 1.
Brian Barthule USA Kentucky Muscle Pro 2016 1.
Nikolay Kuleshov Rusko Moscow Pro 2016 1.
Mohammad Kashanaki Írán O. A. World Showdown 2016 1.
Jake Alvarez USA Sacramento Pro 2016 1.
Marvin Moss USA Tournament of Champions 2016 1.
Ondřej Kmošťák Česká republika San Marino Pro 2016 1.
George Brown USA City Limits Pro 2017 1.
Xavisus Gayden USA Los Angeles Grand Prix 2017 1.
Joseph Lee USA Salt City Showdown 2017 1.
Raymont Edmonds USA Europa Charlotte Pro 2017 1.
Long Wu Čína Cali. Night of Champions 2017 1.
Diogo Montenegro Brazílie Europa Orlando Pro 2017 1.
Thomas Bakke USA Northern California Pro 2017 1.
Suraqah Shabazz USA Mile High Pro Pro 2017 1.
Luis Fernando Rios Paraguay W. of S. Puerto Rico Pro 2017 1.
Logan Franklin USA Europa Dallas Pro 2017 1.
Michael Ferguson USA D. Jackson Memphis Cl. 2017 1.
Sergi Constance Španělsko Wings of Str. Chicago 2017 1.
Anthony Woods USA San Jose Pro 2017 1.
Raymond Akinlosotu USA Lenda Murray Pro 2017 1.
Anthony Scalza USA Vancouver Pro 2017 1.
Scott Dennis USA Grand Prix of Baltimore 2017 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Physique mužů - žebříček k 29. červenci 2017:

p. jméno stát body
1. Arya Saffaie USA 16
1. Jonny Bernstein USA 16
3. Dean Balabis USA 14




4. Ismael Dominguez Mexiko 11
5. Chase Savoie USA 10
5. Dante Jones USA 10
7. Jeph Gabriel USA 9
8. Jacques Dalce USA 8
8. Mohammad Buqambar Kuvajt 8
10. Gerardo Gabriel USA 7
10. Matt Acton USA 7
10. Patrick Fulgham USA 7
13. Madukaife Ezimorah USA 5
13. Ryan John-Baptiste Velká Británie 5
15. Jermaine Ward USA 4
15. Jason Poston USA 4
15. Ryan Hinton USA 4
15. Kimani Victor Kanada 4
15. Matt Mugford USA 4
15. Tristan Murray USA 4
15. Charlie Francis Velká Británie 4
15. Khali Quartey USA 4
15. Yousef Al-Sabhan Kuvajt 4
24. Jean Walkins Louis USA 3
24. Fa’iq Ma’arij Nizozemsko 3
24. Denis Gusev Rusko 3
24. Thomas Canepa USA 3
24. Jeremy Coleman USA 3
24. Michael Stripling USA 3
24. Maurice Benton USA 3
24. Kaunaoa McGee Havaj 3
24. Shawn Labega USA 3
24. Jonathan Fierro Herrera Kolumbie 3
34. Geobanny Paula USA 2
34. Andre Smith USA 2
34. David Maxie USA 2
34. Adriano Jimenez Španělsko 2
34. Otto Montgomery Havaj 2
34. Jacques Lewis USA 2
34. Brad Albertson USA 2
34. Jorge Gonzalez USA 2
34. Mike Balan USA 2
34. Michael Lee USA 2
34. Michael Williams USA 2
34. Steven Cao USA 2
34. Alexander Herrera Mexiko 2
34. Robert Kelly USA 2
48. Kai Spencer USA 1
48. Phillip Thomas USA 1
48. Maxime Parisi Francie 1
48. Hallart Keaton USA 1
48. Jerdani Kraja USA 1
48. Chris Kakouras USA 1
48. Tony Duong USA 1
48. Scott Schulze USA 1
48. Tim Santiago USA 1
48. Ali Marafi Kuvajt 1
48. Nimai Delgado USA 1
48. Evan Kanu USA 1
48. Kurt Dell Nový Zéland 1


Prestige Crystal Cup Pro 2017 - bikiny fitness žen

V devatenáctičlenném startovním poli bikiny fitness žen si nejlépe vedla Brazilka Marcia Goncalves, která si poradila i s druhou Italkou Mariellou Pellegrino, anebo třetí Američankou Ruth Wood. Čtvrtá tentokrát skončila Beth Transue, na pátém místě byla vyhlášena Aly Veneno.


Výsledky Prestige Crystal Cup Pro 2017 - bikiny fitness žen:

    1. Marcia Goncalves*
    2. Mariella Pellegrino
    3. Ruth Wood
    4. Beth Transue
    5. Aly Veneno
    6. Alexa Berg
    7. Diana Salamon
    8. Kim Gutierrez
    9. Megan Gillis
    10. Yanira Rodriguez
    11. Betty Jean Ezell
    12. Solmay Hernandez
    13. Keisha Mckenzie
    14. Elisa Pecini
    15. Shellie Edward
    16. Dianet Pereda
    16. Evelyn Mihaly
    16. Oemil Rodriguez
    16. Weezie Owens

* kvalifikace na Bikini Olympia 2017


Bikiny fitness žen na Prestige Crystal Cup Pro 2017 - fotografie


Závodnice kvalifikované na Bikini Olympia k 29. červenci 2017:

jméno stát soutěž um.*
Catherine Radulic USA Naples Pro 2016 1.
Geri Berger Havaj Pacific USA Pro 2016 1.
Romina Basualdo Argentina Precision Fit Pro 2016 1.
Courtney King USA Arizona Pro 2016 1.
Angelica Teixeira USA Bikini Olympia 2016 2.
India Paulino USA Bikini Olympia 2016 3.
Ashley Kaltwasser USA Bikini Olympia 2016 4.
Jennifer Ronzitti USA Bikini Olympia 2016 5.
Elizabeth Yisrael USA Arkansas Pro 2016 1.
Asia Mendoza USA Hurricane Pro 2016 1.
Yana Kuznetsova Rusko EVLS Prague Pro 2016 1.
Anita Herbert USA Ft. Lauderdale Cup 2016 1.
Margret Gnarr Island Nordic Pro 2016 1.
Camile Periat USA Liquid Sun Rayz Classic 2016 1.
Iveth Carreon USA San Antonio Classic 2016 1.
Eli Fernandez Mexiko Baltimore Classic 2016 1.
Paulina Tran USA Mel Chancey P. Ch. Pro 2016 1.
Cori Baker USA Ferrigno Legacy 2016 1.
Kristina Zdorikova Rusko O. A. World Showdown 2016 1.
Lauren Irick USA Sacramento Pro 2016 1.
Marcia Goncalves Brazílie Florida Victory Pro 2016 1.
Christie Marquez USA Iron Games Pro 2016 1.
Breena Martinez USA Legends Pro Classic 2017 1.
Michelle Sylvia USA Orlando Pro 2017 1.
Narmin Assria USA Salt City Showdown 2017 1.
Keisha Mckenzie Bahamy Optimum Classic Pro 2017 1.
Sheena Jayne Martin Nový Zéland New York Pro 2017 1.
Katya Nosova Nový Zéland Northern California Pro 2017 1.
Angie Garcia Venezuela W. of S. Puerto Rico Pro 2017 1.
Stacy Mccloud USA Omaha Pro 2017 1.
Cristobalina Pajares Torres Španělsko Miami Muscle Beach Pro 2017 1.
Ashley Puida USA Greater Gulf States Pro 2017 1.
Jessica Renee USA Wings of Strength Chicago 2017 1.
Tamara Haddad USA Patriots Pro 2017 1.
Shandy Ortiz USA Ft. Lauderdale Cup 2017 1.
Frida Paulsen Švédsko Vancouver Pro 2017 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Kategorie bikiny fitness - žebříček k 29. červenci 2017:

p. jméno stát body
1. Casey Samsel USA 19
2. Janet Layug USA 18
3. Vanessa Avila USA 17




4. Olga Putrova Rusko 12
5. Aria Adamy USA 9
5. Carolina Araujo USA 9
5. Jessica Schiefer USA 9
5. Diana Salamon Maďarsko 9
9. Ashley Jenelle USA 8
10. Bianca Berry USA 7
10. Natoshia Coleman USA 7
12. Laurin Conlin USA 6
12. Isha Barrow USA 6
14. Cynthia Benoit Kanada 5
14. Sara Back Finsko 5
14. Mikella Dragna Havaj 5
14. Sandra Reardon USA 5
14. Lauralie Chapados Kanada 5
14. Francesca Lauren USA 5
14. Whitney Wiser USA 5
14. Sayuri Torres Brazílie 5
14. Kim Gutierrez Chile 5
14. Yulia Berezina Kanada 5
14. Ruth Wood USA 5
25. Samantha Lemus USA 4
25. Jessica Wilson USA 4
25. Sarah Pearce USA 4
25. Jacquelyn Geringer Havaj 4
25. Olga Korchaka Rusko 4
25. Lorie Forman USA 4
25. Stephanie Mahoe USA 4
25. Marissa Rivero USA 4
25. Gidget Migliaccio USA 4
25. Evelyn Mihaly Kanada 4
25. Mariella Pellegrino Itálie 4
36. Ekaterina Shokhina Rusko 3
36. Shannon Atkinson Jihoafrická republika 3
36. Tatiana Debique USA 3
36. Jessica Lynn USA 3
36. Amber Callahan USA 3
36. Karina Skowronska Velká Británie 3
36. Nikol Raszyková Česká republika 3
36. Paige Habermehl USA 3
36. Juliana Halloran USA 3
36. Kacy Clark USA 3
36. Karene Gonzalez USA 3
36. Enjoli Enriquez USA 3
36. Karina Constantino Durzo Mexiko 3
36. Rachelle Dejean USA 3
36. Tiffany Vann USA 3
36. Beth Transue USA 3
52. Savannah Crayon USA 2
52. Vicki Counts USA 2
52. Anna Kiseleva Rusko 2
52. Kelsie Clark USA 2
52. Ruth Jean USA 2
52. Betty Jean Ezell USA 2
52. Michelle Mein USA 2
52. Maureen Blasnquisco Norsko 2
52. Chi-Chi USA 2
52. Abbi Gaetano USA 2
52. Amarylis Delgado USA 2
52. Donna Fewell USA 2
52. Manuela Vianna Austrálie 2
52. Sondra Blockman USA 2
66. Pamela John USA 1
66. Jaana Malytcheva Finsko 1
66. Monica Ellis USA 1
66. Ronnice Jenkins USA 1
66. Madelen Myhr Švédsko 1
66. Angelika Perez USA 1
66. Stephanie Sequeira USA 1
66. Yarishna Ayala Portoriko 1
66. Michelle Hurst Portoriko 1
66. Lucy Kim Kanada 1
66. Elisa Pecini Brazílie 1
66. Aly Veneno USA 1

Systém bodování v žebříčku pro sezónu 2017*

úroveň 1 úroveň 2 úroveň 3 úroveň 4
umístění Arnold Classic Arnold Classic Europe, New York Pro, EVLS Prague Pro, Olympia Europe, Kuwait Pro Arnold Classic Brasil, Australia, Africa, Australia a Pittsburgh Pro ostatní GP
2. místo 8 6 5 4
3. místo 7 5 4 3
4. místo 6 4 3 2
5. místo 5 3 2 1

* Poslední příležitost k boji o kvalifikaci na Olympia Weekend 2017 budou závodníci mít 12. srpna. Ze soutěží, které se odehrají po tomto datu, se profesionálové budou nominovat až na Olympii pořádanou v roce 2018.


Foto:
www.npcnewsonline.com / Lionel Castellano


Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2017 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2017 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra