Reklama:

Najdi a vyhraj! (32/2017)

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Léto je naprosto kouzelná věc a člověk je na něj krátký i se svými technologickými vymoženostmi. Nevím, jestli to tak funguje u všech, ale já si ho nosím všude s sebou. To znamená, že když je venku horko a dusno, nedejbože k tomu ještě vlhko (takzvaná prádelna), tak pokud pak vlezu do fitka, které může být klidně v tom nejhlubším sklepě, navzdory příjemné teplotě ze mě už při rozcvičce leje jako z vola. Tohle jistě není nic příjemného, přesto z toho můžete těžit a posunout Váš trénink na vyšší úroveň (pokud během něj nezkolabujete).

Když už na Vás v posilovně skutečně není nit suchá, zavřete oči, seberte se a třikrát v duchu zopakujte "light weight, baby". Pokud je Váš prožitek opravdový, vstoupí do Vás duch Ronnieho Colemana cvičícího v rozpáleném Metroflexu v dobách své největší slávy a v hlavě uslyšíte jakoby ozvěnou "yeah buddy". V takovém případě máte do konce tréninku bonus 20 % k síle i vytrvalosti a k tomu motivační bonus 10 % pro všechny okolní cvičence nacházející se v kruhu o poloměru 4 metry, jehož jste pomyslným středem. Při skupinovém vzývání Ronnieho Colemana se bonusy sčítají. Jako většina zkratek v kulturistice však není ani tahle zcela bez rizika. Pokaždé když tento bonus využijete, máte šanci 1 : 6, že dostanete postih v podobě zvýšení pravděpodobnosti, že Vás v budoucnu potká nevyhnutelná operace pohybového aparátu, a to opět o 20 %.

Tip pro dnešní den: Doneste si do fitka házecí kostku, kterou si necháte u obsluhy. Hod kostkou po každém tréninku s Ronnieho bonusem Vám pomůže udržet přehled o Vašich vyhlídkách (doporučuje 8 z 8 Mr. Olympia z let 1998 - 2005).

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří výherců obdrží spalovač Lean Solution od společnosti PROM-IN, který díky svému jedinečnému složení nabízí trojfázový komplex pro optimální management kontroly tělesné hmotnosti.


Kolikrát získal Ronnie Coleman titul Mr. Olympia?

Najdi a vyhraj! (32/2017)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Kolikrát získal Ronnie Coleman titul Mr. Olympia?
zatím 8x
jenom 6x
0x, ale jeden rok vypadal celkem dobře na Arnold Classic
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 10. 08. 2017 v 08:00 a končí 17. 08. 2017 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (31/2017):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, jak se jmenuje nejprestižnější crossfitová soutěž? Správná odpověď zní: CrossFit Games.

Vylosováni byli a CrossFit Bag od společnosti Reebok získali:

  • Veronika Paulíková - veronishella@...com
  • Robert Sypal - robik.sypal@...com
  • Stanislav Kohout - bisonek01@...cz

Gratulujeme!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 17. srpna. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 3 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínJe samotný syrovátkový protein opravd...
th.0.th (16:29) • Máš pravdu. V těch prvních čtyřech slovech. :-)
magazínJe samotný syrovátkový protein opravd...
mmichaelveliky (10:12) • Nejsem expert na vyzivu, ale obecne protein je nejlepsi po treninku a v jinou dobu nema...
magazínArnold Classic Australia 2018: výsled...
Turakam (19:01) • Osladil ma zadné postoje uz az colemanovske, neskutočné, fakt dric, co potichu z roka n...
magazínArnold Classic Australia 2018: výsled...
Marczus (16:19) • To, že rozhodčí již mnoho let Dexterovi tolerují v podstatě neexistenci lýtek, ve srovn...
magazínJe samotný syrovátkový protein opravd...
igi27 (14:41) • Tak ako píše Pavel1979 - všeobecne najlepšie využiteľný je tzv. `Blend protein` - zlože...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra