Reklama:

Tréninkový videolog:
Milan Šádek (07/2017)

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti


Narozen:1988
Výška:176 cm
Aktuální váha:104 kg

Ve dvou se to lépe táhne, praví lidová moudrost. A dvojnásob to platí, pokud jste profesionální kulturista a Vaše druhá polovička také žije železem! Své Vám o tom dnes poví Milan Šádek a jeho manželka Jana.

V srpnu to bude rok, co se v Las Vegas vzali, a od té doby spolu jezdí na všechny Milanovy soutěže. A do Las Vegas zamíří i letos v září, protože Milan je jedním ze čtyř českých závodníků, kteří se nominovali na letošní ročník Mr. Olympia. Společně s Milanem zamíří do Spojených států také Lukáš Osladil, Ondřej Kmošťák a Margita Zámolová, která se nominovala vítězstvím na soutěži Czechia Pro.

Jak v tuto chvíli vypadá Milanova příprava? Jeho tréninky teď nabírají na intenzitě. V sériích provádí kolem 8 - 12 opakování, zkracuje také pauzy mezi sériemi a na radu svého trenéra Tomáše Bureše zařadil i kardio. Od ledna je v dietě, takže se stále drží ve formě a nadbytečné kilogramy by měly být tvořeny pouze vodou. A samozřejmě se těší na závěr přípravy a na tréninky v Las Vegas, během kterých bude při dolaďování formy "potit krev"! Jak Milanova forma vypadá nyní, to se již dozvíte ve videu, které jsme i tentokrát natáčeli v pražském fitku Olympia Fitness Opatov!

Užijte si trénink! Pokud chcete vědět, co Milan Šádek chystá a jak postupuje jeho příprava, sledujte jeho facebookový profil!


Tréninkový videolog Milana Šádka (07/2017)
- trénink ramen, bicepsů, trapézů a břicha s Janou ŠádkovouSouvisející články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra