Reklama:

Garage Gym se vyhýbá masovkám!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Už jste slyšeli o novém, tak trochu jiném Garage Gymu? Minulý týden jsem se byla podívat na otevíračce a dala v gymu legendární první skupinový trénink. Jak se mi tam líbilo a v čem je tenhle gym jiný?

O Garage Gymu

Tento gym dala do kupy parta nadšenců závislých na fyzickém utrpení během tréninku. Sami začínali cvičit ve vlastní garáži, kde se postupem času zrodila myšlenka založit gym pro veřejnost, zaměřený na celkový rozvoj síly a fyzické kondice. Zařízení gymu je navržené a vlastnoručně zkonstruované přímo na míru tréninkům, které v gymu probíhají. Zajímavá je například multifunkční hrazda o délce téměř šest metrů a mnoho jiného. Většina věcí je navíc vytvořena ze strojních součástek, nářadí a recyklovaného železného šrotu.

Co je na Garage Gymu zajímavého?

Tak úplně první nepřehlédnutelnou odlišností je opravdu skvěle vyladěný design, který mě zaujal na první pohled a totálně nadchnul. Celý Underground Garage Gym je laděn do černo-žlutých barev a skoro bych řekla, že tam nenajdete kus vybavení, který by tyto barvy gymu nedržel.

Další odlišností gymu je, že se nejedná o žádné masové fitko. Tréninky mají omezenou kapacitu maximálně 10 lidí, aby měli trenéři dostatek prostoru se každému individuálně věnovat.

Garage Gym není striktně pro mladé a aktivně sportující lidi, chce nabízet různé volnočasové sportovní vyžití nejen pro lidi z okolí. Příkladem je třeba jóga nebo BabyGym, kde probíhají tréninky určené pro nejmenší návštěvníky. Pro tyto lekce mají speciální molitanové překážky, senzorickou podložku a další pomůcky. Díky těmto aktivitám se dá říci, že jsou velmi "family friendly" gymem - kromě nadšených sportovců, kteří chtějí na tréninku dřít, si zde najdou své i aktivní rodiny s dětmi.

A poslední odlišností, kterou mě tento gym zaujal, je, že z každého vstupu přispívají na podporu komunitního centra Motýlek, které pomáhá dětem s hendikepy.

Jaký byl první trénink?

Jak jsem již zmiňovala, měla jsem možnost účastnit se úplně prvního hromadného tréninku v tomto gymu. Jednalo se o kruhový trénink sestavený tak, aby byla zapojena nejrůznější stanoviště. Díky různému vybavení, které si kluci sestavili na míru, byl trénink velmi pestrý a zábavný. Trénink byl velmi intenzivní, a tak jsme se zvládli zničit docela rychle, neboť jsme se na všech stanovištích otočili třikrát, a to bez pauz. Některá stanoviště byla spíše silového rázu, jiná zase spíše výkonnostní, na konci ze mě úplně teklo. Má očekávání tedy byla splněna naprosto skvěle. Každý si tu prostě najde to svoje.

Kudy do Garage Gymu?

Garage Gym najdete v Uhříněvsi na této adrese.

Další informace, třeba o trenérech, lekcích, seminářích či víkendových akcích, které v gymu probíhají, najdete na webových stránkách garagegym.cz nebo také na facebookovém profilu.


Prostory Garage Gymu a první kruhový trénink - fotografieSouvisející články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

19.07.10:13Strong86 - No to je zase dílko :D Nadpis by měl být `Garage Gym se v..
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ INZERÁTYpráce Jatomi Fitness Palladium hledá trenér...
Hledáme aktivního trenéra/trenérku do Jatomi fitness Palladium.
práce Posila do trenérského týmu Fitko Václ...
Do zavedeného klubového fitness na Václavském náměstí hledáme nové kolegy a kolegyně na pozici os...
práce Nabídky práce
Akutně hledáme lektorku na cca 2 měsíční záskok (do května) zaběhnuté lekce TABATA - každé Ponděl...
práce Hledáme recepční do MTV Fitness
Hledáme recepční do fitness centra MTV Fitness & Squash Praha 9 - Kyje. Zajímáte o fitness a rádi komunikujete s lidmi? Tak se s Vámi rádi potkáme! Požadujeme: příjemné vystupování, spolehlivost, pracovitost, základní,uživatelskou znalost PC, trestní bezúhonnost Nabízíme: příjemné sportovní prostředí a výborný kolektiv, firemní benefity (volný vstup do všech poboček MTV Fitness, solárium a další). Nástup možný ihned. Své životopisy zasílejte spolu s fotkou na email: silviemtvfitness@seznam.cz
bazar Snožování technogym
Prodáme snožování technogym, 6900,- V dobrém stavu, máme nové a tyto pošleme dále.Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra