Reklama:

Najdi a vyhraj! (28/2017)

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Při pohledu do historie kulturistiky člověka až zarazí, jak skvělých výsledků dokázali tehdejší borci dosáhnout v porovnání s dneškem s téměř zanedbatelnými znalostmi i vybavením. Jasně, soutěžní kulturistika se od té doby "posunula" kamsi dál a nejtěžší závodníci dnes mají na pódiu řádově o desítky kilo víc než kdysi, neměla by ale i větší část "normálních" lidí, kteří chodívají pravidelně do posilovny, s ohledem na to, co všechno dnes víme, vypadat o dost lépe? Máme fitka nacpaná sofistikovanými stroji všeho druhu, studie na to, jak cvičit co nejefektivněji, řešíme, jestli si dát raději deset gramů BCAA, nebo dvanáct. Ale skutečně se to někde projevuje? Protože mně se zdá, že moc ne.

Jaký máte na to názor Vy? Zdá se Vám, že lidé kolem Vás mají výsledky odpovídající tomu, do jaké míry řeší každý detail? A pokud ne, čím to podle Vás je?

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří výherců obdrží knihu Bylinky české zahrádky od nakladatelství CPress, kde se dozvíte vše, co potřebujete vědět o bylinkách a jejich zpracování.


Jak se jmenuje jednoznačná vítězka závodu
Cross League Throwdown Finals 2017 v kategorii Elite?

Najdi a vyhraj! (28/2017)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Kdo je vítězkou Cross League Throwdown Finals 2017 kategorie Elite?
Nina Rondziková
Michaela Palová
Karin Freyová
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 13. 07. 2017 v 08:00 a končí 20. 07. 2017 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (27/2017):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, které dva cviky v sobě spojuje takzvaný muscle-up. Správná odpověď zní: shyb + klik.

Vylosováni byli a odolnou kovovou sportovní láhev od společnosti Reebok získali:

  • Lucie Pokorná - prochynka13@...cz
  • Pavel Staněk - p.stano@...com
  • Miluše Bagunová - miluse.bagunova5@...cz

Gratulujeme!

Naše čtenářka Kristýna se s námi podělila o fotografii s výhrou z jedné z předešlých soutěží. Děkujeme a posíláme jí za to malý dárek.


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 20. července. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ INZERÁTYpráce Jatomi Fitness Palladium hledá trenér...
Hledáme aktivního trenéra/trenérku do Jatomi fitness Palladium.
práce Posila do trenérského týmu Fitko Václ...
Do zavedeného klubového fitness na Václavském náměstí hledáme nové kolegy a kolegyně na pozici os...
práce Nabídky práce
Akutně hledáme lektorku na cca 2 měsíční záskok (do května) zaběhnuté lekce TABATA - každé Ponděl...
práce Hledáme recepční do MTV Fitness
Hledáme recepční do fitness centra MTV Fitness & Squash Praha 9 - Kyje. Zajímáte o fitness a rádi komunikujete s lidmi? Tak se s Vámi rádi potkáme! Požadujeme: příjemné vystupování, spolehlivost, pracovitost, základní,uživatelskou znalost PC, trestní bezúhonnost Nabízíme: příjemné sportovní prostředí a výborný kolektiv, firemní benefity (volný vstup do všech poboček MTV Fitness, solárium a další). Nástup možný ihned. Své životopisy zasílejte spolu s fotkou na email: silviemtvfitness@seznam.cz
bazar Snožování technogym
Prodáme snožování technogym, 6900,- V dobrém stavu, máme nové a tyto pošleme dále.Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra