Reklama:

Antoine Vaillant: aktuální
forma při hmotnosti 127 kg!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Devětadvacetiletý kanadský profesionální kulturista Antoine Vaillant nestál na soutěžním pódiu přes čtyři roky, když se dlouho potýkal s osobními problémy, které jakoukoliv jeho snahu o comeback vždy zmařily. Nyní to ale s Antoinem jako s kulturistou opět vypadá o něco nadějněji. Pravidelně trénuje a rychle nabývá na ztracených objemech, když se jeho hmotnost při výšce 183 cm již pohybuje kolem 127 kg.

Vaillant tak připouští, že možnost jeho návratu je každým dnem reálnější, a o závodění uvažuje. Prozatím se nicméně nechce zavázat k tomu, že k nějaké soutěži v nejbližší době opravdu nastoupí, a tak fanouškovi kulturistiky nezbude než si počkat, jak to s pokračováním kariéry Antoina Vaillanta nakonec bude. Prozatím Vám nabízíme alespoň několik fotografií věnovaných jeho aktuální formě.


Antoine Vaillant - aktuální forma


Foto:
www.instagram.com


Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra