Reklama:

CrossFit: Unbroken 2017 - slovenská výzva pro crossfitové atlety

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

V sobotu 1. července to bude žít CrossFitem ve slovenské Trstené. Na místním fotbalovém stadiónu se uskuteční již třetí ročník silovo-vytrvalostní soutěže Unbroken, které se zúčastní 80 atletů. Závodit se bude v kategoriích ženy, muži a týmy, ty budou složeny ze dvou atletů - jednoho muže a jedné ženy.

Závod Unbroken je určen atletům všech výkonnostních kategorií, úroveň bude nastavená tak, aby byla zvládnutelná i pro hobby sportovce. "Workouty budou méně technicky a silově náročné," slibuje člen pořadatelského týmu a tvůrce soutěžních WODů Vladimír Fojtík. To ale neznamená, že si v Trstené sportovci nesáhnou na dno. Těžký závod, který bude výzvou i pro elitní atlety, se dá bez problémů postavit i bez technických a vysoce silových disciplín.

"Náš závod bude jiný hlavně v tom, že nemáme kvalifikaci. Do soutěže postoupilo 80 atletů, kteří se nejdříve zaregistrovali, takže se zde spolu budou moci porovnat všechny úrovně atletů," říká Vladimír Fojtík a dodává, že srovnání to bývá zajímavé, protož v minulých ročnících se vždy podařilo vyhrát atletovi, který nepatřil k elitním závodníkům, ale elitní závodníky porazil.

V letošním roce budou čekat na všechny účastníky soutěže Unbroken dva soutěžní workouty, po kterých šest nejlepších atletů z každé kategorie postoupí do třetího, finálového WODu. "Tento rok tam nebude jedna věc, která je přítomná na každých CF závodech, a naopak tam bude něco, co ještě nikdy na Slovensku nebylo," nastiňuje tajnůstkářsky náplň závodu Vladimír Fojtík. Smyslem závodu Unbroken má být ovšem prý nejen možnost porovnat se výkonnostně s ostatními. "Jde nám hlavně o rozvoj crossfitové komunity a navázání nových přátelství," nechávají se slyšet pořadatelé.

Detailní informace naleznete na oficiálních webových stránkách akce nebo na Facebooku.Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 89 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínLenka Strolená - trénink před mistrov...
cb490763 (16:00) • Tyhle sportovní podprsenky to je peklo... kdo se má soustředit pak na to co v tom videu...
magazínFyzioterapeut radí: Rameno (II.) - ar...
Skinn3r (11:32) • A co začít doplňovat ve vyšších davkach minerály jako je například Vincentka a další kd...
magazínFyzioterapeut radí: Rameno (II.) - ar...
powerplateau (20:33) • Hezký článek. Skvěle popisuje fakt, že artrotické změny v žádném případě nekorelují s b...
magazínJakub Prchal - trénink nohou
thaarm (23:18) • Hlas ako Karel Gott *1*
magazínRonnie Coleman o odložené operaci
Xavnajdak (22:04) • Bicepsova žila objemnejšia než nohy. Klobuk dole pred nim co v zivote dokazal, ale takt...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra