Reklama:

Najdi a vyhraj! (26/2017)

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Minulý týden se objevila zpráva o tom, že Kai Greene dostane od prezidenta profesionální divize IFBB Jima Maniona pozvánku na letošní Olympii, a pokud by tam chtěl opět závodit, nemusel by se tak zabývat kvalifikací. To zní sice zajímavě, ale jak zajímavé to může být pro samotného Kaie?

Kai Greene skončil na Olympii v letech 2012 - 2014 třikrát druhý a výsledkově tak pro něj může být atraktivní jedině vítězství. Má ale na to, aby Phila Heatha porazil? Myslím, že pokud dříve byla šance, že to dokáže, letos by byla vůbec nejnižší. Jistě by také přišlo znovu na přetřes, proč Kai chyběl v Las Vegas poslední dva roky, a jak se zdá, zkrátka nemůže vyrukovat s uspokojivou odpovědí. Poslední dva roky navíc ukázaly, že Kai Olympii opravdu nepotřebuje. Jeho fanouškovská základna se nijak nezmenšila, jeho společnost zřejmě prosperuje, takže proč se ještě pouštět do nějakých větších akcí a jít IFBB na ruku?

Pokud bych si tedy měl tipnout, řekl bych, že Kaie v Las Vegas na podzim opět neuvidíme. Co myslíte Vy?

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří výherců obdrží balení s 20 dávkami spalovače Carniform Extreme Shot od společnosti Nutrend, složený z nejvyhledávanějších účinných látek pro fyzickou aktivitu v období dietního režimu.


Jaká je přezdívka profesionálního kulturisty Kaie Greena?

Najdi a vyhraj! (26/2017)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Jaká je přezdívka kulturisty Kaie Greena?
The Predator
The Philosopher
The Smoothie Maker
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 29. 06. 2017 v 08:00 a končí 06. 07. 2017 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (25/2017):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, jak se jmenuje kultovní dokumentární snímek o kulturistice s Arnoldem Schwarzeneggerem. Správná odpověď zní: Pumping Iron.

Vylosováni byli a výhry v hodnotě téměř 4 000 Kč od společnosti Extrifit získali:

  • Pavel Půta - puta10@...cz
  • Šimon Mázdra - simony.mazdra@...cz
  • Lucie Kružková - luca.kruz5@...com

Gratulujeme!


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 6. července. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ INZERÁTYpráce Jatomi Fitness Palladium hledá trenér...
Hledáme aktivního trenéra/trenérku do Jatomi fitness Palladium.
práce Posila do trenérského týmu Fitko Václ...
Do zavedeného klubového fitness na Václavském náměstí hledáme nové kolegy a kolegyně na pozici os...
práce Nabídky práce
Akutně hledáme lektorku na cca 2 měsíční záskok (do května) zaběhnuté lekce TABATA - každé Ponděl...
práce Hledáme recepční do MTV Fitness
Hledáme recepční do fitness centra MTV Fitness & Squash Praha 9 - Kyje. Zajímáte o fitness a rádi komunikujete s lidmi? Tak se s Vámi rádi potkáme! Požadujeme: příjemné vystupování, spolehlivost, pracovitost, základní,uživatelskou znalost PC, trestní bezúhonnost Nabízíme: příjemné sportovní prostředí a výborný kolektiv, firemní benefity (volný vstup do všech poboček MTV Fitness, solárium a další). Nástup možný ihned. Své životopisy zasílejte spolu s fotkou na email: silviemtvfitness@seznam.cz
bazar Snožování technogym
Prodáme snožování technogym, 6900,- V dobrém stavu, máme nové a tyto pošleme dále.Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra