Reklama:

Ruští kulturisté: "Přeparkujte, nebo Vám to auto přeneseme sami!"

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Není žádným tajemstvím, že Rusové jsou za volantem poměrně svérázní. Málokterá země produkuje tolik kuriózních záběrů natočených přímo z auta. Zvláštním fenoménem ruských velkých měst je také parkování a jízda na chodníku a odstavování aut přímo v provozu na silnici, kdy opuštěná auta brání plynulosti dopravy.

Tohle neukázněné chování je trnem v oku ruských aktivistů, kteří se snaží řidiče oslovit, apelovat na jejich slušnost a přimět je, aby svá auta přeparkovali. Stává se však, že situace eskaluje v konflikt, aktivisté končí na kapotách jedoucích aut a řidiči sahají pro hrubší slovo, případně pro baseballovou pálku.

Ve videu, které si můžete pustit níže, se ruský aktivista spojil s kulturisty z týmu Body Mania. Byl v prosbě o přeparkování úspěšnější on, anebo právě skupina kulturistů?


Přeparkujte, nebo Vám to auto přeneseme sami


Video:
www.youtube.com


Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra