Reklama:

Eva Havelková zkouší nový Carniform od Nutrendu

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Suplementace

Toto je komerční sdělení, Ronnie.cz není jeho autorem.

Carniform je unikátní energetický shot společnosti Nutrend s obsahem směsi účinných látek, ovlivňujících metabolismus tuků a se stimulujícím efektem. Účinné látky v tomto extrémním shotu jsou zvoleny tak, aby se vzájemně velmi efektivně podporovaly.

Na stimulaci organismu se výrazně podílí kofein, který spolu s niacinem, vitamínem B2 a kyselinou pantotenovou přispívá ke snížení únavy, dále přispívá ke snížení vyčerpání a podporuje energetický metabolismus.

Další důležitou látku v rámci metabolismu tuků představuje cholin. Zejména díky němu je Carniform Extreme Shot velmi efektivní. Cholin také přispívá k udržení normální funkce jater, takže svou přítomností pomáhá udržet správný metabolický obrat.

Mezi účinnými látkami je třeba připomenout i extrakt z rostliny Citrus aurantium s obsahem synefrinu. Tento alkaloid se přirozeně vyskytuje v některých rostlinách a jedním z nejhojnějších zdrojů jsou citrusové plody. Účinnost synefrinu byla již v minulosti hojně popsána a jeho efektivita spočívá v lepším prohřátí organismu (efekt zvaný termogeneze), díky tomu je Carniform účinnější.

S výčtem účinných látek zdaleka nejsme u konce. L-karnitin a aminokyselina L-arginin jsou veřejností velmi dobře vnímány a často vyhledávány v obdobích redukce tukové tkáně.

Aby toho nebylo málo, tak extrémní shot Carniform navíc obsahuje biotin, který přispívá k normálnímu metabolismu makroživin, a kyselinu pantotenovou, která podporuje normální duševní výkonnost a syntézu některých neurotransmiterů. Doporučené dávkování Carniformu je 1 shot (lahvička) 30 až 45 minut před fyzickou aktivitou.

Není nad to ho vyzkoušet v praxi! Podívejte se, jak nový Carniform zkouší Eva Havelková, úspěšná závodnice v bikiny fitness a členka Nutrend týmu.
Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

K tomuto článku není možné vkládat příspěvky.
Odůvodnění: PR článekJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra