Reklama:

Co se dělo na stánku Ronnie.cz na crossfitové akci Battle of Prague 2017?

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Tento víkend byl doslova našlapaný soutěžemi různých silových sportů. Mimo kulturistických závodů se konaly také strongmanské závody a v neposlední řadě se také udála dlouho očekávaná crossfitová událost roku Battle of Prague.

Jednalo se o mezinárodní crossfitové klání, které mělo ambice být největším crossfitovým kláním ve střední Evropě a o kterém jsme Vás dopředu informovali. Reportáž s mnoha fotografiemi z celé akce si budete moci prohlédnout v nejbližší době. My ji již nyní hodnotíme velmi kladně, a to i ze strany vystavovatelů, kdy vše bylo skvěle organizačně zvládnuté.

Na této akci jste se mohli poprvé podívat na náš stánek, kde jsme pro Vás měli připravené celodenní výzvy o hodnotné ceny, malé občerstvení a také nějaké drobnosti za účast.

Spousta lidí se divila, že jsme se jako Ronnie.cz účastnili právě crossfitové akce, neboť nás mají spojené spíše s kulturistikou a fitness. A možná se ptáte teď i Vy. Ronnie.cz již není jen o kulturistice a fitness, i když stále zůstávají našimi hlavními sporty, ale zajímáme se o všechny silové sporty a CrossFit je činností, která pod silové sporty jednoznačně patří.

A jak to nakonec u nás na stánku žilo?

Stánek jsme měli umístěný v balkónové části v Malé sportovní hale na výstavišti Holešovice, a přestože se závody odehrávaly celé v dolním prostoru haly, spousta z Vás k nám zavítala a buď si zkusila výzvu dne, nebo nás přišla pozdravit.


Plank challenge

První den, tedy v sobotu, jsme pro Vás měli připravenou #plankchallenge, kdy jste kdykoli během dne mohli přijít a soutěže o ceny se zúčastnit. Úkolem bylo vydržet co nejdéle v planku. Bylo super, když jste do toho dávali maximum a snažili se podat nejlepší výkon. Nejdéle v planku vydržela Markéta, která si odskočila ze závodů, a přestože by měla spíše regenerovat někde v klidu, naší soutěže se zúčastnila a dosáhla výkonu výdrže v planku 10 minut. Dalším překvapením byl pětašedesátiletý sportovec, který vydržel v planku přes 8 minut.


Squat challenge

V neděli jste se u nás mohli poprat s další výzvou, kterou byla tentokrát #squatchallenge. Cílem bylo vydržet co nejdéle ve dřepu. Opět se hrálo o tři balíčky suplementů a za účast jste mohli získat kšiltovky, vaky, náramky, nálepky nebo tyčinky. Nejdelší výdrž ve dřepu byla 6 minut a 9 vteřin. No, zkuste si to sami doma a překonejte tento výkon, protože je obdivuhodný. 

V neděli se za námi na stánku zastavila s přítelem Honzou také známá česká crossfiťačka Míša Palová, kterou znáte z našich videologů. Míša se crossfitového battlu neúčastnila, protože je v přípravě na závody ve Francii, které se konají již příští týden, ale zato se účastnila naší výzvy. Podívat se za námi přišel také strongman Jirka Tkadlčík s přítelkyní Valerií. Ani ti se nenechali zahanbit a do výzvy výdrže ve dřepu se zapojili i přesto, že měl Jirka den po svých závodech a ještě po exhibičním vystoupení na Battle of Prague. Duše sportovců se prostě nezapřou, nechají se vyhecovat, i když jsou unavení nebo je něco bolí. A my smekáme.

Nejlepší výsledky plank a squat challenge
p. plank challenge squat challenge
1. Markéta Baginská - 10:00 Michaela Palová - 06:09
2. Petr Schlegel - 08:15 Markéta - 05:01
3. Adam Kraj - 06:18 Jana - 04:30


Proto jsme také byli moc rádi, když jste se nebáli a našich výzev jste se účastnili. Vůbec nešlo o výkon, ale o to hecnout se a zapojit se. Bylo to moc fajn.

Mimo náš program na stánku probíhaly během víkendu také rozhovory naší redaktorky se sportovci, na které se můžete těšit brzy na našem webu.


Díky Vám, kteří jste se za námi zastavili nebo jste se zapojili či nás jen pozdravili. Moc jsme si akci užili. Budeme se těšit na dalších závodech!

#verimevevasisilu #ronnieczSouvisející články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínJe samotný syrovátkový protein opravd...
th.0.th (16:29) • Máš pravdu. V těch prvních čtyřech slovech. :-)
magazínJe samotný syrovátkový protein opravd...
mmichaelveliky (10:12) • Nejsem expert na vyzivu, ale obecne protein je nejlepsi po treninku a v jinou dobu nema...
magazínArnold Classic Australia 2018: výsled...
Turakam (19:01) • Osladil ma zadné postoje uz az colemanovske, neskutočné, fakt dric, co potichu z roka n...
magazínArnold Classic Australia 2018: výsled...
Marczus (16:19) • To, že rozhodčí již mnoho let Dexterovi tolerují v podstatě neexistenci lýtek, ve srovn...
magazínJe samotný syrovátkový protein opravd...
igi27 (14:41) • Tak ako píše Pavel1979 - všeobecne najlepšie využiteľný je tzv. `Blend protein` - zlože...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra