Reklama:

IFBB Diamond Cup
Portugal 2017 - finálové výsledky

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Aleš Bursa - trénink prsou a bicepsů
před IFBB Diamond Cup Portugal 2017
Závodníci v kulturistice
- rozhovory před IFBB Diamond Cup Portugal 2017
Závodnice v bikiny fitness a bodyfitness
- rozhovory před IFBB Diamond Cup Portugal 2017
Portugalský turistický resort Espinho ve dnech 2. až 4. června hostil další letošní velkou mezinárodní amatérskou soutěž v kulturistice a fitness, když se zde i za účasti závodníků z České republiky konal IFBB Diamond Cup Portugal. Na páteční prezentaci v sobotu navázaly souboje v kategoriích bikiny fitness, physique, bodyfitness i wellness fitness, neděle pak byla určena borcům nastupujícím v kulturistice a klasické kulturistice mužů.

První soutěžní den našim vyšel na jedničku. Absolutní vítězka nedávného IFBB Diamond Cupu Ostrava Eva Havelková i v Portugalsku potvrdila svou aktuální výkonnost a v bikiny fitness žen nad 172 cm vybojovala zlato. Soupeřkou jí v kategorii přitom byla i nakonec třetí Pavlína Štouračová. O další zlatou medaili se v Espinhu zasloužila Marina Mocanu, která uspěla v bikiny fitness žen do 160 cm. Také ona na nedávném ostravském Diamond Cupu přitom slavila vítězství, když zde nenašla přemožitelku v kategorii do 158 cm. Andrea Remeňová, která nastoupila v bodyfitness žen nad 163 cm, si ze závodů tentokrát odnáší šestou příčku.

Marina Mocanu a Eva Havelková po vítězství na IFBB Diamond Cup Portugal 2017

V neděli do soutěže měli zasáhnout dva naši borci. K Alešovi Bursovi (kulturistika mužů do 90 kg) se nicméně nedostala informace o změně programu soutěže a ve chvíli, kdy přišel do sálu, v jeho kategorii již bohužel bylo odzávoděno. Během druhého soutěžního dne se tak do boje o přízeň rozhodčích z českých závodníků zapojil pouze Antonín Pavlíček, který v klasické kulturistice mužů nad 178 cm obsadil deváté místo. Za soutěží se nyní ohlížíme prostřednictvím finálových výsledků, které doplňujeme o fotografie, které v Portugalsku pořídil Igor Kopček z partnerského slovenského webu EastLabs.sk. Kompletní výsledkové listiny najdete v tomto článku.

Bikiny fitness žen do 160 cm

    1. Marina Mocanu (Česká republika)
    2. Ivana Escandar Fernandez (Španělsko)
    3. Dora Bodo (Maďarsko)
    4. Yuliia Bystriukova (Portugalsko)
    5. Renata Filipa Vieira (Portugalsko)
    6. Andrea Papp (Maďarsko)

Bikiny fitness žen do 163 cm

    1. Liliana Oliveira Fernandes (Portugalsko)
    2. Samoilenko Anastasiia (Rusko)
    3. Livia Melo (Velká Británie)
    4. Ana Alacreu Costa (Španělsko)
    5. Vjosa Rrahmani (Kosovo)
    6. Selma Florindo (Portugalsko)

Bikiny fitness žen do 166 cm

    1. Ana Margarida Alpalão Fragoso (Portugalsko)
    2. Olena Shelest (Ukrajina)
    3. Ekaterina Rykova (Rusko)
    4. Ekatertina Leonteva (Rusko)
    5. Marta Almendros Trivino (Španělsko)
    6. Nuria Padilla Vidal (Španělsko)

Bikiny fitness žen do 169 cm

    1. Kristina Narbutaityte (Litva)
    2. Evita Breide (Španělsko)
    3. Caroline Devaux (Francie)
    4. Tayri Rodriguez Martin (Španělsko)
    5. Matilde Biagini (Itálie)
    6. Anita Szymczak (Polsko)

Bikiny fitness žen do 172 cm

    1. Paula Cristina da Silva Barbosa (Portugalsko)
    2. Diana Stankejeva (Litva)
    3. Eva Maria Navarro Munoz (Španělsko)
    4. Graciete da Cruz dos Santos (Portugalsko)
    5. Lisa Hachenberger (Německo)

Bikiny fitness žen nad 172 cm

    1. Eva Havelková (Česká republika)
    2. Maria Borges Canha (Portugalsko)
    3. Pavlína Štouračová (Česká republika)
    4. Mariana Pereira Saraiva (Portugalsko)
    5. Jovana Aleksic (Srbsko)

Bikiny fitness žen - absolutní vítězka

    1. Kristina Narbutaityte (Litva)
    2. Eva Havelková (Česká republika)
    3. Liliana Oliveira Fernandes (Portugalsko)
    4. Ana Margarida Alpalão Fragoso (Portugalsko)
    5. Marina Mocanu (Česká republika)
    6. Paula Cristina da Silva Barbosa (Portugalsko)

Wellness fitness

    1. Jennifer Gomez Nieto (Španělsko)
    2. Maria Rosa Ribeiro Fabiano da Silva (Portugalsko)
    3. Elisângela Deolinda Mendes Ferreira (Portugalsko)
    4. Karen Espíndola (Portugalsko)
    5. Onnela Raudsepp (Estonsko)

Bodyfitness žen do 163 cm

    1. Ipek Altun (Turecko)
    2. Cristina Gomes Rus (Španělsko)
    3. Tânia Miller (Portugalsko)
    4. Silvia De Jesus Batista Lourenço (Portugalsko)
    5. Vanessa Antunes Gama Soares (Portugalsko)
    6. Katy Terruta Marques (Portugalsko)

Bodyfitness žen nad 163 cm

    1. Patricia Barbero Arribas (Španělsko)
    2. Noelia Segura (Španělsko)
    3. Tania Cristina Figueiredo Barrocas (Portugalsko)
    4. Sofia de Almeida (Portugalsko)
    5. Filipa Silva (Portugalsko)
    6. Andrea Remeňová (Česká republika)

Bodyfitness žen - absolutní vítězka

    1. Patricia Barbero Arribas (Španělsko)
    2. Ipek Altun (Turecko)

Kulturistika mužů do 75 kg

    1. Marcos Herrera Mesa (Španělsko)
    2. Marcos Cunha Pereira (Portugalsko)
    3. Jose Filipe Gomes Matos (Portugalsko)
    4. Jose Antonio De Sousa Teixeira (Portugalsko)

Kulturistika mužů do 80 kg

    1. Mika Sihvonen (Finsko)
    2. Pedro Miguel Matos Esteves (Portugalsko)
    3. Miguel Pinto Francisco (Portugalsko)
    4. Mintxo Lasaosa (Španělsko)
    5. Keith Farrel (Irsko)
    6. Alexandre Miguel Rodrigues David (Portugalsko)

Kulturistika mužů do 90 kg

    1. Piotr Borecki (Polsko)
    2. Peter Lagermand (Dánsko)
    3. Abel Martín Pérez (Španělsko)
    4. Rui Pedro Martins Baptista (Portugalsko)
    5. Norbert Zajac (Slovensko)
    6. Paulo António Pereira da Silva Fraga Lopes (Portugalsko)
    DNC Aleš Bursa (Česká republika)

Kulturistika mužů do 100 kg

    1. Kille Kujala (Finsko)
    2. Ludovic Bogaert (Francie)
    3. Roberto Remacho Garcia (Španělsko)
    4. Niro de La Rua (Švédsko)
    5. James Correnti (Lucembursko)
    6. Tiago Francisco Sousa (Portugalsko)

Kulturistika mužů nad 100 kg

    1. Blessing Awodibu (Irsko)
    2. Ole Vaaga (Norsko)
    3. Deividas Dubinas (Litva)
    4. Piotr Piechowiak (Polsko)
    5. Edgar José Ribeiro Gomes (Portugalsko)
    6. Ladislav Kindernay (Slovensko)

Kulturistika mužů - absolutní vítěz

    1. Blessing Awodibu (Irsko)
    2. Mika Sihvonen (Finsko)
    3. Piotr Borecki (Polsko)
    4. Kille Kujala (Finsko)
    5. Marcos Herrera Mesa (Španělsko)

Klasická kulturistika mužů do 178 cm

    1. Sergio de Juan (Španělsko)
    2. Vincent Craine (Irsko)
    3. Michal Osewski (Polsko)
    4. Patrik Kasra (Švédsko)
    5. Nuno Miguel Pereira da Cruz (Portugalsko)
    6. Bruno Miguel Cruz Santos (Portugalsko)

Klasická kulturistika mužů nad 178 cm

    1. Jacek Ratusznik (Polsko)
    2. Wastecley Moraes Costa Lima (Španělsko)
    3. Miguel Angel Pozuelo Rodriguez (Španělsko)
    4. Oscar Gonzalez Lata (Španělsko)
    5. Wilson Miguel Almeida Carreiro (Portugalsko)
    6. Norbert Tymczak (Polsko)
    7. Andrej Markovič (Slovensko)
    9. Antonín Pavlíček (Česká republika)

Klasická kulturistika mužů - absolutní vítěz

    1. Jacek Ratusznik (Polsko)
    2. Sergio de Juan (Španělsko)

Physique mužů do 170 cm

    1. Javier Xicola Hidalgo (Španělsko)
    2. Filipe Martins (Portugalsko)
    3. Gonçalo Jorge Da Silva Estêvão (Portugalsko)
    4. Jesus Pastor Soriano (Španělsko)
    5. Vitor Da Silva Mauricio (Portugalsko)
    6. Filipe Sumares Teixeira (Portugalsko)

Physique mužů do 173 cm

    1. Cristian Ledesma Ruiz (Španělsko)
    2. Joao Ribeiro (Portugalsko)
    3. Gonçalo da Silva Pereira (Portugalsko)
    4. André Filipe Raminhos Cambim (Portugalsko)
    5. Tiago Filipe Rosa Tomaz (Portugalsko)
    6. Nelson Da Silva Fernandes (Portugalsko)

Physique mužů do 176 cm

    1. Jones Ahmad (Švédsko)
    2. Manuel Ignacio Piedrafita Asensio (Španělsko)
    3. Aleksandr Ulanov (Rusko)
    4. Flávio Manuel Guerra Martins (Portugalsko)
    5. Tim Schindler (Německo)
    6. Rui Miguel Tavares de Brito dos Reis Ferreira (Portugalsko)

Physique mužů do 179 cm

    1. Hélder Cristiano Mendes Marinho (Portugalsko)
    2. Joan Garcia Cuenca (Španělsko)
    3. Jose paulo lopes da rocha Santos (Portugalsko)
    4. João Filipe Beirão dos Santos (Portugalsko)
    5. Angel Lazaro Magdalena (Španělsko)
    6. Hesam Azadtalab (Írán)

Physique mužů nad 179 cm

    1. Christoph Friedl (Rakousko)
    2. Thierry Bayala (Francie)
    3. Carlos Ivan Antunes (Portugalsko)
    4. Pedro Miguel Soares De Araújo (Portugalsko)
    5. Bruno José Teixeira da Cunha (Portugalsko)
    6. Alexander Friedl (Rakousko)

Physique mužů - absolutní vítěz

    1. Joao Ribeiro (Portugalsko)
    2. Javier Xicola Hidalgo (Španělsko)
    3. Jones Ahmad (Švédsko)
    4. Christoph Friedl (Rakousko)
    5. Cristian Ledesma Ruiz (Španělsko)
    6. Hélder Cristiano Mendes Marinho (Portugalsko)

  • Rozsáhlou fotogalerii z IFBB Diamond Cup Portugal 2017 naleznete zde na stránkách EastLabs.sk.

Muscular physique mužů

    1. Fábio Mendes Rodrigues (Portugalsko)
    2. Abel Sousa (Španělsko)
    3. Helder David Pinto Azevedo (Portugalsko)
    4. Hamid Ziaei (Írán)
    5. Lars Pedersen (Dánsko)
    6. Sergio Rodrigues (Portugalsko)

Bodyfitness masters

    1. Patricia Barbero Arribas (Španělsko)
    2. Tania Cristina Figueiredo Barrocas (Portugalsko)
    3. Sofia de Almeida (Portugalsko)
    4. Mariibel Barnes Escudero (Španělsko)
    5. Tânia Miller (Portugalsko)
    6. Marlene Virgínia Gomes Dos Santos (Portugalsko)

Physique žen

    1. Isabel da Conceição Soares Martins Baião (Portugalsko)
    2. Oana Marinescu (Rumunsko)

Bikiny fitness juniorek

    1. Beatriz Bio Biscaia (Portugalsko)
    2. Renata Filipa Vieira (Portugalsko)
    3. Isabel Maria Aguilar Aguilera (Španělsko)

Bikiny fitness masters nad 35 let

    1. Liliana Oliveira Fernandes (Portugalsko)
    2. Ekatertina Leonteva (Rusko)
    3. Anita Szymczak (Polsko)
    4. Ana Albaladejo Gomez (Španělsko)
    5. Ana Isabel Tavares de Freitas (Portugalsko)
    6. Cristina González (Španělsko)

Physique juniorů

    1. Joao Ribeiro (Portugalsko)
    2. Pedro Miguel Soares De Araújo (Portugalsko)
    3. Jose Paulo Lopes Da Rocha Santos (Portugalsko)

Physique mužů masters

    1. Rui Miguel Tavares de Brito dos Reis Ferreira (Portugalsko)
    2. Pedro Miguel Grenhas Valente (Portugalsko)
    3. Ricardo Gomes Melo Barbosa (Portugalsko)
    4. José Luís Henriques de Figueiredo (Portugalsko)
    5. Claudio Domingos Batista Dos Santos (Portugalsko)
    6. Jose Luis Rivas Rodero (Španělsko)

Klasická kulturistika mužů masters nad 40 let

    1. Miguel Angel Pozuelo Rodriguez (Španělsko)
    2. Oscar Gonzalez Lata (Španělsko)

Kulturistika mužů masters

    1. Marcos Herrera Mesa (Španělsko)
    2. Mintxo Lasaosa (Španělsko)
    3. Rui Alberto de Moura (Portugalsko)
    4. Paulo Jorge Quirino Pereira (Portugalsko)
    5. Alejandro Rodriguez Vilarnovo (Španělsko)


Foto:
www.eastlabs.sk / Igor Kopček


Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

05.06.18:58DiamonD123 - Did not compete.+1
05.06.17:27Rybalka40 - Můžete mi někdo vysvětlit co znamená ten termín slova DNC? +1
05.06.08:44Chadzi - To wellness fitness mi teda hlava nebere.
04.06.20:22radekba - Ocekavejme od nej vymluvu na poradatele http://www.east..
04.06.19:53novisss - za co dostal aleš bursa DNC .. ví někdo??
Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2017 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2017 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra