Reklama:

Vojtěch Koritenský:
On The Top PRO V (VIII.)

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Vojtěch Koritenský: On The Top PRO V (VII.)
Europa Charlotte Pro 2017: výsledky
a fotografie
Europa Charlotte Pro 2017: jaké bylo semifinále?
Profesionálního kulturistu Vojtěcha Koritenského už dnes v konkurenci Ronnyho Rockela, Samira Troudiho nebo Frantze Prevalyho čeká druhý soutěžní start v sezóně. Po účasti na dubnovém Europa Charlotte Pro, kde se probojoval k páté příčce, je před ním nyní vystoupení na kanadské Toronto Pro Supershow, samozřejmě opět v jeho kategorii do 212 liber.

Do závěru Vojtovy přípravy na dnešní klání Vás zavede nejnovější díl videosérie On The Top PRO V. Ve snímku se s naším profíkem nejprve vydáte na jeho nový pozemek, kde by si rád postavil nové bydlení, v další části videa Vám Vojtěch Koritenský prozradí, na jakých dalších závodech by se mohl kromě těch torontských ještě představit. Seznámí Vás také s tím, v čem bude jeho závěr přípravy tentokrát jiný proti tomu, jaký zvolil před závody v Charlotte.

Dojde samozřejmě i na trénink (tentokrát hrudníku a tricepsů), pózování a dozvíte se také, proč je důležité mít jako profesionál silného sponzora. Přejeme pěknou podívanou!


Vojtěch Koritenský - On The Top PRO V (VIII.)


Kamera, střih a režie:
JVK video, Martin Kocián


Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra