Reklama:

Guy Cisternino: trénink paží
2 týdny před New York Pro 2017

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Americký profesionální kulturista Guy Cisternino se již tuto sobotu na tradičním New York Pro může v lehčí váze probojovat ke svému třetímu vítězství v řadě, čímž by napodobil kousek, který v letech 2008 až 2010 na soutěži předvedl Kevin English. V cestě za dalším úspěchem Guyovi tentokrát nicméně bude stát šestadvacet soupeřů, a tak to určitě nebude mít snadné a nic pro něj není jisté.

Do jeho finišující přípravy na nadcházející klání Vás dnes necháme nahlédnout prostřednictvím krátkého videa. To dokumentuje Cisterninův trénink paží, na který došlo v době, kdy do konání letošní newyorské profesionální show zbývaly asi dva týdny. Guy ve snímku přiznal, že právě paže vždy považoval za svou slabinu, když mu svaly v oblasti horních končetin nikdy nerostly tak rychle, jako tomu bylo třeba v případě jeho stehen.


Guy Cisternino - trénink paží 2 týdny před New York Pro 2017

Máte svůj tip na to, jak se Guyovi Cisterninovi bude na New York Pro 2017 dařit?
Podělte se o něj v naší tipovací soutěži a hrajte tak o některou z cen věnovaných společností Extrifit! Celková hodnota cen je více než 4.700 Kč!


Video:
www.youtube.com


Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra