Reklama:

Dexter Jackson - exhibice v Mexiku

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Diváci, kteří si v neděli 14. května v mexické Guadalajaře našli cestu do hlediště tamní amatérské soutěže Mr. y Miss Hércules, nemohli litovat. O podívanou se jim zde totiž kromě samotných účastníků klání postaral i legendární americký profesionální kulturista Dexter Jackson, který zde vystoupil se svou exhibicí.

Jaká exhibice tohoto sedmačtyřicetiletého vítěze Mr. Olympia z roku 2008 byla, Vám dnes přibližujeme prostřednictvím připojeného videa a připomínáme, že na Olympii by Dexter neměl chybět ani letos. Zmíněné vrcholné události profesionálního bodybuildingu se v polovině září přitom zúčastní už po osmnácté v kariéře!


Dexter Jackson - exhibice v Mexiku (14. května 2017)


Video:
www.mdlatino.mx
www.youtube.com


Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2017 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2017 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra