Reklama:

Mistrovství Čech dorostu
a juniorů 2017 - startovní listiny

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


MUŽI, ŽENY, MASTERS
Mistrovství Čech: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Mistrovství Moravy a Slezska: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Mistrovství ČR mužů,
žen, párů, masters:
propoziceinfo I.info II.startovkyočima závodníků
výsledky I.foto I.zákulisí I.abs. I.video I.
výsledky II.foto II.zákulisí II.abs. II.video II.
GP Zbýšov: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
RCO Fitness Cup: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí video
BFC Cup: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí

V neděli 14. května Vás srdečně zveme do kulturního domu v Čelákovicích na Mistrovství Čech dorostu a juniorů 2017. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?

Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je 161.

Nenastanou-li žádné neočekávané technické komplikace, budete moci soutěž sledovat živě na internetu na adrese tv.ronnie.cz/live! Přehrávač přímých přenosů funguje i na mobilních telefonech!


Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie bezprostředně po vyhlášení!

Ze soutěže probíhá přímý přenos, navíc se na našich stránkách pak opět můžete podívat na připravený videozáznam.


Sled kategorií
SEMIFINÁLE - 12:00 - 14:00


kulturistika staršího dorostu do 65 kg
kulturistika staršího dorostu do 72 kg
kulturistika staršího dorostu nad 72 kg

bikiny fitness dorostenek
physique dorostu

kulturistika juniorů do 70 kg
kulturistika juniorů do 77 kg
kulturistika juniorů nad 77 kg

bodyfitness juniorek
klasická kulturistika juniorů

bikiny fitness juniorek do 164 cm
bikiny fitness juniorek nad 164 cm

physique juniorů do 178 cm
physique juniorů nad 178 cm

FINÁLE - 16:00 - 19:00

exhibice Tomáše Kašpara
kulturistika staršího dorostu do 65 kg
kulturistika staršího dorostu do 72 kg
kulturistika staršího dorostu nad 72 kg

bikiny fitness dorostenek
physique dorostu
VYHLÁŠENÍ
kulturistika dorostu - absolutní

kulturistika juniorů do 70 kg
kulturistika juniorů do 77 kg
kulturistika juniorů nad 77 kg
VYHLÁŠENÍ
kulturistika juniorů - absolutní

bodyfitness juniorek
klasická kulturistika juniorů
VYHLÁŠENÍ

bikiny fitness juniorek do 164 cm
bikiny fitness juniorek nad 164 cm
VYHLÁŠENÍ
bikiny fitness juniorek - absolutní


physique juniorů do 178 cm
physique juniorů nad 178 cm
VYHLÁŠENÍ
physique juniorů - absolutní

Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: vjaceslav.vinogradov@skfcr.cz • tel.: 734 156 666)

Pro závodníky jen připomínáme, že k prezentaci na soutěži musí přinést kromě platného registračního průkazu i občanský průkaz nebo jiný doklad totožnosti s fotografií (např. pas) pro kontrolu věku pro danou kategorii. Zde platí, že ročníky narození 2001, 2002 mohou startovat v mladším dorostu (závodníci mladší než 16 let, startují po celý rok, kdy oslaví 16 a méně let). Ročníky 1999, 2000, 2001, 2002 mohou startovat ve starším dorostu (závodníci mladší než 18 let, startují po celý rok, kdy oslaví 18 a méně let). Ročníky 1994, 1995, 1996, 1997 atd. mohou startovat v juniorech (mladší než 23 let, startují po celý rok, kdy oslaví 23 a méně let). Uvedené vyplývá z dlouhodobě platného znění pravidel soutěží SKFČR.


Startovní listiny

Kulturistika staršího dorostu do 65 kg

• 1. Lukáš Engelthaler (FFF Bodybuilding Rakovník)
• 2. Dominik Hodek (Bodyflex Fitness Litoměřice)
• 3. Štěpán Jehlička (Fitness Centrum Alice)
• 4. Sebastian Jindrák (SKK Hrádek nad Nisou)
• 5. Tomáš Pojar (TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
• 6. Daniel Šerý (Fitness Centrum Alice)
• 7. Filip Šetek (Extrifit Club)
• 8. Martin Šilhavý (Fitness Centrum Alice)

Kulturistika staršího dorostu do 72 kg

• 1. Adam Korec (Extrifit Club)
• 2. Michal Pšenička (Fitness Centrum Alice)
• 3. Štěpán Salaba (Fitness Aris Jičín)
• 4. Martin Salač (Xfitness Praha)
• 5. Matěj Šeps (Extrifit Club)
• 6. Ondřej Šesták (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 7. Jan Štechmiler (FFF Bodybuilding Rakovník)
• 8. Dominik Tóth (TJ Sokol Žižkov I.)
• 9. Jakub Ullrich (TJ Jiskra Nový Bor)
• 10. Matěj Weissgráb (Eagle Fitness)

Kulturistika staršího dorostu nad 72 kg

• 1. Jiří Cáb (SKK Hrádek nad Nisou)
• 2. Andrej David (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 3. Vojtěch Jindřišek (GG TJ Sokol Lázně Bělohrad)
• 4. Lukáš Koubalík (Muscle Factory Březnice)
• 5. Vojtěch Průcha (Pulse Fitness Club Praha)
• 6. Jindřich Řehák (Bodyflex Fitness Litoměřice)
• 7. Václav Šampalík (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 8. Patrik Šiman (Extrifit Club)
• 9. Tomáš Šimko (Pajič Trainings)
• 10. Jan Tuma (Gym 2000 Kladno)
• 11. Petr Vaníček (Factory Pro Praha)
• 12. Marek Vlasák (Infinity Fitness Český Brod)

Physique dorostu

• 1. Tadeáš Bešta (Target Team)
• 2. Roman Dymitskyi (Fitness Mania Gym Kladno)
• 3. David Gärtner (Fitness Beseda Litoměřice)
• 4. Tomáš Klíma (Factory Pro Praha)
• 5. Jiří Matoušek (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 6. Lukáš Mlejnek (Pro Life Fitness Telč)
• 7. Daniel Morong (Fitness Deukalion Praha)
• 8. Jakub Pilnaj (Fitness Beseda Litoměřice)
• 9. David Starck (Fitness Hulk Plzeň)
• 10. Vojtěch Žák (Března Fitness Club Česká Lípa)

Bikiny fitness dorostenek

• 1. Kristýna Federica Adamcová (Gym Cornicula Praha)
• 2. Eliška Benešová (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 3. Sára Borůvková (Sportovní centrum NMnM)
• 4. Adéla Dolejšová (V.I.P. Gym České Budějovice)
• 5. Klára Fišerová (MD Fitness Lanškroun)
• 6. Anežka Hadincová (LaKu Bodybuilder Team)
• 7. Aneta Hérová (Eagle Fitness)
• 8. Klára Moravcová (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 9. Kateřina Nygrýnová (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 10. Barbora Rudovská (Fitness club Jařest)
• 11. Diana Sedláčková (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 12. Veronika Slámová (Bodyflex Fitness Litoměřice)
• 13. Eliška Urbanová (Fitness Mamut Úvaly)
• 14. Alena Víšková (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 15. Tereza Zdražilová (Gladiators Ústí nad Labem)


Kulturistika juniorů do 70 kg

• 1. Ota Birnbaum (Fit Effect)
• 2. Milenko Burlica (Extrifit Club)
• 3. Petr Kašpar (MD Fitness Lanškroun)
• 4. Petr Kovářík (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 5. Václav Malinovský (BBC Praha)
• 6. Radim Paštěka (MD Fitness Lanškroun)
• 7. Dominik Peták (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 8. Ondřej Pospíšil (Fitness Beseda Litoměřice)
• 9. František Prkno (Fitness při CVČ Most)
• 10. Matyáš Skolil (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 11. Dominik Šesták (Profi Fitness Eva Plzeň)

Kulturistika juniorů do 77 kg

• 1. Vojtěch Baloun (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 2. Tomáš Bár (Leon Team Praha)
• 3. Marek Berka (Muscle Factory Březnice)
• 4. Alex Brechličuk (Eagle Fitness)
• 5. Tomáš Koprla (Extrifit Club)
• 6. Lukáš Petrůj (Extrifit Club)
• 7. Ondřej Šesták (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 8. Pavel Šťastný (RT Sport Fitness center Jirkov)
• 9. Tomáš Vlha (KSK Jalex Team Krnov)
• 10. Karel Tesař (Fitness Classic Železný Brod)

Kulturistika juniorů nad 77 kg

• 1. Miroslav Bezděk (Sport centrum Koloseum Plzeň)
• 2. Štěpán Bodnár (Athletic & Fitness Club Ústí nad Orlicí)
• 3. Jakub Dostál (Extrifit Club)
• 4. Robert Ivanič (Marvel Gym Mladá Boleslav)
• 5. Lukáš Kalčík (Fitness team Ronnie.cz)
• 6. David Kozák (Dream Gym Mladá Boleslav)
• 7. Filip Musil (MTV Fitness Praha)
• 8. Ondřej Pešek (Extrifit Club)
• 9. Jan Rojík (Fit Club Energy Kdyně)
• 10. Vladimír Semerád (LaKu Bodybuilder Team)
• 11. Michal Soukup (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 12. Vladimír Vacík (Fitness centrum Kutná Hora)
• 13. Jakub Vass (Muscle Factory Březnice)

Klasická kulturistika juniorů

• 1. Josef Antoš (Fit klub Ludvík)
• 2. Šimon Bartl (Fitnesscentrum Duna)
• 3. Jakub Jarzebczyk (Marvel Gym Mladá Boleslav)
• 4. David Jeništa (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 5. Jan Kaščák (Fitness při CVČ Most)
• 6. Matěj Landecký (Pajič Trainings)
• 7. Dan Muller (RT Sport Fitness center Jirkov)
• 8. Jiří Šmelhaus (Oddíl kulturistiky a fitness Poděbrady)
• 9. David Varga (SKK Hrádek nad Nisou)

Physique juniorů do 178 cm

• 1. Matěj Belička (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 2. Vojtěch Žák (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 3. Vojtěch Dvořák (Muscle Factory Březnice)
• 4. David Gärtner (Fitness Beseda Litoměřice)
• 5. Petr Kaiser (Cardio Fitness ČS Česká Lípa)
• 6. Zdeněk Kalous (Gladiators Ústí nad Labem)
• 7. Vladislav Kršík (T&M Olympia Fitness Praha)
• 8. Jan Liška (Target Team)
• 9. Milan Manasil (Extrifit Club)
• 10. Martin Pipek (Fitness centrum Kutná Hora)
• 11. Patrik Voříšek (Extrifit Club)
• 12. Miroslav Vrábel (Fitness Victory)

Physique juniorů nad 178 cm

• 1. Matěj Brož (Fitness Mania Gym Kladno)
• 2. Iurka Ciubotaru (Extrifit Club)
• 3. Marek Kavina (Fitness při CVČ Most)
• 4. David Korynta (Fitness Victory)
• 5. Lukáš Kotera (LaKu Bodybuilder Team)
• 6. Filip Kroček (Armal Gym Praha)
• 7. Pavel Kubát (Gym Cornicula Praha)
• 8. Šimon Kutnar (MD Fitness Lanškroun)
• 9. Jiří Matoušek (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 10. Philip Stehlík (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 11. David Veselý (Eagle Fitness)
• 12. Jan Zbránek (TJ Spartak Třebíč)

Bodyfitness juniorek

• 1. Kateřina Hanšová (Fitness Victory)
• 2. Gabriela Linhartová (Pajič Trainings)
• 3. Kateřina Maňhalová (Univerzitní sportovní klub Plzeň)
• 4. Markéta Martinásková (M-klub Roudnice nad Labem)
• 5. Martina Ryšavá (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 6. Andrea Trávníková (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 7. Kateřina Zuntová (SKK Týn nad Vltavou)

Bikiny fitness juniorek do 164 cm

• 1. Adéla Dolejšová (V.I.P. Gym České Budějovice)
• 2. Nicola Hetverová (Marvel Gym Mladá Boleslav)
• 3. Věra Kaasová (Fitness Hulk Plzeň)
• 4. Nikola Keprtová (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 5. Anželika Kiričenková (Extrifit Club)
• 6. Marie Kovaříková (Target Team)
• 7. Lucie Nováková (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 8. Josefína Ostřanská (BBC Praha)
• 9. Eliška Reindlová (Fitnesscentrum Pouzar)
• 10. Barbora Rudovská (Fitness club Jařest)
• 11. Veronika Slámová (Bodyflex Fitness Litoměřice)
• 12. Adéla Uhrová (Pajič Trainings)
• 13. Lucie Varmužová (Xfitness Praha)
• 14. Alena Víšková (Března Fitness Club Česká Lípa)

Bikiny fitness juniorek nad 164 cm

• 1. Michaela Dlesková (Fitness Centrum Alice)
• 2. Nikol Droščáková (Fit klub Ludvík)
• 3. Anna Faltová (Xfitness Praha)
• 4. Klára Fišerová (MD Fitness Lanškroun)
• 5. Adriana García (Fitness Centrum Alice)
• 6. Anežka Hadincová (LaKu Bodybuilder Team)
• 7. Michaela Hemmerová (Dream Body Fitness Kladno)
• 8. Aneta Hérová (Eagle Fitness)
• 9. Pavlína Králová (Fitpeople Jihlava)
• 10. Olga Lesková (Fit klub Ludvík)
• 11. Klára Moravcová (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 12. Kateřina Nygrýnová (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 13. Jana Štěpánková (Family Fitness Olgy Šípkové)
• 14. Tereza Terešáková (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 15. Eliška Urbanová (Fitness Mamut Úvaly)
• 16. Barbora Viktorie Vaňková (T&M Olympia Fitness Praha)
• 17. Tereza Zdražilová (Gladiators Ústí nad Labem)
• 18. Sára Borůvková (Sportovní centrum NMnM)



Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2017 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2017 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra