Reklama:

Mistrovství Evropy 2017:
výsledky a fotografie (den 3. a 4.)

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


ME VE FITNESS & ME JUN. A MASTERS & ME V KULTURISTICE 2017 - 3. - 7. 5. 2017, Španělsko
Češi před ME:
bikiny: Anželika Kiričenková • Lucie Varmužová • Michaela HemmerováLucie NovákováMarcela Blechtová
Veronika SvobodováNaďa KellnerováVeronika ZemanováAdéla Storzerová bodyfitness: Michaela Kohutová
Margaryta ŘíčařováArleta Krausováphysique: Lenka Jandová • Lenka FerenčukováLucie PoživilováIvana DvořákováMarek KavinaPatrik Herčzíkkulturistika: František Ševčík • Petr Havlík • Milan BodlákVladimír SemerádVladimír DvořákPetr Klíma klasika: Petr SvobodaLukáš TopinkaTomáš HlavaPavel Brožek
Zbyněk Bulavafitness: Ondřej Daňa
Před ME:
nominaceharmonogram MEodlet české výpravy
Info z ME:
z místa děníden 1 + foto - 1 medaile!
den 2 + foto - 1 medaile! den 3 a 4 + foto - 1 medaile!
kompletní výsledky s body
Z ME očima naší reprezentace, rozhovory:
L. Topinka P. Klíma

Mistrovství Evropy 2017 - zprávy z místa dění
Mistrovství Evropy 2017: výsledky
a fotografie (den 2.)
Mistrovství Evropy 2017: výsledky
a fotografie (den 1.)
Sobota a neděle se na mistrovství Evropy ve španělské Santa Susanně nesly v duchu soubojů v bodyfitness, fitness, bikiny fitness a physique. Jak už víte z našeho článku se zprávami z místa dění, nejlépe si během víkendu vedla Adéla Storzerová, která v bikiny fitness žen nad 172 cm vybojovala stříbro, když nad její síly byla pouze pozdější absolutní vítězka Natalia Lugovskikh. Na cenné umístění ve finále v posledních dvou dnech na evropském šampionátu dosáhli také Veronika Zemanová (bikiny fitness žen do 169 cm), Ondřej Daňa (fitness mužů) a Patrik Herčzík (physique mužů do 179 cm).

Za víkendovým děním na mistrovství Evropy 2017 se nyní ohlížíme prostřednictvím finálových výsledků i fotografií, které ve Španělsku pořídil Igor Kopček z partnerského slovenského webu EastLabs.sk.


Bikiny fitness žen do 158 cm

    1. Anna Baikina (Rusko)
    2. Hanna Skvortsova (Ukrajina)
    3. Ivanna Escandar (Španělsko)
    4. Erika Tarkuličová (Slovensko)
    5. Samantha Clement (Francie)
    6. Karoline Kjærnes (Norsko)

    7. Veronika Turčanová (Slovensko)
    11. Sandra Cabaniková (Slovensko)

Bikiny fitness žen do 160 cm

    1. Anzhela Legoshina (Rusko)
    2. Yana Yenko (Ukrajina)
    3. Emmi Nenonen (Finsko)
    4. Galyna Bezpalko (Ukrajina)
    5. Zulmira Woodrow (Velká Británie)
    6. Katarzyna Dmochewicz (Polsko)

    7. Veronika Svobodová (Česká republika)
    8. Lucia Kodadová (Slovensko)

Bikiny fitness žen do 162 cm

    1. Elizaveta Mukminova (Rusko)
    2. Anita Bekus (Polsko)
    3. Karina Gavrikova (Maďarsko)
    4. Stephanie Davis (Rakousko)
    5. Massiel Alvarado (Lucembursko)
    6. Kine Sæter (Norsko)

    9. Radka Szombathová (Slovensko)

Bikiny fitness žen do 164 cm

    1. Kristina Korotka (Ukrajina)
    2. Mayya Leonenko (Rusko)
    3. Andrea Neumannová (Slovensko)
    4. Natalia Rahushenko (Ukrajina)
    5. Vjosa Rrahmani (Kosovo)
    6. Jenny Wallin (Švédsko)

    10. Nikol Klimová (Slovensko)
    14. Naďa Kellnerová (Česká republika)

Bikiny fitness žen do 166 cm

    1. Kristina Tokareva (Ukrajina)
    2. Anna Solodova (Rusko)
    3. Helena Mang (Estonsko)
    4. Kseniia Romanova (Rusko)
    5. Oleksandra Kubrak (Ukrajina)
    6. Janka Medunová (Slovensko)

    13. Michaela Svetíková (Slovensko)
    15. Viktória Kijovská (Slovensko)

Bikiny fitness žen do 169 cm

    1. Oksana Brygidyr (Ukrajina)
    2. Albina Ustymenko (Ukrajina)
    3. Yulia Romanova (Rusko)
    4. Oxana Zavalskaya (Rusko)
    5. Vironika Aleksandrova (Lotyšsko)
    6. Veronika Zemanová (Česká republika)

    7. Klaudia Šišová (Slovensko)
    -. Olívia Čambalová (Slovensko)

Bikiny fitness žen do 172 cm

    1. Oksana Oleinik (Rusko)
    2. Liudmyla Nasonova (Ukrajina)
    3. Alla Kireeva (Rusko)
    4. Ekaterina Andreeva (Rusko)
    5. Brigitta Békefi (Maďarsko)
    6. Andrea Lackner (Rakousko)

    -. Sandra Horňáková (Slovensko)

Bikiny fitness žen nad 172 cm

    1. Natalia Lugovskikh (Rusko)
    2. Adéla Storzerová (Česká republika)
    3. Valeriya Fedorenko (Rusko)
    4. Diana Stankejeva (Litva)
    5. Kseniia Sheveleva (Rusko)
    6. Jane Tammearu (Estonsko)

    -. Helena Antalová (Slovensko)

Bikiny fitness žen - absolutní vítězka

    1. Natalia Lugovskikh (Rusko)
    2. Kristina Tokareva (Ukrajina)
    3. Oksana Oleinik (Rusko)
    4. Oksana Brygidyr (Ukrajina)
    5. Kristina Korotka (Ukrajina)
    6. Anzhela Legoshina (Rusko)
    7. Anna Baikina (Rusko)
    8. Elizaveta Mukminova (Rusko)

Bikiny fitness juniorek do 160 cm

    1. Zuzana Kardošová (Slovensko)
    2. Yana Yenko (Ukrajina)
    3. Klaudia Stachura (Polsko)
    4. Anna Baikina (Rusko)
    5. Egle Gestautaite (Litva)
    6. Deniz Saypinar (Turecko)
    7. Anželika Kiričenková (Česká republika)

    10. Sofia Kořínková (Slovensko)
    11. Lucie Nováková (Česká republika)

Bikiny fitness juniorek do 166 cm

    1. Arida Muru (Estonsko)
    2. Sara Kinnvik (Švédsko)
    3. Veronika Iljinaite (Litva)
    4. Ina Navachuk (Bělorusko)
    5. Sandra Dobrunz (Německo)
    6. Inez Goronska (Polsko)

    7. Lucia Dorniaková (Slovensko)
    11. Lucie Varmužová (Česká republika)
    12. Veronika Fidlerová (Slovensko)

Bikiny fitness juniorek nad 166 cm

    1. Valeriya Fedorenko (Rusko)
    2. Albina Ustymenko (Ukrajina)
    3. Emilie Austrheim (Norsko)
    4. Oxana Zavalskaya (Rusko)
    5. Vilma Toiviainen (Finsko)
    6. Ana-Marija Križić (Chorvatsko)

    7. Klaudia Medzová (Slovensko)
    8. Sophie Franclová (Slovensko)
    -. Michaela Hemmerová (Česká republika)

  • Rozsáhlou fotogalerii z mistrovství Evropy 2017 naleznete zde na stránkách EastLabs.sk.

Bikiny fitness juniorek - absolutní vítězka

    1. Arida Muru (Estonsko)
    2. Valeriya Fedorenko (Rusko)
    3. Zuzana Kardošová (Slovensko)

Bikiny fitness masters nad 35 let do 163 cm

    1. Irina Ivanova (Rusko)
    2. Zulmira Woodrow (Velká Británie)
    3. Svitlana Sydorenko (Ukrajina)
    4. Kine Sæter (Norsko)
    5. Katarzyna Dmochewicz (Polsko)
    6. Judit Béres (Maďarsko)

    8. Marcela Blechtová (Česká republika)

Bikiny fitness masters nad 35 let nad 163 cm

    1. Oksana Oleinik (Rusko)
    2. Rasa Selemonaviciute (Litva)
    3. Anna Prokhorova (Rusko)
    4. Janka Medunová (Slovensko)
    5. Anita Szymczak (Polsko)
    6. Andrea Lackner (Rakousko)

    10. Anita Kuczmanová (Slovensko)
    11. Sandra Horňáková (Slovensko)

Bikiny fitness masters nad 35 let - absolutní vítězka

    1. Oksana Oleinik (Rusko)
    2. Irina Ivanova (Rusko)

Fitness juniorek do 163 cm

    1. Michaela Pavleová (Slovensko)
    2. Anna Hepnerová (Slovensko)
    3. Ilina Boyadzhieva (Bulharsko)
    4. Nikolett Szabó (Maďarsko)
    5. Jasmin Mantila (Finsko)
    6. Claudia Ripoll (Španělsko)

Fitness juniorek nad 163 cm

    1. Kristína Juricová (Slovensko)
    2. Julia Postika (Rusko)
    3. Eva Bániková (Slovensko)
    4. Aleksandra Kepa (Polsko)
    5. Dariya Garshina (Rusko)
    6. Amalia Mali (Rumunsko)

Fitness juniorek - absolutní vítězka

    1. Michaela Pavleová (Slovensko)
    2. Kristína Juricová (Slovensko)

Fitness juniorů

    1. Sebastian Scanteianu (Rumunsko)
    2. Haktan Mercan (Turecko)
    3. Ovidiu Butoieru (Rumunsko)

Muscular physique mužů

    1. Fábio Rodrigues (Portugalsko)
    2. Gregory Lac (Francie)
    3. Anton Ovdin (Rusko)
    4. Jason Thompson (Velká Británie)
    5. Toma Melestean (Itálie)
    6. Alexis Autreau (Francie)

Fitness žen do 163 cm

    1. Michaela Pavleová (Slovensko)
    2. Anastasia Ilina (Rusko)
    3. Alexandra Kovalská (Slovensko)
    4. Nikolett Szabó (Maďarsko)
    5. Jasmin Mantila (Finsko)
    6. Mariia Kurenkova (Ukrajina)

Fitness žen nad 163 cm

    1. Kristína Juricová (Slovensko)
    2. Julia Postika (Rusko)
    3. Eva Banikova (Slovensko)
    4. Aleksandra Kępa (Polsko)
    5. Dariya Garshina (Rusko)
    6. Amalia Mali (Rumunsko)

Fitness žen - absolutní vítězka

    1. Michaela Pavleová (Slovensko)
    2. Kristína Juricová (Slovensko)

Fitness mužů

    1. Serhii Hordieiev (Ukrajina)
    2. Evgeny Shobik (Rusko)
    3. Taner Demir (Turecko)
    4. Krisztián Gyulai (Maďarsko)
    5. Ondřej Daňa (Česká republika)
    6. Sebastian Scanteianu (Rumunsko)

Physique mužů do 170 cm

    1. Kamran Sherko Elyasi (Finsko)
    2. Andrea Bertelloni (Itálie)
    3. Nehydyar Ramadan (Nizozemsko)
    4. Mohamed Aziz (Švédsko)
    5. Alessandro Greco (Německo)
    6. Jonatan Alvarez (Španělsko)

    13. Patrik Spodniak (Slovensko)

Physique mužů do 173 cm

    1. Martin Heede (Norsko)
    2. Pedro Conde (Portugalsko)
    3. Yasin Şahin (Turecko)
    4. Jesus Manuel Muñoz (Španělsko)
    5. Ke-Shen Lian (Belgie)
    6. Nelson Fernandes (Portugalsko)

Physique mužů do 176 cm

    1. Luca Biolo (Itálie)
    2. Dennis Johansen (Norsko)
    3. David Ouamba (Finsko)
    4. Cristiano Iommetti (Itálie)
    5. Victor Alfonso Coats (Itálie)
    6. Mickael Pretot (Francie)

    -. Sebastian Hospodár (Slovensko)

Physique mužů do 179 cm

    1. Waldemar Gustavsson-Ek (Švédsko)
    2. Piotr Zielinski (Polsko)
    3. Edvard Muhanha (Ukrajina)
    4. Patrik Herčzík (Česká republika)
    5. Rashid Kwarasey (Norsko)
    6. Pedro de Araújo (Portugalsko)

Physique mužů do 182 cm

    1. Avni Ozyurt (Nizozemsko)
    2. Marius Justad (Norsko)
    3. Mahmut Alan (Turecko)
    4. Darren Johnson (Velká Británie)
    5. Uros Ljiljak (Norsko)
    6. Mitko Bonev (Bulharsko)

Physique mužů nad 182 cm

    1. Murat Akköse (Turecko)
    2. William Pluskota (Francie)
    3. Bruno da Cunha (Portugalsko)
    4. Loic Bourane (Francie)
    5. Marko Aľušík (Slovensko)
    6. Davide Mazzolari (Itálie)

    9. Marek Kavina (Česká republika)

Physique mužů - absolutní vítěz

    1. Avni Ozyurt (Nizozemsko)

Bodyfitness juniorek

    1. Andrea Jószayová (Slovensko)
    2. Silvia Fialková (Slovensko)
    3. Johanna Svan (Švédsko)
    4. Laura Brorson (Dánsko)
    5. Henriikka Kemppinen (Finsko)
    6. Julie Siljan (Norsko)

    9. Viera Božíková (Slovensko)

Bodyfitness žen do 158 cm

    1. Alžbeta Peťková (Slovensko)
    2. Antonia Pesevski (Švédsko)
    3. Mette Kragelund (Dánsko)
    4. Laura Brorson (Dánsko)
    5. Aigul Anisimova (Rusko)
    6. Ina Bauer (Německo)

    8. Viktória Jedlovcová (Slovensko)
    9. Arleta Krausová (Česká republika)

Bodyfitness žen do 163 cm

    1. Martyna Staszewska (Polsko)
    2. Jonna Mäkinen (Finsko)
    3. Janne Krohn (Norsko)
    4. İpek Altun (Turecko)
    5. Elena Masaryková (Slovensko)
    6. Veronika Faktorová (Slovensko)

    9. Michaela Kohutová (Česká republika)

Bodyfitness žen do 168 cm

    1. Olena Chumakova (Ukrajina)
    2. Iuliia Kazakovtceva (Rusko)
    3. Viktoriia Pohribniak (Ukrajina)
    4. Jenny Söderström (Švédsko)
    5. Melinda Mercz (Maďarsko)
    6. Andrea Jószayová (Slovensko)

    12. Margaryta Říčařová (Česká republika)

Bodyfitness žen nad 168 cm

    1. Marina Chamoun (Švédsko)
    2. Olga Shestoperova (Rusko)
    3. Daiva Varneliene (Litva)
    4. Simone Duus Egeberg (Dánsko)
    5. Sarah Grant (Irsko)
    6. Henriikka Kemppinen (Finsko)

Bodyfitness žen - absolutní vítězka

    1. Olena Chumakova (Ukrajina)
    2. Alžbeta Peťková (Slovensko)
    3. Marina Chamoun (Švédsko)
    4. Martyna Staszewska (Polsko)

Physique žen masters nad 35 let

    1. Larysa Sokol (Ukrajina)
    2. Liudmila Goshko (Rusko)
    3. Isabel Martins Baiao (Portugalsko)
    4. Mirea Henriquez (Nizozemsko)
    5. Laurence Dallmer (Francie)
    6. Suvi Heinonen (Finsko)

    8. Lucie Poživilová (Česká republika)

Physique žen do 163 cm

    1. Larysa Sokol (Ukrajina)
    2. Natatliia Dichkovska (Ukrajina)
    3. Mirea Henriquez (Nizozemsko)
    4. Sophie Leo (Francie)
    5. Sandra Dons (Francie)
    6. Semiran Dag (Švédsko)

    10. Lenka Jandová (Česká republika)

Physique žen nad 163 cm

    1. Liudmila Goshko (Rusko)
    2. Nataliia Prokhorova (Ukrajina)
    3. Laurence Dallmer (Francie)
    4. Aniela Fik (Francie)
    5. Andrea Corbett (Velká Británie)
    6. Linda Ramboe (Norsko)

    7. Lucie Poživilová (Česká republika)
    9. Lenka Ferenčuková (Česká republika)
    10. Ivana Dvořáková (Česká republika)

Physique žen - absolutní vítězka

    1. Larysa Sokol (Ukrajina)
    2. Liudmila Goshko (Rusko)

Physique juniorů do 174 cm

    1. Nehydyar Ramadan (Nizozemsko)
    2. Pedro Conde (Portugalsko)
    3. Alexander Fagernes (Norsko)
    4. Berkay Dindar (Turecko)
    5. Marc Gonzalez (Španělsko)
    6. Maxime Domingues (Francie)

Physique juniorů nad 174 cm

    1. Luca Biolo (Itálie)
    2. Pedro de Araújo (Portugalsko)
    3. Philipe Da Silva (Norsko)
    4. Nikita Dvorkin (Estonsko)
    5. Ahmet Köse (Turecko)
    6. Filip Dropulić (Chorvatsko)

    14. Radovan Ďurovič (Slovensko)
    15. Marko Aľušík (Slovensko)
    -. Marek Kavina (Česká republika)
    -. Sebastian Hospodár (Slovensko)

Physique juniorů - absolutní vítěz

    1. Luca Biolo (Itálie)
    2. Nehydyar Ramadan (Nizozemsko)

Physique mužů masters od 40 do 44 let

    1. Valentin Petkov (Bulharsko)
    2. Sergio Violero (Španělsko)
    3. Stanislav Zaynilov (Rusko)
    4. Ricardo Ferreira (Portugalsko)
    5. Kadirhan Doğu (Turecko)
    6. Róbert Fruzsa (Maďarsko)

Physique mužů masters od 45 do 49 let

    1. Rui Ferreira (Portugalsko)
    2. Antonio Damiano (Itálie)
    3. Tom Vinge (Dánsko)
    4. Stephen Emuobonuvie (Velká Británie)
    5. Gašper Grom (Slovinsko)
    6. Mikhail Dyakonov (Rusko)

Physique mužů masters nad 50 let

    1. Sándor Balogh (Maďarsko)
    2. Christos Christoudias (Kypr)
    3. Costin Ilinca (Rumunsko)
    4. Perodd Tessem (Norsko)
    5. Aziz Uksal (Turecko)

Physique mužů masters - absolutní vítěz

    1. Rui Ferreira (Portugalsko)
    2. Valentin Petkov (Bulharsko)
    3. Sándor Balogh (Maďarsko)


Foto:
www.eastlabs.sk / Igor Kopček


Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2017 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2017 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra