Reklama:

BFC Cup 2017 - výsledky

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


MUŽI, ŽENY, MASTERS
Mistrovství Čech: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Mistrovství Moravy a Slezska: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Mistrovství ČR mužů,
žen, párů, masters:
propoziceinfo I.info II.startovkyočima závodníků
výsledky I.foto I.zákulisí I.abs. I.video I.
výsledky II.foto II.zákulisí II.abs. II.video II.
GP Zbýšov: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
RCO Fitness Cup: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí video
BFC Cup: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí

BFC Cup 2017
- fotografie ze zákulisí
BFC Cup 2017
- fotogalerie

Přinášíme Vám výsledky pohárové soutěže jarní sezóny BFC Cup 2017, která se konala v neděli 7. května v kulturním domě Crystal v České Lípě. Na soutěž se přihlásilo celkem 150 závodníků, na pódium nakonec nastoupilo 108.

Obsáhlou fotogalerii z pódia naleznete v tomto článku, snímky ze zákulisí zde.


Bodyfitness do 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 105 Kristýna Vojtíšková Fitnesscentrum Dobříš 1982 159,0 3 3 6
2. 185 Marie Kulhánková Champions Academy Lucie Vajsové 1985 162,0 6 6 12
3. 129 Alexandra Ferešová Fitness club Jařest 1989 156,0 9 9 18
4. 101 Martina Ryšavá Března Fitness Club Česká Lípa 1996 162,0 12 12 24
5. 72 Alena Pokorná Champions Academy Lucie Vajsové 1983 157,0 15 15 30

Bodyfitness nad 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 161 Veronika Brtníková SIWI Fitness Brno 1985 171,0 4 3 7
2. 137 Tereza Pavelková Armal Gym Praha 1992 166,0 6 6 12
3. 187 Vladimíra Žeravíková Profi Fitness Eva Plzeň 1972 165,5 7 9 16
4. 26 Radka Dubenecká Golem´s Gym Kutná Hora 1969 169,0 12 12 24
5. 70 Veronika Olejárová Kubík fitness Ostrava 1991 170,0 16 15 31
6. 103 Ivana Buriánková Cardiofitness II. 1981 174,5 20 17 37
7. 35 Jitka Šipošová Oddíl sil. trojboje a kult. - TJ Turnov 1988 169,5 21 - 21
8. 120 Petra Kuncová Champions Academy Lucie Vajsové 1987 171,0 22 - 22
9. 164 Lenka Suchopárová Fitness Victory 1977 166,5 27 - 27

Bodyfitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar.
1. 105 Kristýna Vojtíšková Fitnesscentrum Dobříš 1982


Bikiny fitness do 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 111 Nikola Pavelková Slovensko 1990 160,5 5 4 9
2. 67 Marina Mocanu Target Team 1991 157,0 7 6 13
3. 45 Barbora Maršálková Fitness při CVČ Most 1991 158,5 7 9 16
4. 117 Alena Víšková Března Fitness Club Česká Lípa 2001 162,5 11 15 26
5. 114 Martina Průšová LaKu Bodybuilder Team 1989 159,5 16 15 31
6. 119 Josefína Ostřanská BBC Praha 1994 155,0 18 16 34
7. 160 Zuzana Šimončičová Slovensko 1977 163,0 21 - 21
8. 127 Petra Halamová Fitness Hulk Plzeň 1993 162,0 24 - 24
9. 62 Romana Schindlbacher Rakousko 1989 163,5 26 - 26
10. 2 Jana Petrášová Fitness Victory 1983 162,0 29 - 29
11. 191 Ines Alzesberger Rakousko 1992 160,0 33 - 33
12. 50 Martina Crlová Kubík fitness Ostrava 1984 158,0 34 - 34

Bikiny fitness do 168 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 1 Barbora Viktorie Vaňková T&M Olympia Fitness Praha 1998 165,0 8 5 13
2. 23 Anna Mayer Rakousko 1990 168,0 8 7 15
3. 177 Barbora Lechnerová Infitness Zlín 1999 165,0 9 10 19
4. 140 Ivana Halamová Fitness při CVČ Most 1982 165,5 11 10 21
5. 21 Jana Dutková Slovensko 1989 165,0 9 14 23
6. 110 Zuzana Hajduková Kubík fitness Ostrava 1980 167,0 22 18 40
7. 16 Veronika Horáková Března Fitness Club Česká Lípa 1987 166,0 22 - 22
8. 66 Kateřina Kostiková Fitness Daun Znojmo 1977 165,0 23 - 23
9. 126 Jana Riedlová Extrifit Club 1988 166,0 23 - 23

Bikiny fitness nad 168 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 15 Kateřina Holmanová Extrifit Club 1993 170,5 3 3 6
2. 121 Martina Holúbková MTV Fitness Praha 1983 177,0 7 7 14
3. 4 Tatjana Butić Gym Cornicula Praha 1988 173,0 9 10 19
4. 118 Barbora Králová Kubík fitness Ostrava 1997 173,0 12 11 23
5. 56 Tamara Humer Rakousko 1993 168,5 14 14 28
6. 115 Monika Luprichová Fitness U Pešků Liberec 1979 171,5 19 18 37
7. 109 Michaela Dlesková Fitness Centrum Alice 1998 172,5 20 - 20
8. 196 Tereza Zdražilová Gladiators Ústí nad Labem 1999 172,0 24 - 24
9. 24 Jiřina Ročeňová BBC Praha 1992 169,5 29 - 29
10. 77 Vladimíra Nosková Extrifit Club 1988 170,5 30 - 30
11. 130 Gabriela Halmová Slovensko 1978 169,0 33 - 33
12. 152 Martina Vymazalová Champions Academy Lucie Vajsové 1992 176,0 35 - 35
13. 82 Jana Horová Fitness Slunce Tábor 1991 175,0 37 - 37

Bikiny fitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar.
1. 15 Kateřina Holmanová Extrifit Club 1993


Physique mužů do 178 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 17 Aleš Lamka Fit centrum D & K 1989 173,5 4 4 8
2. 73 Martin Gabko SK Fitness Siesta Mělník 1993 171,0 8 9 17
3. 95 David Vasilievič Fit Park Ostrava 1992 175,5 9 9 18
4. 190 Matěj Večerek SK PEPA centrum Opava 1998 174,5 11 14 25
5. 54 Martin Pipek Fitness centrum Kutná Hora 1995 175,5 17 14 31
6. 145 Christoph Forstinger Rakousko 1992 171,0 18 17 35
7. 150 Vladislav Kršík T&M Olympia Fitness Praha 1998 175,0 20 - 20
8. 165 Petr Chludil Hulk Gym Brno 1990 164,0 23 - 23
9. 194 Lukáš Krása Xfitness Praha 1989 170,5 27 - 27
10. 197 Petr Kaiser Cardio Fitness ČS Česká Lípa 1994 177,5 31 - 31
11. 131 Matěj Belička Fitness R. A. P. Factory Praha 1994 176,0 33 - 33
12. 87 Jakub Fedák TJ Sport Chomutov 1994 175,5 34 - 34
13. 166 Vojtěch Žák Března Fitness Club Česká Lípa 1999 171,0 39 - 39
14. 90 Miroslav Vrábel Fitness Victory 1996 168,5 40 - 40

Physique mužů do 182 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 51 Ondřej Novák Mega Fitness Praha 1985 179,0 7 6 13
2. 99 Miroslav Kadlec T&M Olympia Fitness Praha 1985 181,5 7 7 14
3. 59 Tomáš Tichý Fitness AVE Přerov 1976 179,0 8 8 16
4. 44 Jan Halasz T&M Olympia Fitness Praha 1991 180,0 9 12 21
5. 156 Vít Oravec TJ Sport Chomutov 1989 178,5 17 15 32
6. 38 Petr Novotný Xfitness Praha 1981 179,5 16 17 33
7. 175 Zdeněk Vrána Gym Cornicula Praha 1971 179,0 22 - 22
8. 52 Petr Kubec Dee Gym Liberec 1996 181,0 23 - 23

Physique mužů nad 182 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 199 Petr Poc Marvel Gym Mladá Boleslav 1992 188,5 3 3 6
2. 47 Jiří Matoušek Března Fitness Club Česká Lípa 1999 187,5 7 6 13
3. 170 Tomáš Bašta Fitness team Ronnie.cz 1983 186,5 9 9 18
4. 158 Lukáš Kotera LaKu Bodybuilder Team 1994 186,0 10 11 21
5. 85 Jaroslav Krejčí TJ Jiskra Nový Bor 1993 185,5 15 15 30
6. 180 Matěj Brož Fitness Mania Gym Kladno 1994 184,5 18 18 36

Physique mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar.
1. 17 Aleš Lamka Fit centrum D & K 1989


Klasická kulturistika do 180 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 39 Martin Křivánek Fitness Slunce Tábor 1990 169,0 68,4 4 4 6 10
2. 37 Bohumil Ševc Pro Nutrition team Nové Město n. Met. 1977 178,0 83,3 8 5 16 21
3. 132 Lukáš Slabý Fitness team Ronnie.cz 1990 177,5 80,0 7 10 18 28
4. 14 Lukáš Helebrand SK PEPA centrum Opava 1999 179,0 84,7 13 13 22 35
5. 108 Lukáš Veselý Extrifit Club 1996 174,0 74,6 13 13 28 41

Klasická kulturistika nad 180 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 124 Martin Adámek T&M Olympia Fitness Praha 1982 193,5 100,0 5 3 8 11
2. 76 Tomáš Bronerský Kubík fitness Ostrava 1984 191,5 99,8 6 8 12 20
3. 65 Karel Slavík Března Fitness Club Česká Lípa 1989 189,0 94,3 11 8 20 28
4. 144 David Bednár T&M Olympia Fitness Praha 1990 181,0 86,5 11 13 24 37
5. 41 Jiří Vinš Března Fitness Club Česká Lípa 1992 188,0 94,3 15 14 30 44
6. 78 Jiří Hrabák Fitness team Ronnie.cz 1982 183,0 90,2 18 18 36 54


Kulturistika juniorů do 77 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 79 Lukáš Rejholec PeVan Gym Team Sedlčany 1998 69,9 3 5 6 11
2. 71 Vojtěch Baloun PeVan Gym Team Sedlčany 1997 77,0 6 7 12 19
3. 134 Marek Vlasák Infinity Fitness Český Brod 1999 77,0 13 8 20 28
4. 49 Michal Trapl Sportcentrum Delfín 1998 75,7 10 12 24 36
5. 108 Lukáš Veselý Extrifit Club 1996 74,6 13 13 28 41

Kulturistika juniorů nad 77 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 96 Jan Červenka Hulk Gym Brno 1994 79,3 3 5 6 11
2. 53 Vladimír Semerád ml. LaKu Bodybuilder Team 1995 83,6 6 4 12 16
3. 14 Lukáš Helebrand SK PEPA centrum Opava 1999 84,7 9 11 20 31
4. 81 Martin Adamus Armal Gym Praha 1995 94,7 12 12 24 36
5. 128 Jiří Šmelhaus Oddíl kulturistiky a fitness Poděbrady 1996 96,4 15 13 30 43
6. 18 David Jeništa Března Fitness Club Česká Lípa 1998 85,1 18 18 36 54
7. 94 Robert Ivanič Marvel Gym Mladá Boleslav 1998 89,1 21 - - 21


Kulturistika mužů do 80 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 61 Michael Horvath Rakousko 1986 78,4 4 4 10 14
2. 183 Petr Fric Sport. klub policie Hvězda K. Vary 1979 73,1 5 9 8 17
3. 96 Jan Červenka Hulk Gym Brno 1994 79,3 10 8 20 28
4. 79 Lukáš Rejholec PeVan Gym Team Sedlčany 1998 69,9 11 11 22 33
5. 71 Vojtěch Baloun PeVan Gym Team Sedlčany 1997 77,0 15 14 30 44
6. 138 Zbyněk Hlaváček MTV Fitness Praha 1982 78,8 18 17 36 53
7. 20 Jan Púček MTV Fitness Praha 1993 75,7 21 - - 21
8. 64 Matěj Bartoš Profi Fitness Eva Plzeň 1991 72,7 24 - - 24

Kulturistika mužů do 90 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 116 Jan Křenek Extrifit Club 1986 88,3 3 6 6 12
2. 53 Vladimír Semerád ml. LaKu Bodybuilder Team 1995 83,6 8 4 12 16
3. 83 Vladimír Semerád st. LaKu Bodybuilder Team 1953 89,1 11 8 20 28
4. 69 Ilyas Cidem Rakousko 1980 81,0 7 12 22 34

Kulturistika mužů nad 90 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 122 Ondřej Sobotka Extrifit Club 1993 93,7 6 4 12 16
2. 92 Jiří Heřman Fitnesscentrum Pouzar 95,0 8 13 10 23
3. 19 Jan Kittner Bodyflex Fitness Litoměřice 1989 105,4 8 9 18 27
4. 75 Michal Kičák Hard Core Gym Františkovy Lázně 1965 107,0 15 10 28 38
5. 102 Jiří Surý Armal Gym Praha 1988 98,7 12 11 32 43
6. 7 Petr Richtár Golem´s Gym Kutná Hora 1984 110,7 14 14 30 44

Kulturistika - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar.
1. 61 Michael Horvath Rakousko 1986


Rozhodčí



Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

07.05.22:43Ronnie - Otec a syn, tzn. `ml.` a `st.` je správně. *1*
07.05.22:00siorac - Ad Semeráds: jestli je to děd a vnuk, mělo by tam být `ne..
Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2017 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2017 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra