Reklama:

Mistrovství Evropy 2017:
kompletní výsledky s body

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


ME VE FITNESS & ME JUN. A MASTERS & ME V KULTURISTICE 2017 - 3. - 7. 5. 2017, Španělsko
Češi před ME:
bikiny: Anželika Kiričenková • Lucie Varmužová • Michaela HemmerováLucie NovákováMarcela Blechtová
Veronika SvobodováNaďa KellnerováVeronika ZemanováAdéla Storzerová bodyfitness: Michaela Kohutová
Margaryta ŘíčařováArleta Krausováphysique: Lenka Jandová • Lenka FerenčukováLucie PoživilováIvana DvořákováMarek KavinaPatrik Herčzíkkulturistika: František Ševčík • Petr Havlík • Milan BodlákVladimír SemerádVladimír DvořákPetr Klíma klasika: Petr SvobodaLukáš TopinkaTomáš HlavaPavel Brožek
Zbyněk Bulavafitness: Ondřej Daňa
Před ME:
nominaceharmonogram MEodlet české výpravy
Info z ME:
z místa děníden 1 + foto - 1 medaile!
den 2 + foto - 1 medaile! den 3 a 4 + foto - 1 medaile!
kompletní výsledky s body
Z ME očima naší reprezentace, rozhovory:
L. Topinka P. Klíma

Mistrovství Evropy 2017 - zprávy z místa dění
Mistrovství Evropy 2017: výsledky a fotografie (den 3. a 4.)
Mistrovství Evropy 2017: výsledky
a fotografie (den 2.)
Mistrovství Evropy 2017: výsledky
a fotografie (den 1.)

Ve španělské Santa Susanně ve dnech 3. až 8. května proběhl další ročník supermistrovství Evropy, které v sobě již tradičně zahrnuje Mistrovství Evropy v kulturistice, Mistrovství Evropy ve fitness a Mistrovství Evropy juniorů a masters. Šampionátu se stejně jako v předchozích letech i tentokrát zúčastnila početná česká reprezentační výprava, jejíž členové si domů odváží tři medaile!

Zlato v klasické kulturistice mužů do 175 cm vybojoval Lukáš Topinka, stříbro pak přidali Adéla Storzerová (bikiny fitness žen nad 172 cm) a Petr Klíma (kulturistika vozíčkářů). Celé klání jste s námi mohli sledovat prostřednictvím článku se zprávami z místa dění a během posledních dnů jsme Vám přinesli i první výsledky a fotografie z prvního, druhého, třetího a čtvrtého soutěžního dne šampionátu. Dnes se za událostí ohlížíme ještě prostřednictvím článku s kompletními výsledky, včetně bodového hodnocení.

Přejít k šampionátu:

Přehled umístění českých reprezentantů

    1. místo - Lukáš Topinka (klasická kulturistika mužů do 175 cm) [12]*
    2. místo - Petr Klíma (kulturistika vozíčkářů) [2]
    4. místo - Patrik Herčzík (physique mužů do 179 cm) [13]
    9. místo - Marek Kavina (physique mužů nad 182 cm) [20]
    10. místo - Tomáš Hlava (klasická kulturistika mužů do 180 cm) [16]

*V hranatých závorkách je vždy uveden počet závodníků, kteří nastoupili v dané kategorii.

Další naši reprezentanti závodili na Mistrovství Evropy ve fitness a na Mistrovství Evropy juniorů a masters.

Games Classic Bodybuilding

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 131 Aristide Mbomni Tiam Německo 1979 66,6/168 5 10 5 15
2. 125 Bogdan Farcas Rumunsko 1989 62,4/163,2 10 20 10 30
3. 139 Reno Banks Velká Británie 1980 178,5 18 34 19 53
4. 140 Vilius Sosnovskis Litva 1995 74/173,5 19 40 21 61
5. 138 Siim Savisaar Estonsko 1988 73/177,7 25 48 21 69
6. 137 Peter Bella Slovensko 1986 87,7/184,3 30 58 27 85
7. 128 Filip Engler Slovensko 1992 65,9/165,3 37
8. 135 Boris Palovič Slovensko 1978 81,2/179,6 40
9. 126 Rain Kuusnõmm Estonsko 1987 66/166,9 46
10. 83 Lukas Vechter Slovensko 1994 71,9/171,4 46
11. 127 Emi Roberti Velká Británie 1977 68,3/169,5 57
12. 136 Dino Šprajcer Chorvatsko 1997 76,6/175,5 58
13. 129 Bence Szabo Maďarsko 1994 70,6/171,4 65
14. 130 Giancarlo La Piana Itálie 1954 61,2/164,5 70

Klasická kulturistika mužů do 168 cm

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 59 Aristide Mbomni Tiam Německo 1979 66,6/168 5 10 5 15
2. 53 Bogdan Farcas Rumunsko 1989 62,4/163,2 11 22 12 34
3. 56 Teymur Aslanov Ázerbájdžán 1982 64/164 15 28 13 41
4. 62 Dalibor Jovanovic Srbsko 1989 64,9/167,7 20 40 20 60
5. 60 Rain Kuusnõmm Estonsko 1987 66/166,9 28 52 25 77
6. 61 Doğancan Polat Turecko 1993 63,7/164,7 29 58 30 88
7. 58 Filip Engler Slovensko 1992 65,9/165,3 36
8. 57 Joseph Doutau Francie 1971 67,3/168 40
9. 55 Georgi Georgiev Bulharsko 60,1/163,5 44
10. 54 Robert Horvat Chorvatsko 1965 66,1/167 48

Klasická kulturistika mužů do 171 cm

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 67 Sergio De Juan Španělsko 1981 72,6/170,7 10 5 15
2. 68 Davide Tilocca Itálie 1985 70,3/169,8 28 11 39
3. 66 Claudio Adam Portugalsko 1977 70/169,4 22 25 47
4. 64 Jurgoy Ates Turecko 1985 72,1/170,4 40 15 55
5. 69 Ionut Bratu Rumunsko 71,4/170 46 21 67
6. 65 Victor Nastase Belgie 1979 71,2/169,6 60 28 88

Klasická kulturistika mužů do 175 cm

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 79 Lukáš Topinka Česká republika 1988 77,8/174,6 9 14 8 22
2. 84 Saeid Jodeiri Ázerbájdžán 1989 76,5/175 9 24 12 36
3. 80 Joar Fällmar Švédsko 1991 77,7/174 15 30 11 41
4. 78 Erçağ Birişah Turecko 1988 75,8/172 17 40 24 64
5. 74 Oliver Franjić Chorvatsko 1995 74,9/172,6 26 50 23 73
6. 77 Cristian Fekete Rumunsko 1988 77/173,8 31 60 28 88
7. 81 Guillaume Pernic Francie 74/171,9 32
8. 82 Fabio Racalbuto Itálie 76,9/174 45
9. 72 Benoit Pereira Francie 1978 75/171,5 47
10. 75 Kemal Uysal Turecko 1979 77,3/173,3 52
11. 76 Marco Norcia Itálie 77,4/173,6 53
12. 73 Dzmitry Drahun Bělorusko 1987 79,1/175 56

Klasická kulturistika mužů do 180 cm

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 96 Vincent Craine Irsko 83,1/177,3 5 10 7 17
2. 97 Serhii Fil Ukrajina 1986 84,4/179 12 20 9 29
3. 91 Rickard Hagman Švédsko 1985 78/175,1 13 30 15 45
4. 99 Siim Savisaar Estonsko 1988 73/177,7 25 46 25 71
5. 102 Daniel Redondo Španělsko 1989 82,2/176,4 34 50 25 75
6. 101 Reno Banks Velká Británie 1980 178,5 20 54 24 78
7. 88 Alexandre Piel Francie 1974 79,1/176,6 37
8. 94 Boris Palovič Slovensko 1978 81,2/179,6 40
9. 103 Bader Miloudi Malta 1990 82,7/177,7 40
10. 95 Tomáš Hlava Česká republika 1988 79,3/179,6 49
11. 89 Umut Kesgin Norsko 1990 82,1/176,7 60
12. 92 Enzo Ricci Itálie 83,3/177,5 60
13. 90 Nikola Demo Chorvatsko 1979 82,1/176,1 62
14. 100 Bora Tajmahal Turecko 1983 79,9/178,1 70
15. 93 Alessandro Marangi Itálie 1985 83,2/177,3 77
16. 98 Juan Huerva Portugalsko 1971 83,9/178,7 77

Klasická kulturistika mužů nad 180 cm

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 117 Nestor Martinez Španělsko 1988 87,9/180,5 11 22 16 38
2. 121 Eric Lompard Francie 1988 185,4 14 28 18 46
3. 113 Sam Mikaelsson Švédsko 1990 89,9/181,9 18 32 16 48
4. 114 Marcin Lopucki Polsko 1974 88,1/180,2 16 34 15 49
5. 119 Yan Hubenko Bělorusko 1980 97,5/189,5 16 38 14 52
6. 120 Kristoffer Nimb Dánsko 1987 87,6/181,5 37 52 24 76
7. 111 Peter Bella Slovensko 1986 87,7/184,3 37
8. 116 Daniel Westerlund Švédsko 1984 92,3/185,5 37
9. 108 Alpcan Hazar Turecko 1990 88,5/182,5 40
10. 110 Eeli Halonen Finsko 1991 87/180,5 57
11. 107 Paul Harris Velká Británie 1991 89/185,5 58
12. 118 Sven Agić Chorvatsko 1996 88/184,5 60
13. 112 Can Atakan Yağci Turecko 1988 88,4/181,1 64
14. 109 Massimiliano Santonocito Itálie 1978 87/182,3 67
15. 115 Eutixiou Takis Kypr 1970 84,3/180,5 72

Klasická kulturistika mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 67 Sergio De Juan Španělsko 1981 5 5
2. 96 Vincent Craine Irsko 12 12
3. 59 Aristide Mbomni Tiam Německo 1979 13 13
4. 79 Lukáš Topinka Česká republika 1988 21 21
5. 117 Nestor Martinez Španělsko 1988 21 21

Kulturistika mužů do 70 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 469 Marcos Herrera Španělsko 1973 69,7 11 20 8 28
2. 466 Marcos Pereira Portugalsko 1981 69,9 13 24 9 33
3. 458 Joel Scheek Nizozemsko 1969 69,4 16 34 17 51
4. 465 Elnur Shikhaliyev Ázerbájdžán 1982 68 21 40 19 59
5. 463 Marco Alleva Itálie 69,1 15 38 25 63
6. 464 Jean Colasberna Francie 66,1 36 60 28 88
7. 460 Mehmet Geyikçi Turecko 1981 62,5 39
8. 468 Cohen Benn Velká Británie 1988 65 42
9. 462 Galin Dimitrov Bulharsko 1989 68,9 45
10. 457 Miroslav Škadra Slovensko 1977 69,9 46
11. 461 Laurent Ferrari Francie 1974 69,2 50
12. 459 Michael Ferez Francie 1989 67,3 60
13. 467 James Cassar Malta 1989 66,7 65

Kulturistika mužů do 75 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 481 Nicola Barlotta Itálie 74,5 6 10 6 16
2. 477 Álvaro Costa Portugalsko 1980 74,1 17 30 14 44
3. 476 Antonio Bellaroba Švýcarsko 1974 75 14 30 18 48
4. 475 Dawid Ziola Irsko 1985 74,9 14 34 15 49
5. 473 Thomas Cefaliello Francie 1990 75 28 60 30 90
6. 480 Charlo Grima Malta 1980 74,3 33
7. 478 Joval Gordon Velká Británie 1995 74,9 40
DQ 474 Emanuele Vezzola Itálie 1975 73,2 26 46 25 71

Kulturistika mužů do 80 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 501 Vytautas Žyle Litva 1987 77,8 8 18 9 27
2. 498 Jonatan Quintero Španělsko 1980 78,6 25 18 12 30
3. 489 Daniel Delgado Španělsko 1992 79,9 13 34 13 47
4. 494 Jamal Jodeiri Ázerbájdžán 1981 77,7 11 38 22 60
5. 500 Michael Sauseng Rakousko 1990 77,6 32 46 20 66
6. 493 Pito Louisa Nizozemsko 1973 78,8 22 56 30 86
7. 487 Simone Meiattini Itálie 1975 77,8 32
8. 486 Vasif Fitoz Turecko 1987 76,2 42
9. 488 Fabio Pizzaferri Itálie 1966 77 43
10. 502 Flanur Gerbavci Kosovo 79,6 49
11. 503 Maksim Budnikov Rusko 1987 79,8 59
12. 490 Gregor Melfor Nizozemsko 1981 77 61
13. 499 Kanan Akhundov Ázerbájdžán 1990 78,1 65
14. 485 Mario Alonso Španělsko 1979 79,8 65
15. 484 Keith Farrell Irsko 1985 78,8 75
491 Jeyhun Bandaliyev Ázerbájdžán 1988 79,9
492 Tamas Marton Maďarsko 1989 78,8
495 Lee Hersey Velká Británie 1985 75,4
496 Nadir Latrech Francie 1986 79,9

Kulturistika mužů do 90 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 507 Angel Calderon Španělsko 1982 89,2 5 12 7 19
2. 508 Grego Francisca Nizozemsko 1986 86,7 16 22 13 35
3. 504 Tomas Svernenka Irsko 1981 89,8 17 32 21 53
4. 510 Abel Martin Španělsko 1981 89,3 12 44 22 66
5. 520 Eric Cagnard Francie 1971 87,2 27 46 20 66
6. 521 Christoffer Nober Švédsko 1979 89,9 30 50 17 67
7. 527 Ott Kiivikas Estonsko 1977 87,7 37
8. 522 Sergey Marutik Rusko 1977 89,6 39
9. 518 Davide Zambaldi Itálie 1987 89,3 43
10. 517 Igor Mocanu Moldavsko 1989 88,4 53
11. 526 Tomas Bendoraitis Litva 1979 89,9 57
12. 523 Mariyan Frengiev Bulharsko 1988 85 60
13. 524 Samuel Bour Francie 1979 88,5 66
14. 513 Mindaugas Giedris Litva 1976 88,3 66
15. 516 Damian Kornas Irsko 1986 90 69
505 Nabil Arhmane Francie 1980 84,6
506 Marko Barić Chorvatsko 1991 88
509 Hasan Güler Turecko 1976 85,7
511 Gherman Bolgar Moldavsko 1983 87,4
512 Vugar Verdiyev Ázerbájdžán 1975 86,8
514 Justas Poliakus Litva 1992 87,2
515 Michael Peterson Estonsko 1989 86,2
519 Sergiu Pavlenco Moldavsko 1988 83,3
525 Dhorel Yengo Fouani Francie 1987 84,4
528 Andrea Bolzoni Itálie 89,9

Kulturistika mužů do 100 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 539 Volodymyr Byruk Ukrajina 98,9 8 14 9 23
2. 546 Antonio Furić Chorvatsko 1979 99,9 14 26 10 36
3. 536 Aleksandr Schcherbatiuk Rusko 1991 93,5 14 30 19 49
4. 543 Usman Bathily Španělsko 1979 94,2 18 42 18 60
5. 538 Reza Kakavand Ázerbájdžán 1981 95,1 22 46 25 71
6. 544 Valeri Enchev Bulharsko 1992 93,4 31 48 24 72
7. 542 Jorge Aunion Španělsko 1980 95,3 38
8. 534 Yevhenii Romanov Ukrajina 1984 96 43
9. 537 Jose Manuel Lopez Španělsko 1980 92,9 46
10. 549 Olivier Danoizel Francie 1981 98,5 46
11. 540 Evgheni Arser Moldavsko 1987 93,9 63
12. 548 Djalma Laroque Španělsko 1973 99,2 64
13. 547 Amir Riazifardi Norsko 1972 95,9 64
14. 531 Gregory Bogaert Francie 1985 94,3 64
15. 532 Martina Geraldson Nizozemsko 1981 94,6 64
533 Lehan Lesteluhu Nizozemsko 1973 96,1
535 Erdem Özdil Turecko 1988 99
541 Andrey Popov Rusko 1973 97,3
545 Özgür Çelik Turecko 1978 90,6

Kulturistika mužů nad 100 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 562 Andrea Muzi Itálie 106,6 10 14 10 24
2. 565 Marco Sapigni Itálie 1981 110,6 9 22 10 32
3. 553 Anton Shal Ukrajina 1995 101,6 12 26 8 34
4. 560 Christer Hoftvedt Norsko 1983 110,8 21 42 23 65
5. 561 Georgi Karamishev Bulharsko 1983 101 23 48 23 71
6. 552 Woilid Baatout Francie 1989 111,5 33 56 28 84
7. 557 Stefano Di Muzio Itálie 108,4 35
8. 556 Tomas Kudelis Litva 1978 111,7 38
9. 559 Deividas Dubinas Litva 1985 109,7 43
10. 563 Valentin Ignatov Bulharsko 1988 104,2 47
11. 554 Piotr Ševčenko Litva 1986 120,8 54
12. 564 Feim Başaran Turecko 108,1 60
13. 558 Stephan Canetti Francie 1971 106,7 65
DNC 555 Christian Corvaglia Itálie 1975 107,1

Kulturistika mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 539 Volodymyr Byruk Ukrajina 7 7
2. 507 Angel Calderon Španělsko 1982 10 10
3. 562 Andrea Muzi Itálie 14 14
4. 481 Nicola Barlotta Itálie 23 23
5. 501 Vytautas Žyle Litva 1987 23 23
6. 469 Marcos Herrera Španělsko 1973 27 27

Physique mužů do 170 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 861 Kamran Sherko Elyasi Finsko 1989 167,6 17 9 9
2. 859 Andrea Bertelloni Itálie 167,4 13 15 15
3. 866 Nehydyar Ramadan Nizozemsko 1994 166,7 24 17 17
4. 862 Mohamed Aziz Švédsko 1992 166,3 13 19 19
5. 868 Alessandro Greco Německo 1986 169,9 16 20 20
6. 867 Jonatan Alvarez Španělsko 1987 163,4 29 23 23
7. 860 Renatas Suleimanovas Litva 1987 169 30
8. 870 Romain Ramassamy Francie 166,2 39
9. 858 Fábio Ferreira Portugalsko 1990 168,4 42
10. 873 Hüseyin Nalci Turecko 1987 166 57
11. 863 Gilbert Richard Francie 1978 167,4 58
12. 869 Ufuk Sati Turecko 1990 167,6 61
13. 872 Patrik Spodniak Slovensko 1993 166,5 64
14. 865 Franco Pagliari Itálie 168,6 67
15. 864 Alex Dobos Maďarsko 1990 160,5 71
16. 871 Tiago Rebelo Portugalsko 1984 162,7 79

Physique mužů do 173 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 888 Martin Heede Norsko 1991 172 5 5 5
2. 876 Pedro Conde Portugalsko 1995 171,4 24 17 17
3. 891 Yasin Şahin Turecko 1975 170,6 18 18 18
4. 879 Jesus Manuel Muñoz Španělsko 1992 172,2 15 19 19
5. 890 Ke-Shen Lian Belgie 1990 173 15 19 19
6. 889 Nelson Fernandes Portugalsko 1989 171,5 35 24 24
7. 894 Regimantas Sinkevičius Litva 172,7 38
8. 887 Robert Berg Norsko 1990 172 38
9. 886 Mihail Guler Moldavsko 1991 171,8 38
10. 892 Daniel Brack Irsko 1991 172,2 47
11. 882 Andrea Celentano Itálie 172,4 61
12. 877 Emil Pál Maďarsko 1991 172,4 62
13. 884 Riku Eve Finsko 1987 173 64
14. 880 Chau Van Joel Francie 1979 172,8 64
15. 883 Halim Baydur Turecko 1989 171 69
878 Pietro Corongiu Itálie 172,7
881 Antonio Damiano Itálie 1969 171,5
885 Antonio Nocerino Itálie 1987 171,4
893 Levan Gobejishvili Gruzie 1987 170,4

Physique mužů do 176 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 919 Luca Biolo Itálie 1994 174,5 7 7 7
2. 909 Dennis Johansen Norsko 174,6 10 10 10
3. 901 David Ouamba Finsko 1991 173,4 17 17 17
4. 916 Cristiano Iommetti Itálie 1984 174,2 19 19 19
5. 912 Victor Alfonso Coats Itálie 1989 176 21 24 24
6. 898 Mickael Pretot Francie 1978 174,3 35 26 26
7. 922 Enrique Gutierrez Caro Španělsko 1986 175 39
8. 921 Liudas Vaisieta Litva 1989 175,5 41
9. 904 Andrew Maher Irsko 1992 175,1 43
10. 900 George Dixon Velká Británie 1988 175 46
11. 917 Georges Sech Francie 174,3 53
12. 903 Happy Edodo Ogieva Španělsko 173,4 63
13. 913 Konrad Fenech Malta 1991 173,5 67
14. 906 Joan Garcia Španělsko 1989 175,7 67
15. 908 Oguz Acar Rakousko 1989 173,2 70
902 Gábor Barta Maďarsko 1986 173,4
905 Adem Tevçe Turecko 1990 175,6
907 Joel Agostinho Portugalsko 1991 175,9
910 Philipe Da Silva Norsko 1994 176
911 Telmo Oliveira Lucembursko 1976 174,4
914 Petar Ordaliev Bulharsko 1991 173,6
915 Dániel Tulok Maďarsko 1984 174,2
918 Mattia Pandolfi Malta 175
920 Flávio Martins Portugalsko 1986 174
923 Sebastian Hospodár Slovensko 1996 175
DNC 899 Dimitar Tamahkyarov Kypr 1991 174,3

Physique mužů do 179 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 936 Waldemar Gustavsson-Ek Švédsko 1990 178,2 10 10 10
2. 933 Piotr Zielinski Polsko 176,6 17 15 15
3. 938 Edvard Muhanha Ukrajina 1990 177 13 15 15
4. 934 Patrik Herčzík Česká republika 1990 177,3 14 17 17
5. 930 Rashid Kwarasey Norsko 1980 176,5 22 24 24
6. 929 Pedro de Araújo Portugalsko 1994 179 32 25 25
7. 931 Dario Loda Itálie 177,2 34
8. 935 Doğuşcan Özkan Turecko 1990 176,7 40
9. 928 Tufan Varli Německo 1994 179 43
10. 926 Aivaras Gavrilovas Litva 1990 178,4 51
11. 927 Yanis Bouchema Francie 1988 176,9 54
12. 937 Ramazan Kul Turecko 1993 176,5 60
13. 932 Janno Uus Estonsko 178,8 65

Physique mužů do 182 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 943 Avni Ozyurt Nizozemsko 1991 180 6 6 6
2. 944 Marius Justad Norsko 1993 181,5 16 14 14
3. 948 Mahmut Alan Turecko 1990 180 13 17 17
4. 945 Darren Johnson Velká Británie 1988 182 19 18 18
5. 942 Uros Ljiljak Norsko 1986 180,3 26 22 22
6. 941 Mitko Bonev Bulharsko 1993 179,7 27 29 29
7. 947 Bjørn Justad Norsko 182 33
8. 946 Szabolcs Földi Maďarsko 1995 180,5 38

Physique mužů nad 182 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 952 Murat Akköse Turecko 1988 186,9 15 11 11
2. 961 William Pluskota Francie 182,6 14 12 12
3. 963 Bruno da Cunha Portugalsko 1986 182,9 11 12 12
4. 968 Loic Bourane Francie 1989 183,4 20 18 18
5. 822 Marko Aľušík Slovensko 1996 183,9 32 21 21
6. 958 Davide Mazzolari Itálie 184,7 18 30 30
7. 955 Elvis Rudbahs Lotyšsko 1994 186,2 40
8. 957 Cahit Can Akyol Turecko 1993 187,8 41
9. 956 Marek Kavina Česká republika 1996 184,3 43
10. 959 Momar Bah Finsko 1992 182,4 44
11. 967 Kastriot Kopiliqi Norsko 1994 188,5 62
12. 953 Filip Dropulić Chorvatsko 1995 183,9 62
13. 964 Armando Mayr Německo 1992 186,5 65
14. 954 Andrei Bordeianu Rumunsko 1996 183,4 67
15. 962 Stephen Emuobonuvie Velká Británie 1969 188 69
951 Branimir Žaja Chorvatsko 186,4
960 Silvio Krstanović Chorvatsko 183,2
965 Robin Reinhold Německo 1994 187,4
966 Sándor Berecz Maďarsko 189
DNC 969 Philippe Kusiak Francie 1972 182,4

Physique mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 943 Avni Ozyurt Nizozemsko 1991 10 10
2. 919 Luca Biolo Itálie 1994 14 14
3. 888 Martin Heede Norsko 1991 16 16
4. 936 Waldemar Gustavsson-Ek Švédsko 1990 17 17
5. 861 Kamran Sherko Elyasi Finsko 1989 21 21
6. 952 Murat Akköse Turecko 1988 29 29

Muscular physique mužů

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 973 Fábio Rodrigues Portugalsko 1986 173,9 11 11 11
2. 972 Gregory Lac Francie 1984 12 13 13
3. 978 Anton Ovdin Rusko 1988 14 14 14
4. 977 Jason Thompson Velká Británie 1985 180,7 16 19 19
5. 975 Toma Melestean Itálie 1985 23 21 21
6. 984 Alexis Autreau Francie 1988 172,3 36 28 28
7. 979 Julian Laserna Španělsko 167,2 37
8. 983 Alberto Hiciano Španělsko 1987 37
9. 982 Jacob Sumana Dánsko 1990 38
10. 980 Maxime Vilatte Francie 50
11. 976 Youcef Djoudi Lucembursko 1981 60
12. 974 Kemal Arslan Turecko 1992 61
13. 981 David Roig Francie 1991 182,2 63
14. 985 Marco Vigani Itálie 67

Smíšené páry

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 146 Isabelle Leveau
Jesael Leveau
Francie 12 6 0 0 18
2. 147 Katy Marques
António da Silva
Portugalsko 20 13 0 0 33
3. 145 Tetiana Davidenko
Yevhenii Romanov
Ukrajina 30 10 0 0 40
4. 144 Francesca La Piana
Giancarlo La Piana
Itálie 40 20 0 0 60

Kulturistika vozíčkářů

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 268 Muhammet Ali Bulgay Turecko 1982 10 5 15
2. 267 Petr Klíma Česká republika 1992 20 10 30

Přehled umístění českých reprezentantů

    2. místo - Adéla Storzerová (bikiny fitness žen nad 172 cm) [22]*
    5. místo - Ondřej Daňa (fitness mužů) [7]
    6. místo - Veronika Zemanová (bikiny fitness žen do 169 cm) [29]
    7. místo - Lucie Poživilová (physique žen nad 163 cm) [10]
    7. místo - Veronika Svobodová (bikiny fitness žen do 160 cm) [21]
    9. místo - Arleta Krausová (bodyfitness žen do 158 cm) [18]
    9. místo - Michaela Kohutová (bodyfitness žen do 163 cm) [23]
    9. místo - Lenka Ferenčuková (physique žen nad 163 cm) [10]
    10. místo - Lenka Jandová (physique žen do 163 cm) [10]
    10. místo - Ivana Dvořáková (physique žen nad 163 cm) [10]
    12. místo - Margaryta Říčařová (bodyfitness žen do 168 cm) [20]
    14. místo - Naďa Kellnerová (bikiny fitness žen do 164 cm) [19]

*V hranatých závorkách je vždy uveden počet závodníků, kteří nastoupili v dané kategorii.

Další naši reprezentanti závodili na Mistrovství Evropy v kulturistice a na Mistrovství Evropy juniorů a masters.

Fitness mužů

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 647 Serhii Hordieiev Ukrajina 1991 181 14 12 10 10 20
2. 646 Evgeny Shobik Rusko 1987 13 6 15 6 21
3. 644 Taner Demir Turecko 5 15 9 17 26
4. 645 Krisztián Gyulai Maďarsko 1993 16 23 24 21 45
5. 643 Ondřej Daňa Česká republika 1993 25 26 21 27 48
6. 641 Sebastian Scanteianu Rumunsko 1998 32 25 29 25 54
7. 642 Selahattin Karakuş Turecko 1977 33 34

Fitness žen do 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 626 Michaela Pavleová Slovensko 2001 160 16 9 14 7 21
2. 628 Anastasia Ilina Rusko 1992 160 18 16 12 10 22
3. 625 Alexandra Kovalska Slovensko 1993 159 23 15 14 18 32
4. 627 Nikolett Szabó Maďarsko 1998 161,2 15 24 14 27 41
5. 624 Jasmin Mantila Finsko 1998 154,5 27 13 26 19 45
6. 621 Mariia Kurenkova Ukrajina 1993 160,5 23 36 26 25 51
7. 623 Kate Errington Velká Británie 1989 160,7 24 36
8. 622 Mihaela Rasca Rumunsko 153,5 33 34

Fitness žen nad 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 613 Kristína Juricová Slovensko 2000 169,5 5 22 5 19 24
2. 606 Julia Postika Rusko 1996 167,7 26 13 17 14 31
3. 610 Eva Banikova Slovensko 1995 168,5 18 10 21 12 33
4. 609 Aleksandra Kępa Polsko 2000 169,8 15 21 16 17 33
5. 608 Dariya Garshina Rusko 1995 170 29 10 30 12 42
6. 607 Amalia Mali Rumunsko 1997 163,6 20 33 14 30 44
7. 611 Panni Frauenberger Maďarsko 2001 168 29 33
8. 612 Linn Solvang Norsko 1997 164,9 39 39

Fitness žen - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 626 Michaela Pavleová Slovensko 2001 5 5
2. 613 Kristína Juricová Slovensko 2000 10 10

Wellness fitness

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 208 Gentiana Beqa Kosovo 1982 161,9 7 7 7
2. 206 Skirmante Puzinaite Litva 1990 161 11 13 13
3. 202 Anastasiya Bolshakova Rusko 1994 160,5 18 17 17
4. 198 Juliana Motta Francie 1993 156,5 15 18 18
5. 207 Irina Mesnik Bělorusko 161,1 32 25 25
6. 210 Õnnela Raudsepp Estonsko 1972 164,9 36 26 26
7. 204 Sabrina Villari Malta 153,5 39
8. 203 Sophia Chan Velká Británie 1987 154,4 40
9. 195 Elizane Oliveira Portugalsko 1985 161,5 41
10. 205 Nikol Klimová Slovensko 163 44
11. 200 Christina Panayiotou Kypr 1984 161 60
12. 199 Carline Jayet Francie 1982 163 60
13. 212 Goda Randakevičiūtė Litva 1992 169,3 66
14. 201 Filipa Santos Portugalsko 1993 157,8 72
15. 197 Kathrin Hardinman Dánsko 1978 155 73
16. 211 Adrienn Grónai Maďarsko 167,1 74
17. 196 Réka Kasuba Maďarsko 2000 159,4 78

Bodyfitness žen do 158 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 675 Alžbeta Peťková Slovensko 1984 157,6 8 5 5
2. 674 Antonia Pesevski Švédsko 1991 156,3 12 13 13
3. 665 Mette Kragelund Dánsko 1989 157,5 17 15 15
4. 669 Laura Brorson Dánsko 1997 150,4 22 21 21
5. 666 Aigul Anisimova Rusko 1991 157 20 23 23
6. 681 Ina Bauer Německo 1983 156 37 27 27
7. 676 Olga Volokh Rusko 1971 153,9 40
8. 673 Viktória Jedlovcová Slovensko 1994 157 42
9. 671 Arleta Krausová Česká republika 1980 157 44
10. 670 Vanja Paladin Chorvatsko 150,6 44
11. 680 Beatriz Gomez Španělsko 1976 157,4 48
12. 677 Senni Nieminen Finsko 152,6 64
13. 679 Claudia Batea Lucembursko 1988 158 65
14. 672 Ioana Dinescu Rumunsko 1987 155,3 69
15. 678 Esta Pilt Estonsko 1964 157,6 69
16. 668 Tetiana Davidenko Ukrajina 1990 152,4 80
17. 682 Vanessa Soares Portugalsko 1989 154,2 83
18. 667 Gülizar Tüfenk Turecko 1983 152,5 83

Bodyfitness žen do 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 694 Martyna Staszewska Polsko 1988 161,3 11 10 10
2. 692 Jonna Mäkinen Finsko 158,3 7 10 10
3. 695 Janne Krohn Norsko 1975 163 17 16 16
4. 696 İpek Altun Turecko 1983 161,4 25 23 23
5. 690 Elena Masaryková Slovensko 1983 162 27 23 23
6. 706 Veronika Faktorová Slovensko 1991 160,7 24 24 24
7. 700 Maria Bozinovska Makedonie 1979 160 37
8. 698 Olesia Kochura Rusko 1983 159,5 43
9. 686 Michaela Kohutová Česká republika 1984 161,4 44
10. 702 Ida Bergfoth Švédsko 1990 159,1 49
11. 691 Chantal Graziani Malta 1991 159,4 51
12. 703 Cristina Gómez Španělsko 161,8 54
13. 697 Ilona Eljasz-Peresiak Polsko 1972 162,2 65
14. 685 Nutsa Zurabishv Gruzie 1989 159 69
15. 707 Nadine Khoualed Francie 1974 159,2 70
687 Lilla Tamás Maďarsko 1993 160,9
688 Bergrós Kristjánsdóttir Island 1995 162,3
693 Rikke Skov Dánsko 160,2
699 Hajnalka Gelencsér Maďarsko 161,3
701 Majken Frandsen Dánsko 1985 160,8
704 Katy Marques Portugalsko 1984 160,6
705 Laetitia Cadoret Francie 162,1
728 Aideen Geraghty Irsko 1986 162,5

Bodyfitness žen do 168 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 725 Olena Chumakova Ukrajina 1982 166,9 13 10 10
2. 735 Iuliia Kazakovtceva Rusko 1988 165,5 11 10 10
3. 726 Viktoriia Pohribniak Ukrajina 1988 166,6 17 19 19
4. 743 Jenny Söderström Švédsko 1987 164,5 18 21 21
5. 744 Melinda Mercz Maďarsko 1979 165 26 22 22
6. 737 Andrea Jószayová Slovensko 1994 166,3 26 24 24
7. 731 Riina Kivikoski Finsko 1979 166,4 35
8. 729 Anastasiia Maksimova Rusko 1986 167,6 42
9. 738 Michelle van Gelder Nizozemsko 1990 163,9 43
10. 733 Julie Siljan Norsko 1995 167,1 46
11. 742 Lilian Rannu Estonsko 1981 167,3 58
12. 739 Margaryta Říčařová Česká republika 1990 164,7 65
13. 730 Gabriela Bregin Polsko 1989 166,1 66
14. 734 Michalina Gladysz Polsko 1986 166,8 66
15. 727 Tatiyana Pudovkina Estonsko 1991 165,5 68
16. 732 Inga Ásgeirsdóttir Island 1990 165,6 76
724 Daniela Iancu Rumunsko 1987 166
736 Sára Pethe Maďarsko 1989 167,2
740 Elaine Meaney Irsko 1979 163,7
741 Pinar Batuge Turecko 1988 167,8

Bodyfitness žen nad 168 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 765 Marina Chamoun Švédsko 1977 176,5 6 8 8
2. 760 Olga Shestoperova Rusko 1982 172 21 14 14
3. 752 Daiva Varneliene Litva 1975 170,6 19 18 18
4. 764 Simone Duus Egeberg Dánsko 1992 170,3 33 20 20
5. 758 Sarah Grant Irsko 173,2 13 22 22
6. 763 Henriikka Kemppinen Finsko 1994 175,9 17 23 23
7. 762 Kristine Orjansen Norsko 1982 168,5 36
8. 751 Therese Berglund Švédsko 1989 173,1 38
9. 749 Angela Eramo Itálie 173 44
10. 754 Alena Yarovan Rusko 1983 171,4 49
11. 747 Katalin Jasztrab Velká Británie 1980 170,6 57
12. 757 Aline Laportef Francie 1989 168,5 67
13. 756 Clare Kehoe Velká Británie 1979 170,9 67
14. 761 Charlotte Loussouan Francie 171,3 69
15. 750 Hanna Kryuda Bělorusko 1982 173,3 69
16. 755 Eini Koskinen Finsko 169 70
DNC 753 Anna Grebenchenko Rusko 1994 169,5

Bodyfitness žen - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 725 Olena Chumakova Ukrajina 1982 7 7
2. 675 Alžbeta Peťková Slovensko 1984 11 11
3. 765 Marina Chamoun Švédsko 1977 12 12
4. 694 Martyna Staszewska Polsko 1988 19 19

Physique žen do 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 770 Larysa Sokol Ukrajina 1976 160,3 7 14 9 23
2. 767 Natatliia Dichkovska Ukrajina 1974 155,2 8 16 7 23
3. 775 Mirea Henriquez Nizozemsko 1970 154,6 16 34 17 51
4. 774 Sophie Leo Francie 1987 153,4 19 36 28 64
5. 771 Sandra Dons Francie 1985 157,8 25 52 21 73
6. 769 Semiran Dag Švédsko 1972 153,5 32 58 23 81
7. 768 Suvi Heinonen Finsko 1977 155,8 38
8. 773 Clara Sella Itálie 1985 157,8 39
9. 776 Katarzyna Ludowicz Polsko 1984 157,2 44
10. 772 Lenka Jandová Česká republika 1988 159 50

Physique žen nad 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 786 Liudmila Goshko Rusko 1979 166,4 7 12 5 17
2. 748 Nataliia Prokhorova Ukrajina 1971 169,6 8 18 11 29
3. 785 Laurence Dallmer Francie 1971 164,3 17 32 19 51
4. 787 Aniela Fik Francie 1978 167 22 42 16 58
5. 782 Andrea Corbett Velká Británie 175 22 44 23 67
6. 781 Linda Ramboe Norsko 1977 165,2 30 60 29 89
7. 780 Lucie Poživilová Česká republika 1976 166,7 35
8. 784 Olena Yunina Rusko 1978 170,5 43
9. 783 Lenka Ferenčuková Česká republika 1984 164 44
10. 788 Ivana Dvořáková Česká republika 1986 164,1 45

Physique žen - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 770 Larysa Sokol Ukrajina 1976 5 5
2. 786 Liudmila Goshko Rusko 1979 10 10

Bikiny fitness žen do 158 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 1123 Anna Baikina Rusko 1996 157,6 12 13 13
2. 1121 Hanna Skvortsova Ukrajina 1993 155,4 10 13 13
3. 1129 Ivanna Escandar Španělsko 1986 155 22 15 15
4. 1127 Erika Tarkuličová Slovensko 1987 156,2 17 17 17
5. 1137 Samantha Clement Francie 1989 156,4 22 21 21
6. 1120 Karoline Kjærnes Norsko 1992 155 32 28 28
7. 1131 Veronika Turčanová Slovensko 157,3 41
8. 1116 Sandra Kazlauskiene Litva 1987 158 44
9. 1134 Ralitsa Panayotova Bulharsko 1983 158 45
10. 1118 Aldijana Karaduz-Sejdovic Německo 1986 158 45
11. 1132 Sandra Cabaniková Slovensko 151,2 54
12. 1136 Kitti Bíró Maďarsko 153,2 64
13. 1126 Jessica Kavanagh Irsko 1988 157,3 66
14. 1135 Judith Perez Španělsko 1989 154 68
15. 1128 Oleksandra Polovtseva Ukrajina 1994 157 70
16. 1125 Karina Polovnikova Estonsko 1996 157,8 71
1117 Elaine Finnegan Irsko 157,8
1119 Atiye Kizilkaya Turecko 1976 153,8
1122 Kirsi-Tiina Ruuskanen Finsko 1986 151,5
1124 Marta Emodi Itálie 1982 153,8
1130 Annalisa Mallia Malta 1993 155,3
1138 Cristina Chirita Rumunsko 158

Bikiny fitness žen do 160 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 1152 Anzhela Legoshina Rusko 1990 158,8 9 8 8
2. 1145 Yana Yenko Ukrajina 1994 159,2 10 13 13
3. 1144 Emmi Nenonen Finsko 1992 160 13 13 13
4. 1150 Galyna Bezpalko Ukrajina 159 19 19 19
5. 1159 Zulmira Woodrow Velká Británie 1977 158,8 29 25 25
6. 1148 Katarzyna Dmochewicz Polsko 1981 158,4 35 30 30
7. 1156 Veronika Svobodová Česká republika 1989 158,9 36
8. 1154 Lucia Kodadová Slovensko 1986 159,4 36
9. 1157 Jekaterina Remets Estonsko 1985 159 42
10. 1141 Szilvia Jarjabka Maďarsko 1987 159 56
11. 1147 Emmanuelle Marius Francie 1986 158,7 59
12. 1146 Kristina Dinic Srbsko 1991 159 63
13. 1155 Jennifer Dennion Francie 1985 158,1 63
14. 1160 Martina Merone Itálie 159,6 66
15. 1153 Gabriela Nedelcheva Bulharsko 1994 159,4 71
996 Adrianna Kaczmarek Polsko 1997 158,1
1142 Ecaterina Lazarev Moldavsko 158,4
1143 Linda Allegrini Lucembursko 1989 160
1149 Karen Vella Malta 1991 160
1151 Ida Keränen Finsko 1995 158,9
1158 Viktória Sima Maďarsko 1990 158,4

Bikiny fitness žen do 162 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 1183 Elizaveta Mukminova Rusko 1990 161,4 7 7 7
2. 1177 Anita Bekus Polsko 1990 161,1 11 12 12
3. 1166 Karina Gavrikova Maďarsko 161,3 15 16 16
4. 1180 Stephanie Davis Rakousko 1991 162 16 17 17
5. 1169 Massiel Alvarado Lucembursko 1986 162 33 25 25
6. 1165 Kine Sæter Norsko 1982 161,9 33 26 26
7. 1184 Inez Goronska Polsko 1996 160,8 34
8. 1175 Derya Mutlu Turecko 1982 160,7 37
9. 1174 Radka Szombathová Slovensko 1983 161,2 40
10. 1178 Leonida Ciobu Moldavsko 1992 161 56
11. 1173 Justyna Ziecina Polsko 1993 162 57
12. 1167 Sandra Dobrunz Německo 1995 161 59
13. 1179 Laura Rodriguez Španělsko 1987 160,4 61
14. 1171 Giuditta Taccani Itálie 161,5 68
15. 1182 Aniela Bychawska Irsko 1984 161,5 70
1164 Merve Karakaya Turecko 1985 161,7
1168 Josephine Meyhoff Dánsko 1992 160,7
1170 Marika Cordini Itálie 161,5
1176 Kelly Schotel Nizozemsko 1989 161,6
1181 Janika Aavamägi Estonsko 1991 161,6
1185 Victoria Cale Velká Británie 1982 162

Bikiny fitness žen do 164 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 1199 Kristina Korotka Ukrajina 1984 164 10 7 7
2. 1189 Mayya Leonenko Rusko 1988 163,1 13 12 12
3. 1194 Andrea Neumannová Slovensko 1990 162,7 21 17 17
4. 1192 Natalia Rahushenko Ukrajina 1988 163,8 18 19 19
5. 1198 Vjosa Rrahmani Kosovo 1985 163,4 19 20 20
6. 1207 Jenny Wallin Švédsko 1993 163,9 33 30 30
7. 1196 Yasmina Benallal Irsko 1981 163,9 37
8. 1195 Ivanda Laizane Lotyšsko 1974 163,4 39
9. 1191 Oleksandra Sumanieieva Ukrajina 1997 162,6 40
10. 1205 Nikol Klimová Slovensko 163 55
11. 1197 Ina Navachuk Bělorusko 1994 163,2 56
12. 1201 Jevgenija Soldatenko Lotyšsko 1985 162,8 58
13. 1190 Veronica Awad Itálie 162,6 60
14. 1204 Naďa Kellnerová Česká republika 1988 163 68
15. 1208 Tanja Freysdóttir Island 2000 163,7 70
1193 Amanda Moroney Irsko 162,5
1200 Silvia Semkova Irsko 1988 164
1202 Marianna Bertók Maďarsko 1988 163,5
1203 Tímea Vörös Maďarsko 1986 162,4

Bikiny fitness žen do 166 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 1232 Kristina Tokareva Ukrajina 1985 165 10 10 10
2. 1219 Anna Solodova Rusko 1989 165,3 14 13 13
3. 1235 Helena Mang Estonsko 1987 164,9 15 14 14
4. 1236 Kseniia Romanova Rusko 1991 164,5 17 14 14
5. 1214 Oleksandra Kubrak Ukrajina 1988 165 21 23 23
6. 1218 Janka Medunová Slovensko 1981 165 35 30 30
7. 1212 Kateryna Kolosova Ukrajina 1989 165,4 36
8. 1231 Anita Kondrat Irsko 1986 165,7 41
9. 1216 Dayami Zamora Itálie 164,9 43
10. 1226 Elodie Puraye Belgie 1984 164,5 45
11. 1215 Silje Eriksen Norsko 1990 164,5 57
12. 1225 Valentina Filipović Chorvatsko 1996 166 60
13. 1211 Michaela Svetíková Slovensko 165,5 64
14. 1227 Aleksandra Szwec Polsko 1990 165,8 66
15. 1234 Viktória Kijovská Slovensko 165,2 69
16. 1230 Rita Milinovic Litva 1986 166 69
1213 Prescilla Leroy Francie 1980 165,4
1217 Chelsea Dyson Velká Británie 165,6
1220 Kinga Bafia Polsko 1993 165,4
1221 Lorene Weiss Francie 1989 165,2
1222 Nóra Laukó Maďarsko 1989 165,7
1223 Kristina Kuprescenkaite Velká Británie 1986 165,5
1224 Selin Nalinci Turecko 1979 165,4
1228 Aurelia Bissoli Itálie 1979 164,5
1229 Cristina Munteanu Itálie 166
1233 Tuuli Jõgar Estonsko 1979 166

Bikiny fitness žen do 169 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 1261 Oksana Brygidyr Ukrajina 1990 167 6 6 6
2. 1241 Albina Ustymenko Ukrajina 1996 166,7 13 12 12
3. 1259 Yulia Romanova Rusko 1988 167,5 13 15 15
4. 1251 Oxana Zavalskaya Rusko 1997 166,6 20 21 21
5. 1246 Vironika Aleksandrova Lotyšsko 1981 169 21 23 23
6. 1254 Veronika Zemanová Česká republika 1990 168,9 37 28 28
7. 1248 Klaudia Šišová Slovensko 167,9 38
8. 1249 Maren Kallhovd Norsko 1988 167,4 39
9. 1264 Kristina Narbutaitytė Litva 1991 168,5 40
10. 1250 Ana Maria Vintu Itálie 1994 167 48
11. 1253 Agata Banks Polsko 1987 167,6 57
12. 1243 Vilma Toiviainen Finsko 1995 168,3 60
13. 1258 Olga Andreeva Ukrajina 1986 168,1 65
14. 1267 Erika Nyírő-Nagy Maďarsko 1984 166,9 65
15. 1266 Tayri Rodriguez Španělsko 1988 167,3 67
1239 Ludmila Nebengaus Německo 1978 166,2
1240 Johanna Guessous Finsko 1979 167
1242 Agne Kiviselg Estonsko 1988 167,6
1244 Megan Llewellyn Nizozemsko 167
1245 Andrea Horváth Maďarsko 1983 167,4
1247 Noémi Bodnár Maďarsko 1995 169
1252 Marina Krause Německo 1994 167,3
1255 Alessandra Faoro Itálie 167,4
1256 Helga Vázsonyi Maďarsko 1995 168,7
1257 Anita Szymczak Polsko 1978 167
1260 Sybille Gassner Rakousko 1984 167,5
1262 Adalbjorg Smaradottir Island 1985 167,4
1263 Olívia Čambalová Slovensko 1991 166,8
1265 Zandra Dons Dánsko 1987 167

Bikiny fitness žen do 172 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 1274 Oksana Oleinik Rusko 1981 171,5 14 13 13
2. 1276 Liudmyla Nasonova Ukrajina 1986 170,5 15 16 16
3. 1289 Alla Kireeva Rusko 1985 171 18 16 16
4. 1281 Ekaterina Andreeva Rusko 1987 170,5 16 17 17
5. 1297 Brigitta Békefi Maďarsko 1992 171 27 21 21
6. 1280 Andrea Lackner Rakousko 1980 169,3 24 25 25
7. 1278 Helga Stibi Maďarsko 1988 171 32
8. 1287 Ramona Ziauberyte Litva 1990 169,5 45
9. 1272 Linnea Byström Švédsko 1987 172 48
10. 1275 Magdalena Koral Polsko 1987 171 50
11. 1296 Marta Mila Velká Británie 1994 169,2 58
12. 1294 Liliia Salimgareyeva Bělorusko 1990 169,8 62
13. 1295 Alina Yaman Ukrajina 1985 169,9 62
14. 1290 Anna Wegener Nizozemsko 170,5 63
15. 1271 Kristina Nuut Estonsko 1983 170 69
1270 Cecilia Locchi Francie 1985 170,9
1273 Ana-Marija Križić Chorvatsko 1996 170,8
1277 Sandra Horňáková Slovensko 1980 170,5
1279 Eszter Radnai Maďarsko 1992 169,1
1282 Nicole Hättenschwiler Švýcarsko 1987 170,4
1283 Jonna Nygrén-Jäntti Finsko 1979 171,4
1284 Leslie Bruyere Francie 1987 169,4
1285 Katie Smith Irsko 1992 169,8
1286 Ivanda Andriksone Lotyšsko 1987 170,3
1288 Aníta Ros Aradóttir Island 1989 170,2
1291 Annamária Tóth Maďarsko 170,4
1292 Alexandra Vaidahazan Rumunsko 1988 171,4
1293 Sandra Pierson Francie 1990 169,4
1298 Alessia Facchin Itálie 1993 171,2

Bikiny fitness žen nad 172 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 1311 Natalia Lugovskikh Rusko 1987 177,5 5 5 5
2. 1322 Adéla Storzerová Česká republika 176,4 12 14 14
3. 1315 Valeriya Fedorenko Rusko 1997 175,3 15 14 14
4. 1303 Diana Stankejeva Litva 1989 172,4 16 18 18
5. 1307 Kseniia Sheveleva Rusko 1986 178,6 37 26 26
6. 1304 Jane Tammearu Estonsko 1990 180 29 26 26
7. 1318 Bilyana Yotovska Bulharsko 1984 181,3 40
8. 1308 Mariia Startseva Ázerbájdžán 1985 177 40
9. 1321 Tímea Tillinger Maďarsko 1995 174,5 41
10. 1316 Mari Pukk Estonsko 1981 175 46
11. 1306 Deniz Eke Turecko 1983 181 62
12. 1309 Patrycja Zahorska Polsko 1997 174,9 62
13. 1317 Shirley van den Bos Nizozemsko 1987 177,6 63
14. 1305 Daria Józefczak Polsko 1994 176 67
15. 1320 Ioana Estrelita Sulea Rumunsko 1996 177,5 69
1301 Kristine Indrica Lotyšsko 1989 172,6
1302 Pernille Kjellstrøm Dánsko 1980 172,9
1310 Tina Enette Francie 1988 179,4
1312 Mirela Martinović Chorvatsko 174,5
1313 Helena Antalová Slovensko 1986 174
1314 Darya Sitdzikava Bělorusko 1987 172,9
1319 Silja Rämson Estonsko 1989 183

Bikiny fitness žen - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 1311 Natalia Lugovskikh Rusko 1987 10 10
2. 1232 Kristina Tokareva Ukrajina 1985 15 15
3. 1274 Oksana Oleinik Rusko 1981 15 15
4. 1261 Oksana Brygidyr Ukrajina 1990 17 17
5. 1199 Kristina Korotka Ukrajina 1984 21 21
6. 1152 Anzhela Legoshina Rusko 1990 30 30
7. 1123 Anna Baikina Rusko 1996 32 32
8. 1183 Elizaveta Mukminova Rusko 1990 34 34

Přehled umístění českých reprezentantů

    5. místo - Pavel Brožek (klasická kulturistika masters od 45 do 49 let) [5]*
    6. místo - Zbyněk Bulava (klasická kulturistika masters nad 50 let) [11]
    6. místo - Petr Havlík (kulturistika mužů masters od 45 do 49 let do 80 kg) [6]
    7. místo - Anželika Kiričenková (bikiny fitness juniorek do 160 cm) [20]
    8. místo - Marcela Blechtová (bikiny fitness masters nad 35 let do 163 cm) [25]
    8. místo - Lucie Poživilová (physique žen masters nad 35 let) [12]
    8. místo - Milan Bodlák (kulturistika mužů masters nad 55 let nad 75 kg) [11]
    9. místo - František Ševčík (kulturistika juniorů do 75 kg) [10]
    10. místo - Vladimír Semerád (kulturistika mužů masters nad 55 let nad 75 kg) [11]
    11. místo - Lucie Nováková (bikiny fitness juniorek do 160 cm) [20]
    11. místo - Lucie Varmužová (bikiny fitness juniorek do 166 cm) [18]
    11. místo - Petr Svoboda (klasická kulturistika juniorů) [13]
    11. místo - Vladimír Dvořák (kulturistika mužů masters nad 55 let nad 75 kg) [11]
    13. místo - Arleta Krausová (bodyfitness masters od 35 do 44 let) [31]
    bez umístění - Michaela Hemmerová (bikiny fitness juniorek nad 166 cm) [24]
    bez umístění - Marek Kavina (physique juniorů nad 174 cm) [24]

*V hranatých závorkách je vždy uveden počet závodníků, kteří nastoupili v dané kategorii.

Další naši reprezentanti závodili na Mistrovství Evropy v kulturistice a na Mistrovství Evropy ve fitness.

Bikiny fitness juniorek do 160 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 990 Zuzana Kardošová Slovensko 2000 156,1 12 13 13
2. 1002 Yana Yenko Ukrajina 1994 159,2 17 14 14
3. 999 Klaudia Stachura Polsko 1994 158,9 11 15 15
4. 1003 Anna Baikina Rusko 1996 157,6 13 15 15
5. 1004 Egle Gestautaite Litva 1996 158 20 16 16
6. 1007 Deniz Saypinar Turecko 1994 154,4 33 29 29
7. 993 Anželika Kiričenková Česká republika 1994 158,4 35
8. 1001 Oleksandra Polovtseva Ukrajina 1994 157 40
9. 989 Karina Polovnikova Estonsko 1996 157,5 41
10. 995 Sofia Kořínková Slovensko 159 56
11. 997 Lucie Nováková Česká republika 1994 159,2 58
12. 991 Rita Rohoska Maďarsko 1995 158 60
13. 1000 Dimitrina Georgieva Bulharsko 1997 158,5 64
14. 1006 Ida Keränen Finsko 1995 158,9 68
15. 1005 Jessica Danesh Švédsko 150 71
988 Alexandra Hegedűs Maďarsko 158
992 Silvia Martinez Španělsko 1995 159,9
994 Ambra Dumitru Rumunsko 1995 152
996 Adrianna Kaczmarek Polsko 1997 158,1
998 Gabriela Nedelcheva Bulharsko 1994 159,4

Bikiny fitness juniorek do 166 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 1011 Arida Muru Estonsko 1997 162,2 9 7 7
2. 1019 Sara Kinnvik Švédsko 1995 165 10 12 12
3. 1010 Veronika Iljinaite Litva 1995 162,8 16 14 14
4. 1020 Ina Navachuk Bělorusko 1994 163,2 14 18 18
5. 1024 Sandra Dobrunz Německo 1995 161 30 22 22
6. 1017 Inez Goronska Polsko 1996 160,8 32 27 27
7. 1015 Lucia Dorniaková Slovensko 2001 164,5 33
8. 1014 Vilma Viitala Finsko 1996 163,8 37
9. 1018 Zsófia Réka-Molnár Maďarsko 1997 161,1 52
10. 1021 Valentina Filipović Chorvatsko 1996 166 53
11. 1025 Lucie Varmužová Česká republika 1998 163 56
12. 1023 Veronika Fidlerová Slovensko 1997 164 56
13. 1016 Oleksandra Sumanieieva Ukrajina 1997 162,6 57
14. 1013 Timea Varga Rumunsko 2000 161,8 74
15. 1022 Franziska Lohberger Německo 1996 161,9 75
16. 1027 Tanja Freysdóttir Island 2000 163,7 75
1012 Şerife Baloğlu Turecko 1997 164,7
1026 Alexandra Manolache Rumunsko 1999 165,9

Bikiny fitness juniorek nad 166 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 1030 Valeriya Fedorenko Rusko 1997 175,3 6 6 6
2. 1038 Albina Ustymenko Ukrajina 1996 166,7 17 13 13
3. 1049 Emilie Austrheim Norsko 1997 167,5 19 19 19
4. 1035 Oxana Zavalskaya Rusko 1997 166,6 22 20 20
5. 1043 Vilma Toiviainen Finsko 1995 168,3 21 21 21
6. 1040 Ana-Marija Križić Chorvatsko 1996 170,8 24 23 23
7. 1050 Klaudia Medzová Slovensko 1995 166,5 35
8. 1046 Sophie Franclová Slovensko 1999 170,2 36
9. 1047 Justyna Wolny Polsko 1994 170,4 53
10. 1053 Ana Maria Vintu Itálie 1994 167 55
11. 1031 Julia Tšižova Estonsko 1996 167,5 56
12. 1044 Marta Mila Velká Británie 1994 169,2 60
13. 1041 Patrycja Zahorska Polsko 1997 174,9 62
14. 1045 Lieveke Laan Nizozemsko 1997 174 66
15. 1036 Helga Vázsonyi Maďarsko 1995 168,7 69
1032 Krisztina Gökler Maďarsko 1994 174,3
1033 Isabel Aguilar Španělsko 1995 166,5
1034 Ioana Estrelita Sulea Rumunsko 1996 177,5
1037 Daria Józefczak Polsko 1994 176
1039 Nadine Riedl Německo 1995 173,8
1042 Ellen Nielsen Švédsko 1995 182,9
1051 Margaux Peleman Belgie 1996 168,5
1052 Michaela Hemmerová Česká republika 1994 170,6
1054 Lisett Luts Estonsko 1994 176,3

Bikiny fitness juniorek - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 1011 Arida Muru Estonsko 1997 5 5
2. 1030 Valeriya Fedorenko Rusko 1997 10 10
3. 990 Zuzana Kardošová Slovensko 2000 15 15

Bikiny fitness masters nad 35 let do 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 1081 Irina Ivanova Rusko 1980 161,4 18 14 14
2. 1078 Zulmira Woodrow Velká Británie 1977 158,8 12 14 14
3. 1073 Svitlana Sydorenko Ukrajina 1981 153,8 18 15 15
4. 1068 Kine Sæter Norsko 1982 161,9 15 17 17
5. 1067 Katarzyna Dmochewicz Polsko 1981 158,4 14 19 19
6. 1079 Judit Béres Maďarsko 1975 155,6 35 30 30
7. 1066 Marjo Mattila Finsko 1982 155 37
8. 1077 Marcela Blechtová Česká republika 1975 159,8 42
9. 1058 Marta Emodi Itálie 1982 153,8 44
10. 1060 Ana Lia Hernandez Španělsko 1978 159 47
11. 1074 Katalin Egervári Maďarsko 1980 158,5 52
12. 1082 Leyri Blanco Španělsko 1981 150,3 64
13. 1076 Cecilia Barbut Belgie 1976 160,5 65
14. 1065 Daniela Andrei Rumunsko 1981 160,6 68
15. 1062 Anne Eronen Finsko 1979 159 73
1059 Sandrine Garrigues Francie 1980 160,5
1061 Cristina Martinez Španělsko 1980 150,5
1063 Victoria Cale Velká Británie 1982 162
1064 Amanda Hayman Malta 1980 157
1069 Wafa Benoit Francie 1980 149
1070 Ania Jaglinska Itálie 1970 162
1071 Agnieszka Zembron-Chudzicka Polsko 1981 150,5
1072 Alice Ileana Rumunsko 160,6
1075 Volha Aksamit Bělorusko 1977 156,7
1080 Atiye Kizilkaya Turecko 1976 153,8

Bikiny fitness masters nad 35 let nad 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 1105 Oksana Oleinik Rusko 1981 171,5 5 5 5
2. 1090 Rasa Selemonaviciute Litva 167,8 16 12 12
3. 1092 Anna Prokhorova Rusko 1971 171,9 15 14 14
4. 1113 Janka Medunová Slovensko 1981 165 17 20 20
5. 1091 Anita Szymczak Polsko 1978 167 21 22 22
6. 1085 Andrea Lackner Rakousko 1980 169,3 36 28 28
7. 1100 Vironika Aleksandrova Lotyšsko 1981 169 40
8. 1112 Ana Albaladejo Gomez Španělsko 1981 167,4 41
9. 1086 Yasmina Benallal Irsko 1981 163,9 44
10. 1084 Anita Kuczmanová Slovensko 1980 169,1 46
11. 1089 Sandra Horňáková Slovensko 1980 170,5 48
12. 1103 Aurelia Bissoli Itálie 1979 164,5 63
13. 1111 Ivanda Laizane Lotyšsko 1974 163,4 64
14. 1099 Dzina Stralkova Bělorusko 1979 172 68
15. 1108 Valeriia Kruk Ukrajina 1979 169,5 72
1083 Hanna Skyttä Finsko 1977 165,4
1087 Mari Pukk Estonsko 1981 175
1088 Johanna Guessous Finsko 1979 167
1093 Aurelie Buys Francie 1979 164,8
1095 Camilla Brahms Norsko 1981 167
1096 Patty Verbruggen Nizozemsko 1972 168,4
1097 Julia Smoli Estonsko 1979 174
1098 Jolanta Wysocka Polsko 1980 167,6
1101 Selin Nalinci Turecko 1979 165,4
1102 Tuuli Jõgar Estonsko 1979 166
1104 Ludmila Nebengaus Německo 1978 166,2
1106 Prescilla Leroy Francie 1980 165,4
1109 Pernille Kjellstrøm Dánsko 1980 172,9
1110 Judit Vilmányi Maďarsko 1974 165,4

Bikiny fitness masters nad 35 let - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 1105 Oksana Oleinik Rusko 1981 5 5
2. 1081 Irina Ivanova Rusko 1980 10 10

Fitness juniorek do 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 600 Michaela Pavleová Slovensko 2001 160 14 12 14 9 23
2. 598 Anna Hepnerová Slovensko 159,9 11 14 9 14 23
3. 601 Ilina Boyadzhieva Bulharsko 1999 155,8 17 12 15 10 25
4. 599 Nikolett Szabó Maďarsko 1998 161,2 22 41 13 24 37
5. 597 Jasmin Mantila Finsko 1998 154,5 33 12 25 18 43
6. 602 Claudia Ripoll Španělsko 1995 161,3 27 40 28 29 57
7. 604 Lisanna Laanela Estonsko 1996 156 37 31
8. 595 Rebeca Git Rumunsko 1998 162 37 32
9. 594 Sandra Jorgic Srbsko 1994 157,6 38 37
10. 603 Elena Micu Rumunsko 1996 159,9 38 54
11. 596 Eda Özdemir Turecko 1997 161 54 49

Fitness juniorek nad 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 613 Kristína Juricová Slovensko 2000 169,5 5 22 5 19 24
2. 606 Julia Postika Rusko 1996 167,7 26 13 17 14 31
3. 610 Eva Bániková Slovensko 1995 168,5 18 10 21 12 33
4. 609 Aleksandra Kepa Polsko 2000 169,8 15 21 16 17 33
5. 608 Dariya Garshina Rusko 1995 170 29 10 30 12 42
6. 607 Amalia Mali Rumunsko 1997 163,6 20 33 14 30 44
7. 611 Panni Frauenberger Maďarsko 2001 168 29 33
8. 612 Linn Solvang Norsko 1997 164,9 39 39

Fitness juniorek - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 600 Michaela Pavleová Slovensko 2001 5 5
2. 613 Kristína Juricová Slovensko 2000 10 10

Fitness juniorů

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 618 Sebastian Scanteianu Rumunsko 1998 10 5 15
2. 617 Haktan Mercan Turecko 2000 5 15 20
3. 616 Ovidiu Butoieru Rumunsko 1995 15 10 25

Physique žen masters nad 35 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 717 Larysa Sokol Ukrajina 1976 160,3 5 12 6 18
2. 718 Liudmila Goshko Rusko 1979 166,4 17 28 13 41
3. 712 Isabel Martins Baiao Portugalsko 1973 165,5 16 30 15 45
4. 720 Mirea Henriquez Nizozemsko 1970 154,6 17 42 23 65
5. 713 Laurence Dallmer Francie 1971 164,3 23 44 25 69
6. 719 Suvi Heinonen Finsko 1977 155,8 35 52 26 78
7. 710 Linda Ramboe Norsko 1977 165,2 35
8. 714 Lucie Poživilová Česká republika 1976 166,7 42
9. 715 Aniela Fik Francie 1978 167 42
10. 721 Andrea Corbett Velká Británie 175 47
11. 711 Sonia Cabre Španělsko 1976 50
12. 716 Olena Yunina Rusko 1978 170,5 60

Physique juniorů do 174 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 794 Nehydyar Ramadan Nizozemsko 1994 166,7 10 10 10
2. 799 Pedro Conde Portugalsko 1995 171,4 7 12 12
3. 793 Alexander Fagernes Norsko 1996 172 17 15 15
4. 792 Berkay Dindar Turecko 1995 167,7 23 23 23
5. 795 Marc Gonzalez Španělsko 1994 168,9 21 23 23
6. 791 Maxime Domingues Francie 1995 168,9 35 27 27
7. 798 Emre Çelik Turecko 1994 164,2 36
8. 800 Teodor Petrea Rumunsko 2000 169 42
9. 797 Alessio Sbizzera Itálie 1997 165,2 42
10. 796 Steven Goris Belgie 1994 169,2 43

Physique juniorů nad 174 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 804 Luca Biolo Itálie 1994 174,5 5 6 6
2. 812 Pedro de Araújo Portugalsko 1994 179 10 10 10
3. 807 Philipe Da Silva Norsko 1994 176 17 18 18
4. 823 Nikita Dvorkin Estonsko 1994 181,7 23 21 21
5. 803 Ahmet Köse Turecko 1994 174,7 26 24 24
6. 825 Filip Dropulić Chorvatsko 1995 183,9 23 26 26
7. 817 Erkan Yağiz Turecko 1998 179,4 41
8. 821 Muhammet Ekizer Turecko 1995 178,4 41
9. 816 Tufan Varli Německo 1994 179 45
10. 827 Szabolcs Földi Maďarsko 1995 180,5 47
11. 818 Sandro Solowiej Polsko 1999 182,1 53
12. 814 Tim De Breuker Belgie 1994 182 64
13. 810 Benjamin Ahlblad Finsko 1995 179,8 65
14. 826 Radovan Ďurovič Slovensko 1995 178,4 69
15. 822 Marko Aľušík Slovensko 1996 183,9 70
805 Sebastian Dura Rumunsko 1995 176,5
806 Kerim Ekizer Turecko 1995 175,6
811 Andrei Bordeianu Rumunsko 1996 183,4
813 Robin Reinhold Německo 1994 187,4
815 Elvis Rudbahs Lotyšsko 1994 186,2
819 Marek Kavina Česká republika 1996 184,3
820 Kastriot Kopiliqi Norsko 1994 188,5
824 Sofian Touati Švédsko 1995 178,1
923 Sebastian Hospodár Slovensko 1996 175

Physique juniorů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 804 Luca Biolo Itálie 1994 5 5
2. 794 Nehydyar Ramadan Nizozemsko 1994 10 10

Physique mužů masters od 40 do 44 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 832 Valentin Petkov Bulharsko 1975 174,5 9 8 8
2. 839 Sergio Violero Španělsko 1975 177 11 10 10
3. 833 Stanislav Zaynilov Rusko 1976 18 17 17
4. 831 Ricardo Ferreira Portugalsko 1977 19 20 20
5. 836 Kadirhan Doğu Turecko 1974 32 26 26
6. 835 Róbert Fruzsa Maďarsko 1975 24 27 27
7. 830 Luís Ribeiro Da Cunha Portugalsko 1974 182,5 39
8. 837 Alessandro Fumo Portugalsko 1976 171,4 40
9. 838 Telmo Oliveira Lucembursko 1976 174,4 40
10. 834 Dariusz Skraba Polsko 1975 46

Physique mužů masters od 45 do 49 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 842 Rui Ferreira Portugalsko 1971 172,6 7 7 7
2. 848 Antonio Damiano Itálie 1969 171,5 11 10 10
3. 846 Tom Vinge Dánsko 1971 16 17 17
4. 843 Stephen Emuobonuvie Velká Británie 1969 188 21 19 19
5. 841 Gašper Grom Slovinsko 1971 21 24 24
6. 847 Mikhail Dyakonov Rusko 1970 30 29 29
7. 845 Philippe Kusiak Francie 1972 182,4 36
8. 844 Adam Chrzaszcz Polsko 1972 39

Physique mužů masters nad 50 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 853 Sándor Balogh Maďarsko 1967 5 5
2. 851 Christos Christoudias Kypr 1965 12 12
3. 854 Costin Ilinca Rumunsko 1967 12 12
4. 852 Perodd Tessem Norsko 1966 20 20
5. 855 Aziz Uksal Turecko 1952 25 25

Physique mužů masters - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 842 Rui Ferreira Portugalsko 1971 6 6
2. 832 Valentin Petkov Bulharsko 1975 11 11
3. 853 Sándor Balogh Maďarsko 1967 13 13

Bodyfitness juniorek

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 652 Andrea Jószayová Slovensko 1994 166,3 10 7 7
2. 655 Silvia Fialková Slovensko 1994 166,5 15 11 11
3. 659 Johanna Svan Švédsko 1996 14 17 17
4. 658 Laura Brorson Dánsko 1997 150,4 17 18 18
5. 653 Henriikka Kemppinen Finsko 1994 175,9 20 23 23
6. 651 Julie Siljan Norsko 1995 167,1 34 30 30
7. 650 Ialina Buckbee Finsko 1995 37
8. 657 Anna Grebenchenko Rusko 1994 169,5 38
9. 654 Viera Božiková Slovensko 1998 165,6 43
10. 661 Bergrós Kristjánsdóttir Island 1995 162,3 53
11. 689 Bojana Maksimovic Srbsko 1995 161,7 56
12. 656 Alice Mikk Estonsko 1994 169,4 60
13. 660 Marie Mondary Francie 1997 62

Bodyfitness masters do 35 do 44 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 225 Marina Chamoun Švédsko 1977 176,5 6 5 5
2. 223 Ksenia Kiseleva Rusko 1977 159,3 16 16 16
3. 218 Natalia Filippova Rusko 1975 13 17 17
4. 227 Daiva Varneliene Litva 1975 170,6 17 20 20
5. 215 Kristine Orjansen Norsko 1982 168,5 36 23 23
6. 245 Elke van den Bergh Nizozemsko 1979 171,5 25 26 26
7. 238 Hanna-Mari Manninen Finsko 1981 39
8. 237 Riina Kivikoski Finsko 1979 166,4 42
9. 236 Janne Krohn Norsko 1975 163 42
10. 220 Maria Bozinovska Makedonie 1979 160 50
11. 219 Magali Guillotin Francie 1975 50
12. 231 Katalin Jasztrab Velká Británie 1980 170,6 57
13. 228 Arleta Krausová Česká republika 1980 157 59
14. 240 Nadine Khoualed Francie 1974 159,2 66
15. 241 Natatliia Dichkovska Ukrajina 1974 155,2 70
216 Katya Vella Malta 1976 163,2
217 Susanne Schramm Německo 1977 170,3
221 Lilian Rannu Estonsko 1981 167,3
222 Ilona Eljasz-Peresiak Polsko 1972 162,2
224 Francesca La Piana Itálie 1978
226 Julia Cugier Polsko 1981
229 Clare Kehoe Velká Británie 1979 170,9
230 Kinga Jankowska Polsko 1978
232 Beáta Harcos Maďarsko 1978
233 Elaine Meaney Irsko 1979 163,7
234 Jeanette Hansen Norsko 1979 161,1
235 Joanna Giers Polsko 1980
239 Stine Bonde Dánsko 1980
242 Isabelle Leveau Francie 1975
243 Minna Hotti Finsko 1976
244 Beatriz Gomez Španělsko 1976 157,4

Bodyfitness masters nad 45 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 256 Olga Volokh Rusko 1971 153,9 9 10 10
2. 258 Carina Isaksson Švédsko 1966 159,6 11 11 11
3. 260 Maribel Barnes Španělsko 1969 170 11 12 12
4. 250 Anikó Vörös Maďarsko 1969 152,6 18 20 20
5. 253 Irina Blinova Rusko 1970 161,3 27 26 26
6. 257 Cristina Menini Itálie 34 27 27
7. 262 Mária Dedics Maďarsko 1970 35
8. 263 Esta Pilt Estonsko 1964 157,6 41
9. 264 Florence van Putten Nizozemsko 1966 41
10. 259 Nataliia Prokhorova Ukrajina 1971 169,6 54
11. 254 Tiina Ikävalko Finsko 1972 55
12. 255 Marina Reis Portugalsko 1967 159,1 59
13. 252 Salli Valta Finsko 1972 62
14. 261 Valerie Texier Francie 1967 69
15. 251 Janet Zammit Malta 1970 150,3 73

Bodyfitness masters - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 225 Marina Chamoun Švédsko 1977 5 5
2. 256 Olga Volokh Rusko 1971 10 10

Klasická kulturistika juniorů

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 11 Tomas Kairys Litva 1994 77,3/177,8 10 14 6 20
2. 9 Can Okay Kaya Turecko 1994 84/180 16 26 16 42
3. 7 Jakub Siemek Polsko 1995 77/176,6 20 38 17 55
4. 5 Felix Gaile Německo 1994 81,3/178,6 21 42 18 60
5. 2 Joel Hunnakko Finsko 1994 72,3/170,6 22 42 22 64
6. 1 Davor Vukadin Chorvatsko 1996 72,6/175,5 22 46 23 69
7. 3 Sven Agić Chorvatsko 1996 88/184,5 27
8. 6 Firak Eken Turecko 1994 79,8/178,2 44
9. 4 Colin Bürkle Německo 1998 83,7/183,2 47
10. 10 Meinart Möls Estonsko 1999 75,3/181,1 48
11. 14 Petr Svoboda Česká republika 1999 79,9/179,8 55
12. 13 Yan Duben Bělorusko 1994 75,9/173,2 59
13. 12 Jakub Sklenčár Slovensko 1994 91,2/188 59

Klasická kulturistika masters od 40 do 44 let

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 22 Wastecley Moraes Španělsko 1975 93/186,5 5 14 10 24
2. 18 David Lopez Španělsko 1974 81,2/176,6 14 34 15 49
3. 24 Marcin Lopucki Polsko 1974 88,1/180,2 15 34 17 51
4. 26 Oscar Gonzalez Španělsko 1976 84,4/178,5 18 32 21 53
5. 20 Alexandre Piel Francie 1974 79,1/176,6 27 40 21 61
6. 19 Miguel Pozuelo Španělsko 1975 82,1/177,6 23 54 23 77
7. 23 Jean-Francois Garrigues Francie 1974 69,2/172,4 36
8. 28 Aapo Kilpeläinen Finsko 1974 74,3/171,1 40
9. 29 Claudio Adam Portugalsko 1977 70/169,4 49
10. 21 Michal Vajda Slovensko 1974 89,3/188 49
11. 25 Jerome Grondin Francie 1975 82,1/179,6 49
12. 27 Haluk Yiğit Turecko 1976 72,3/171,2 60

Klasická kulturistika masters od 45 do 49 let

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 34 Benito Ruiz Španělsko 1970 82,4/178,5 10 5 15
2. 36 Joseph Doutau Francie 1971 67,3/168 30 11 41
3. 32 Eutixiou Takis Kypr 1970 84,3/180,5 26 17 43
4. 37 Laurent Gonzalez Francie 1969 40 18 58
5. 35 Pavel Brožek Česká republika 1970 93,4/187 48 23 71

Klasická kulturistika masters nad 50 let

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 46 Francesco Brandanu Itálie 1964 70/169,2 6 12 6 18
2. 41 Patrik Kursten Švédsko 1966 76/172,3 9 18 9 27
3. 48 Voitto Suosaari Finsko 1967 82/177,6 17 36 16 52
4. 42 Robert Horvat Chorvatsko 1965 66,1/167 17 34 19 53
5. 45 Philippe Martigne Francie 1963 78,7/174,8 31 52 26 78
6. 44 Zbyněk Bulava Česká republika 1967 80,2/175,7 25 58 29 87
7. 50 Raymond Cassar Malta 1962 81,8/177,1 36
8. 49 Giancarlo La Piana Itálie 1954 61,2/164,5 38
9. 43 İbrahim Doğan Turecko 1964 68/168 46
10. 47 Ozan Dikici Turecko 1967 76,1/172,5 51
11. 33 Didier Ioculano Francie 1963 76,7/174,2 54

Klasická kulturistika masters - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 46 Francesco Brandanu Itálie 1964 9 9
2. 22 Wastecley Moraes Španělsko 1975 9 9
3. 34 Benito Ruiz Španělsko 1970 13 13

Kulturistika juniorů do 75 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 569 Jose Antonio Martinez Španělsko 1994 73,2 7 12 8 20
2. 568 Vilius Sosnovskis Litva 1995 74 9 22 10 32
3. 573 Oliver Franjić Chorvatsko 1995 74,9 15 30 16 46
4. 574 Emre Yeniçeri Turecko 1997 74,9 22 46 20 66
5. 575 Gyunay Gyurgendzhi Bulharsko 1994 75 27 46 24 70
6. 576 Mirko Bottoni Itálie 1994 74,2 26 54 27 81
7. 572 Joval Gordon Velká Británie 1995 74,9 32
8. 567 Lukas Vechter Slovensko 1994 71,9 40
9. 571 František Ševčík Česká republika 1996 66,1 45
10. 570 Gabriel Tkalčić Chorvatsko 1999 74,8 50

Kulturistika juniorů nad 75 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 587 Nikolay Penchev Bulharsko 1994 87,9 6 10 5 15
2. 582 Muratcan Karahasanlar Turecko 1994 91 11 24 12 36
3. 579 Anton Shal Ukrajina 1995 101,6 16 30 13 43
4. 589 Vladyslav Sukhoruchko Ukrajina 1996 93 17 40 22 62
5. 586 Lucas Fogelberg Švédsko 1994 101,9 26 46 23 69
6. 588 Denis Grebenchenko Rusko 1994 84,9 29 54 26 80
7. 585 Marius Megelaitis Litva 1994 92,2 34
8. 581 Alex Cancel Francie 1996 84 37
9. 584 Alberto Cutuli Itálie 1995 89,6 47
10. 583 Adrian Lacarcel Španělsko 1994 82,9 49
11. 580 Dávid Cap Slovensko 1994 85,2 55
12. 578 Mechaslau Barouski Bělorusko 1995 93,6 62
13. 590 Giuseppe Ippolito Itálie 1994 93,5 63

Kulturistika juniorů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 587 Nikolay Penchev Bulharsko 1994 5 5
2. 569 Jose Antonio Martinez Španělsko 1994 10 10

Kulturistika mužů masters od 40 do 44 let do 80 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 278 Marek Leder Slovensko 1974 77,6 10 16 7 23
2. 273 Marcos Herrera Španělsko 1973 69,7 9 16 10 26
3. 285 Antonio Bellaroba Švýcarsko 1974 75 12 26 13 39
4. 282 Erik Kratochvíl Slovensko 1975 78,1 23 48 22 70
5. 274 Andrzej Hurysz Polsko 1994 69,2 28 50 24 74
6. 272 Miroslav Škadra Slovensko 1977 69,9 33 54 28 82
7. 275 Laurent Ferrari Francie 1974 69,2 34
8. 284 Simone Meiattini Itálie 1975 77,8 35
9. 270 Antonio de la Quintana Belgie 79,6 47
10. 281 Sebastian Vasut Rumunsko 1974 79,8 50
11. 280 Pito Louisa Nizozemsko 1973 78,8 52
12. 283 Kari Kouvalainen Finsko 1975 78,4 61
13. 271 Emi Roberti Velká Británie 1977 68,3 61
14. 279 Toni Perkkiö Finsko 1976 79,7 66

Kulturistika mužů masters od 40 do 44 let do 90 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 405 Jesael Leveau Francie 1974 85 16 18 12 30
2. 411 Sebastian Kukuc Polsko 1973 88,9 11 26 16 42
3. 416 Ott Kiivikas Estonsko 1977 87,7 15 32 12 44
4. 418 Sergey Marutik Rusko 1977 89,6 14 32 16 48
5. 402 Mindaugas Giedris Litva 1976 88,3 18 36 22 58
6. 407 Slawomir Szafranski Polsko 1977 84,6 33 58 25 83
7. 410 Robert Wallenta Německo 1973 89,9 37
8. 413 Aleh Ryshkevich Bělorusko 1972 88,3 39
9. 417 Vugar Verdiyev Ázerbájdžán 1975 86,8 46
10. 406 Çetin Örnek Turecko 1977 88,7 55
11. 414 Sebastien Demeyere Lucembursko 1974 82,3 59
12. 412 Ihar Sidarchuk Irsko 1973 90 64
13. 415 Roman Kronberger Rakousko 1974 89,9 66
14. 408 Cenk Pehlivanoğlu Turecko 1977 89,2 71
15. 447 Aldo Masolo Itálie 1975 89,5 73
16. 409 Cristian Stefan Rumunsko 1976 86,5 74
17. 401 Hasan Güler Turecko 1976 85,7 80
18. 403 Mohammad Golmohammadi Finsko 1975 87,8 88

Kulturistika mužů masters od 40 do 44 let nad 90 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 427 Rafal Tasiemski Polsko 1977 99 8 12 5 17
2. 426 Peter Baers Německo 1977 99,4 12 28 12 40
3. 422 Sergej Moser Německo 1976 108,7 15 26 15 41
4. 430 Romeo Basso Itálie 1972 101,6 18 38 19 57
5. 429 Christian Corvaglia Itálie 1975 107,1 26 46 24 70
6. 425 Arkadiusz Rozanski Polsko 1973 104,4 35 60 29 89
7. 431 Arne Lundell Švédsko 1974 105,1 36
8. 421 Andrey Popov Rusko 1973 97,3 43
9. 428 Tommi Heinonen Finsko 1973 94,3 46
10. 420 Peter Antal Slovensko 1976 101,8 47
11. 432 Vito Mele Itálie 1975 96,8 52
12. 419 Lehan Lesteluhu Nizozemsko 1973 96,1 57
13. 424 Feim Başaran Turecko 108,1 60

Kulturistika mužů masters od 45 do 49 let do 80 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 438 Juan Francisco Martin Španělsko 1969 78,8 10 5 15
2. 441 Serghei Gospodar Moldavsko 1972 76,4 26 11 37
3. 439 Andrei Pop Rumunsko 1972 78,4 28 19 47
4. 436 Orhan Tepedaş Turecko 1971 69,1 48 21 69
5. 440 Ramiz Akkurt Turecko 1968 79,9 50 24 74
6. 435 Petr Havlík Česká republika 1968 69,6 50 25 75

Kulturistika mužů masters od 45 do 49 let nad 80 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 446 Eric Cagnard Francie 1971 87,2 16 11 27
2. 445 Steffen Gerhard Německo 1968 88,5 20 7 27
3. 451 Amir Riazifardi Norsko 1972 95,9 26 12 38
4. 453 Hasan Telatar Turecko 1972 105,5 36 19 55
5. 454 Dmitry Golubochkin Rusko 1969 115,3 52 26 78
6. 452 Stephan Canetti Francie 1971 106,7 54 26 80

Kulturistika mužů masters od 50 do 54 let do 80 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 153 Eduard Derzapf Německo 1964 79,1 26 11 37
2. 152 Mintxo Lasaosa Španělsko 1965 79,2 30 12 42
3. 154 Costel Torcea Rumunsko 1965 75,8 30 14 44
4. 151 Fabio Pizzaferri Itálie 1966 77 32 19 51
5. 156 Jerome Gourdeau Francie 1964 79 46 23 69
6. 155 Şahin Bolcan Turecko 1967 78,7 46 30 76

Kulturistika mužů masters od 50 do 54 let nad 80 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 167 Stefan Hammerschmiedt Německo 1966 91,4 14 22 13 35
2. 160 Alfredo Remigio Španělsko 1964 83,4 14 28 12 40
3. 169 Antoine Zerafa Malta 1967 92,7 12 32 13 45
4. 162 Martin Ziegler Německo 1965 87 17 36 21 57
5. 161 Jukka Backlund Finsko 1965 104,5 17 34 26 60
6. 166 Thomas Davidsen Dánsko 1964 111,8 34 54 23 77
7. 163 Edward Walsh Irsko 1965 98,1 36
8. 164 Stefano Capitanio Itálie 1964 94,1 39
9. 168 Peter Bendtsen Dánsko 1965 92,4 40
10. 165 Timo Pikkala Finsko 97,3 50

Kulturistika mužů masters nad 55 let do 75 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 176 Albert Szczygielski Polsko 1957 73,6 10 5 15
2. 175 Jhon Davi Španělsko 1961 71,5 20 10 30
3. 174 Pierre Toth Francie 1955 73,7 30 16 46
4. 177 Christian Cantone Francie 1952 71,8 40 19 59
5. 178 Dimitar Slavchev Bulharsko 1961 74,4 48 25 73
6. 179 Karl Hannig Rakousko 1950 68,4 60 30 90

Kulturistika mužů masters nad 55 let nad 75 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 187 Antonio Vergiani Itálie 1955 98,5 8 16 7 23
2. 189 Alessandro Filippi Itálie 1961 81,5 16 28 14 42
3. 191 Aivars Visockis Lotyšsko 1957 87,9 22 40 18 58
4. 182 Salvatore Silanos Itálie 1955 83,6 16 38 21 59
5. 185 Giuseppe Cali Malta 93,2 20 40 19 59
6. 184 Mehmet Samur Turecko 1960 84,4 25 52 28 80
7. 183 Carl-Johan Gustafsson Švédsko 1962 77 35
8. 192 Milan Bodlák Česká republika 1952 80,2 42
9. 186 Mario Pace Malta 1956 81,6 46
10. 190 Vladimír Semerád Česká republika 1953 90,6 49
11. 188 Vladimír Dvořák Česká republika 1956 79,3 50

Kulturistika mužů masters - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 427 Rafal Tasiemski Polsko 1977 5 5
2. 446 Eric Cagnard Francie 1971 13 13
3. 405 Jesael Leveau Francie 1974 16 16
4. 278 Marek Leder Slovensko 1974 18 18
5. 438 Juan Francisco Martin Španělsko 1969 23 23
6. 176 Albert Szczygielski Polsko 1957 30 30


Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2017 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2017 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra