Reklama:

Spartan Workout Tour zavítá
do šesti českých měst

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Spartan Race není jen o závodech, je také o silné komunitě, jejíž členové se vzájemně podporují. Důkazem je Spartan Workout Tour presented by ČSOB Na Zdraví. Jedná se o speciální tréninkové dny, kterými chtějí trenéři ze Spartan Race Training Groups podpořit všechny účastníky závodů. Partnerem projektu je značka Reebok.

Tréninková tour letos navštíví šest českých měst. Poprvé se bude konat v sobotu 6. května v Praze. Následovat bude Liberec, Havířov, České Budějovice, Plzeň a Brno. Přihlásit se můžete na spartan-race.cz.

„Loni jsme si Spartan Workout Tour vyzkoušeli v Liberci, kam dorazilo zhruba tři sta závodníků,“ připomněl koordinátor celé akce Michal Pokorný, trenér SRTG Kolín. Letos je kapacita jednotlivých workoutů navýšena až na 500 spartanů.

Spartan Workout Tour:

Praha - 6. května
Liberec - 4. června
Havířov - 8. července
Č. Budějovice - 22. července
Plzeň - 12. srpna
Brno - 2. září

Spartan Workout Tour má stejně jako závody tři typy tréninků. Kdokoliv se může přihlásit do kategorie Sprint, Super nebo Beast. „Sprint je pro úplné začátečníky. Super už pro pokročilé závodníky a Beast bude nejvíce sedět elitním závodníkům. Vše se bude odvíjet od náročnosti. Začneme běžeckým tréninkem s cvičením a intervaly. Následovat budou kruhové tréninky. Chybět nebude ani spartanská jóga a různé soutěže třeba i o volné vstupy na závody,“ nastínil program dne Pokorný.

Spartani také dostanou výjimečnou možnost natrénovat zdolávání některých překážek, se kterými se jinak mohou setkat pouze na závodech.

Registrace na Spartan Workout Tour vyjde na 275 Kč. Cena zahrnuje pojištění, drobné občerstvení (ovoce a pitný režim), workout tričko a silikonový náramek z unikátní kolekce s motivem Spartan Workout Tour presented by ČSOB Na Zdraví.

Značka Reebok připravila pro Spartan Workout Tour pop-up store, ve kterém si účastníci budou moci zakoupit vybavení a otestovat boty z běžecké kolekce.


Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 108 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínOperace Ronnieho Colemana odložena?
Arnold Strong (23:42) • Zjisti více o tom Colemanovi
magazínWilliam Bonac 6,5 týdne před Arnold C...
ironfighter (21:27) • V jeho pripade je dost tezke se zlepsit viditelne. Ma na sobe hodne pekne pripravene hm...
magazínWilliam Bonac 6,5 týdne před Arnold C...
Zodiak411 (21:06) • Jsem zvědav jak si povede proti němu Wolf. Podle toho, co se na instagramu objevilo má...
magazínBrittney O´Veal: současná forma ameri...
jnerez (06:25) • Źe by se s těmi soutěžemi kulturistek blýskalo na lepší časy? Jinak na netu jsou lepš...
magazínZapomenutí siláci (I.): Gustav Frište...
johny c (15:31) • Nedávno jsem o něm četl v řeznicko-uzenářském deníku. Jeho životním příběhem jsem byl n...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra