ME VE FITNESS &
ME JUN. A MASTERS &
ME V KULTURISTICE 2017 - 3. - 7. 5. 2017, Španělsko
Ve španělské Santa Susanně se ve dnech 4. až 7. května odehraje čtyřdenní soutěžní maratón letošního mistrovství Evropy federace IFBB. Kdy konkrétně do šampionátu zasáhnou naši reprezentanti a kolik je v jejich kategoriích čeká soupeřů? Napoví Vám následující podrobně rozpracovaný harmonogram celého klání!
Čtvrtek 4. května 2017
Od 12:00
- klasická kulturistika juniorů open (13 závodníků v kategorii, za ČR: Petr Svoboda)
- klasická kulturistika mužů masters od 40 do 44 let (12 závodníků v kategorii)
- klasická kulturistika mužů masters od 45 do 49 let (5 závodníků v kategorii, za ČR: Pavel Brožek)
- klasická kulturistika mužů masters nad 50 let (11 závodníků v kategorii, za ČR: Zbyněk Bulava)
Vyhlášení výsledků výsledků všech čtyř kategorií a souboj o absolutního vítěze v klasické kulturistice mužů masters
- klasická kulturistika mužů do 168 cm (10 závodníků v kategorii)
- klasická kulturistika mužů do 171 cm (6 závodníků v kategorii)
- klasická kulturistika mužů do 175 cm (12 závodníků v kategorii, za ČR: Lukáš Topinka)
Vyhlášení výsledků výsledků všech tří kategorií
- klasická kulturistika mužů do 180 cm (16 závodníků v kategorii, za ČR: Tomáš Hlava)
- klasická kulturistika mužů nad 180 cm (15 závodníků v kategorii)
Vyhlášení výsledků výsledků obou kategorií a souboj o absolutního vítěze v klasické kulturistice mužů
- Games Classic Bodybuilding (14 závodníků v kategorii)
Vyhlášení výsledků v Games Classic Bodybuilding
- soutěž smíšených párů (4 páry v kategorii)
- kulturistika mužů masters od 50 do 54 let do 80 kg (6 závodníků v kategorii)
- kulturistika mužů masters od 50 do 54 let nad 80 kg (10 závodníků v kategorii)
- kulturistika mužů masters nad 55 let do 75 kg (6 závodníků v kategorii)
- kulturistika mužů masters nad 55 let nad 75 kg (11 závodníků v kategorii, za ČR: Vladimír Dvořák, Vladimír Semerád a Milan Bodlák)
Vyhlášení výsledků výsledků všech pěti kategorií
Pátek 5. května 2017
Od 9:00
- wellness fitness do 163 cm (13 závodnic v kategorii)
- wellness fitness nad 163 cm (3 závodnice v kategorii)
- bodyfitness žen masters od 35 do 44 let (30 závodnic v kategorii, za ČR: Arleta Krausová)
- bodyfitness žen masters nad 45 let (15 závodnic v kategorii)
Vyhlášení výsledků výsledků všech čtyř kategorií a souboje o absolutní vítězství ve wellness fitness a bodyfitness žen masters
- kulturistika vozíčkářů (2 závodníci v kategorii, za ČR: Petr Klíma)
Vyhlášení výsledků výsledků v kulturistice vozíčkářů
- kulturistika mužů masters od 40 do 44 let do 70 kg (5 závodníků v kategorii)
- kulturistika mužů masters od 40 do 44 let do 80 kg (8 závodníků v kategorii)
- kulturistika mužů masters od 40 do 44 let do 90 kg (17 závodníků v kategorii)
- kulturistika mužů masters od 40 do 44 let nad 80 kg (13 závodníků v kategorii)
Vyhlášení výsledků výsledků všech čtyř kategorií
- kulturistika mužů masters od 45 do 49 let do 70 kg (2 závodníci v kategoriii, za ČR: Petr Havlík)
- kulturistika mužů masters od 45 do 49 let do 80 kg (4 závodníci v kategorii)
- kulturistika mužů masters od 45 do 49 let do 90 kg (3 závodníci v kategorii)
- kulturistika mužů masters od 45 do 49 let nad 80 kg (4 závodníci v kategorii)
Vyhlášení výsledků výsledků všech čtyř kategorií a souboj o absolutní vítězství v kulturistice mužů masters
- kulturistika mužů do 70 kg (13 závodníků v kategorii)
- kulturistika mužů do 75 kg (9 závodníků v kategorii)
Vyhlášení výsledků obou kategorií
- kulturistika mužů do 80 kg (19 závodníků v kategorii)
- kulturistika mužů do 90 kg (24 závodníků v kategorii)
Vyhlášení výsledků obou kategorií
- kulturistika mužů do 100 kg (19 závodníků v kategorii)
- kulturistika mužů nad 100 kg (14 závodníků v kategorii)
Vyhlášení výsledků obou kategorií a souboj o absolutní vítězství v kulturistice mužů
- kulturistika juniorů do 75 kg (9 závodníků v kategoriii, za ČR: František Ševčík)
- kulturistika juniorů nad 75 kg (13 závodníků v kategorii)
Vyhlášení výsledků obou kategorií a souboj o absolutní vítězství v kulturistice juniorů
Sobota 6. května 2017
Od 9:00
- fitness juniorek do 163 cm (semifinále) (11 závodnic v kategorii)
- fitness juniorek nad 163 cm (semifinále) (8 závodnic v kategorii)
- fitness juniorů (semifinále) (3 závodníci v kategorii)
- fitness žen do 163 cm (semifinále) (8 závodnic v kategorii)
- fitness žen nad 163 cm (semifinále) (8 závodnic v kategorii)
- fitness mužů (semifinále) (7 závodníků v kategorii, za ČR: Ondřej Daňa)
- bodyfitness juniorek (12 závodnic v kategorii)
Vyhlášení výsledků v bodyfitness juniorek
- bodyfitness žen do 158 cm (19 závodnic v kategorii, za ČR: Arleta Krausová)
- bodyfitness žen do 163 cm (23 závodnic v kategorii, za ČR: Michaela Kohutová)
- physique žen masters (12 závodnic v kategorii, za ČR: Lucie Poživilová)
- bodyfitness žen do 168 cm (21 závodnic v kategorii, za ČR: Margaryta Říčařová)
- bodyfitness žen nad 168 cm (19 závodnic v kategorii)
Vyhlášení výsledků všech pěti kategorií a souboj o absolutní vítězství v bodyfitness žen
- physique žen do 163 cm (9 závodnic v kategorii, za ČR: Lenka Jandová)
- physique žen nad 163 cm (9 závodnic v kategorii, za ČR: Lucie Poživilová, Lenka Ferenčuková a Ivana Dvořáková)
Vyhlášení výsledků obou kategorií a souboj o absolutní vítězství ve physique žen
- physique juniorů do 174 cm (10 závodníků v kategorii)
- physique juniorů do 178 cm (5 závodníků v kategorii)
- physique juniorů nad 178 cm (18 závodníků v kategorii, za ČR: Marek Kavina)
- physique mužů masters od 40 do 44 let (10 závodníků v kategorii)
- physique mužů masters od 45 do 49 let (8 závodníků v kategorii)
- physique mužů masters nad 50 let (5 závodníků v kategorii)
Vyhlášení výsledků všech šesti kategorií a souboje o absolutní vítězství ve physique juniorů a physique mužů masters
- physique mužů do 170 cm (16 závodníků v kategorii)
- physique mužů do 173 cm (19 závodníků v kategorii)
- physique mužů do 176 cm (26 závodníků v kategorii)
- physique mužů do 179 cm (13 závodníků v kategorii, za ČR: Patrik Herčzík)
- physique mužů do 182 cm (8 závodníků v kategorii)
- physique mužů nad 182 cm (19 závodníků v kategorii, za ČR: Marek Kavina)
Vyhlášení výsledků všech šesti kategorií a souboj o absolutní vítězství ve physique mužů
Neděle 7. května 2017
Od 9:00
- fitness juniorek do 163 cm (finále)
- fitness juniorek nad 163 cm (finále)
- fitness juniorů (finále)
Vyhlášení výsledků všech tří kategorií a souboj o absolutní vítězství ve fitness juniorek
- muscular physique mužů (semifinále) (14 závodníků v kategorii)
- fitness žen do 163 cm (finále)
- fitness žen nad 163 cm (finále)
- fitness mužů (finále)
- muscular physique mužů (finále)
Vyhlášení výsledků všech tří kategorií a souboj o absolutní vítězství ve fitness žen
- bikiny fitness juniorek do 160 cm (20 závodnic v kategorii, za ČR: Anželika Kiričenková a Lucie Nováková)
- bikiny fitness juniorek do 166 cm (18 závodnic v kategorii, za ČR: Lucie Varmužová)
- bikiny fitness juniorek nad 166 cm (24 závodnic v kategorii, za ČR: Michaela Hemmerová)
- bikiny fitness masters nad 35 let do 163 cm (25 závodnic v kategorii, za ČR: Marcela Blechtová)
- bikiny fitness masters nad 35 let nad 163 cm (29 závodnic v kategorii)
Vyhlášení výsledků všech pěti kategorií a souboje o absolutní vítězství v bikiny fitness juniorek a bikiny fitness masters
- bikiny fitness žen do 158 cm (23 závodnic v kategorii)
- bikiny fitness žen do 160 cm (20 závodnic v kategorii, za ČR: Veronika Svobodová)
- bikiny fitness žen do 162 cm (22 závodnic v kategorii)
- bikiny fitness žen do 164 cm (20 závodnic v kategorii, za ČR: Naďa Kellnerová)
Vyhlášení výsledků všech čtyř kategorií
- bikiny fitness žen do 166 cm (26 závodnic v kategorii)
- bikiny fitness žen do 169 cm (29 závodnic v kategorii, za ČR: Veronika Zemanová)
- bikiny fitness žen do 172 cm (29 závodnic v kategorii)
- bikiny fitness žen nad 172 cm (23 závodnic v kategorii, za ČR: Adéla Storzerová)
Vyhlášení výsledků všech čtyř kategorií a souboj o absolutní vítězství v bikiny fitness žen
|