Reklama:

Zapracujte na své
fyzické kondici s námi!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Toto je komerční sdělení, Ronnie.cz není jeho autorem.

Potřebujete se dostat do formy a hledáte ty pravé prostory a cvičení, které Vám budou vyhovovat po všech stránkách? Nevíte si rady, jak nastartovat svůj organismus po zimě? Pak je pro Vás to pravé Fitness Aquapalace Praha.

Fitness Aquapalace Praha poskytne vše potřebné i těm nejnáročnějším návštěvníkům. Najdete tu pestrou škálu pohybových aktivit, dvě patra plně vybaveného a klimatizovaného fitness, širokou nabídku kardio strojů, moderní aerobní sál s velkým výběrem skupinových lekcí a samozřejmě kvalitní trenéry, kteří Vám rádi a ochotně poradí nejen se cvičením, ale i s jídelníčkem.

Co klienti oceňují

"V našem fitness klienti oceňují velký, plně vybavený prostor pro cvičení, osobní a profesionální přístup personálu, dlouhou otevírací dobu od 6 do 23 hodin, velké šatny, fitness bar s doplňky pro sportovce a také poradenství našich trenérů," vyjmenovává výhody Martin Šetelík, manažer Fitness Aquapalace Praha. Na výběr je celá řada aktivit od nejrůznějších druhů cvičení přes tancování až po bojové sporty. Zacvičit si mohou přijít maminky s dětmi, těhotné, aktivní sportovci i senioři. Žádná omezení neexistují, stačí mít chuť, odhodlání a vybrat si pohybovou aktivitu podle toho, co Vás baví.

Z čeho můžete vybírat

K velmi oblíbeným patří kruhové tréninky pro muže i ženy, kde si dáte pořádně do těla třeba se svým partnerem, nebo také ladies kruháčky, určené výhradně ženám. V čestlickém fitness můžete vyzkoušet i současný hit ze skupiny vysoce intenzivních intervalových tréninků s názvem tabata. Uvítají ho především ti, kteří jsou zaměření na efekt a zároveň chtějí šetřit svůj čas. Myslíme také na děti. Taneční a pohybová školička je určená těm nejmenším. Na lekcích se děti naučí správnému držení těla a rozvinou své pohybové dovednosti. Samozřejmostí jsou také individuální lekce, kde se trenér věnuje pouze Vám a trénink uzpůsobí Vám na míru.

Profesionální diagnostika

Svěřte se do rukou odborníků, kteří Vám na přístroji InBody pomohou zjistit o Vašem těle vše potřebné k tomu, aby pracovalo tak, jak potřebujete. Zjistíte, kolik je ve Vašem těle vody, minerálů, tukové a svalové hmoty. Cvičení se tak stane ještě efektivnějším a přinese Vám motivaci i skvělé výsledky. K dalším výhodám Fitness Aquapalace Praha patří snadná dopravní dostupnost, pohodlné parkování v parkovacím domě a on-line rezervační systém.

Tak neváhejte a přijďte. Dostaňte se do formy u nás!Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

K tomuto článku není možné vkládat příspěvky.
Odůvodnění: PR článekJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra