Reklama:

Kai Greene v Emporium Gymu v Birminghamu

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Jak už je zvykem, cokoliv kolem Kaie Greena bývá zahaleno tajemstvím. Jeho hardcore fanoušci z řad těch, pro které je železo na prvním místě, neustále netrpělivě očekávají, jestli se nakonec neobjeví na nějaké soutěži. Nedávno se chvilku spekulovalo o jeho možném startu v New Yorku, to se nakonec ale nestalo. Jestli se ještě odhodlá někde vystoupit, aby vybojoval kvalifikaci do Vegas, nikdo dost dobře neví. Kai navíc všechny tyhle úvahy a fámy velmi dobře vyživuje, drží si totiž pořád perfektní formu, která rozhodně nevypadá "off". Pokud sledujete jeho sociální sítě, víte, o čem mluvím.

Kai už ale pravděpodobně jiný nebude, takže s něčím počítat v jeho případě je spíš úsměvné, prostě se nechme překvapit. V průběhu času se občas můžeme osvěžit jeho novými videi z tréninků, které čas od času pořídí. Jedno takové je tu i teď z jeho návštěvy Velké Británie, konkrétně Dorianova domovského města Birminghamu. Ve zdejší posilovně nesoucí název Emporium Gym absolvoval trénink za dohledu místních nadšenců. Sparinga mu dělala jedna z nejpopulárnějších svalnatých dam na světě Dana Linn Bailey.


Kai Greene v Emporium Gymu v BirminghamuSouvisející články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

02.06.13:22thoth - A jeden z nich byl i opravdovej
02.06.07:30LaFontaine - Přesně *2*
01.06.16:54amoresPE - V tom videu som videl vsade Williama Bonaca, bolo ich tam ..+1
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra