Reklama:

Mistrovství ČR mužů, žen, párů a masters 2017 - startovní listiny

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


MUŽI, ŽENY, MASTERS
Mistrovství Čech: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Mistrovství Moravy a Slezska: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Mistrovství ČR mužů,
žen, párů, masters:
propoziceinfo I.info II.startovkyočima závodníků
výsledky I.foto I.zákulisí I.abs. I.video I.
výsledky II.foto II.zákulisí II.abs. II.video II.
GP Zbýšov: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
RCO Fitness Cup: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí video
BFC Cup: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí

V sobotu 22. a v neděli 23. dubna Vás srdečně zveme na Výstaviště Lysá nad Labem na Mistrovství ČR mužů, žen, párů a masters 2017. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?

Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je celkem 225 (v sobotu 98, v neděli 127).

Na soutěži bude mít v neděli exhibici profesionální závodnice Margita Zámolová.

Nenastanou-li žádné neočekávané technické komplikace, budete moci soutěž sledovat živě na internetu na adrese tv.ronnie.cz/live! Přehrávač přímých přenosů funguje i na mobilních telefonech!


Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie bezprostředně po vyhlášení!

Ze soutěže probíhá přímý přenos, navíc se na našich stránkách pak opět můžete podívat na připravený videozáznam.



Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: vjaceslav.vinogradov@skfcr.cz • tel.: 734 156 666)


Startovní listiny


SOBOTA


Kulturistika mužů do 67,5 kg

• 1. Tiep Bui Duc (Extrifit Club)
• 2. Petr Havlík (Slovan Moravská Třebová)
• 3. Martin Křivánek (Fitness Slunce Tábor)
• 4. Tomáš Lukáč (M-klub Roudnice nad Labem)
• 5. Ondřej Partyngl (SF7 Team)
• 6. Daniel Szafranek (Kubík fitness Ostrava)
• 7. Robin Grenar (TJ Valašské Meziříčí)

Kulturistika mužů do 75 kg

• 1. Lukáš Kelnar (TJ Nový Jičín)
• 2. Martin Kišela (Fit HB Havlíčkův Brod)
• 3. Daniel Konečný (Fitness AVE Přerov)
• 4. Miroslav Pražma (Fitness Slunce Tábor)
• 5. Miloš Růžička (SK Morava Kroměříž)
• 6. Dominik Šesták (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 7. Petr Šulc (Eurogym Fitness Olomouc)

Kulturistika mužů do 82,5 kg

• 1. Tomáš Adámek (Extrifit Club)
• 2. Jiří Benda (Extrifit Club)
• 3. Tomáš Blahout (Sportcentrum Cheb)
• 4. Radek Lysý (Fitness Factory Jihlava)
• 5. Petr Michálek (SK Moog Brno)
• 6. Ladislav Mráz (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 7. Martin Popelka (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 8. Jakub Richter (FFF Bodybuilding Rakovník)
• 9. Aleš Trpišovský (Fitness Star)
• 10. Zdeněk Zvolánek (Fitness studio TP Chotěboř)

Kulturistika mužů do 90 kg

• 1. Michal Dlouhý (Fitness Mania Gym Kladno)
• 2. Jan Doležálek (Fitness studio TP Chotěboř)
• 3. Michal Herman (Fitcentrum Dragon Ostrava)
• 4. Radim Kolář (Bodyflex Fitness Litoměřice)
• 5. Bohuslav Krajíček (Fitness Factory Jihlava)
• 6. Jan Křenek (Extrifit Club)
• 7. Ondřej Štípek (Profi Studio Jablonický)

Kulturistika mužů nad 90 kg

• 1. Rudolf Bičánek (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 2. Jakub Caha (Pro Life Fitness Telč)
• 3. Tomáš Dvořáček (Mišmaš Fitness Brno)
• 4. Michal Kičák (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 5. Jan Kittner (Bodyflex Fitness Litoměřice)
• 6. Martin Komárek (T&M Olympia Fitness Praha)
• 7. Radim Kučera (Fit klub Ludvík)
• 8. Lukáš Motús (Kubík fitness Ostrava)
• 9. Ondřej Sobotka (Extrifit Club)
• 10. Jakub Valášek (BBK Fitness Sokol Znojmo)

Kulturistika mužů masters 40 - 49 let

• 1. Pavel Brožek (T&M Olympia Fitness Praha)
• 2. Pavel Fanta (City Flex Gym Kralupy nad Vltavou)
• 3. Pavel Forman (Irongym Kyjov)
• 4. Petr Havlík (Slovan Moravská Třebová)
• 5. Bohuslav Krajíček (Fitness Factory Jihlava)
• 6. Marcel Maček (SK Moog Brno)
• 7. Petr Michálek (SK Moog Brno)
• 8. Miloš Růžička (SK Morava Kroměříž)
• 9. Aleš Šlechta (Extrifit Club)
• 10. Luboš Tengler (Fitness team Ronnie.cz)
• 11. Daniel Tomeš (T&M Olympia Fitness Praha)

Kulturistika mužů masters 50 - 59 let

• 1. Miloslav Birnbaum (Fitness Mania Gym Kladno)
• 2. Zbyněk Bulava (Kubík fitness Ostrava)
• 3. Jiří Chládek (MD Fitness Lanškroun)
• 4. Jaroslav Husák (TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
• 5. Michal Kičák (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 6. Jiří Němec (TJ Slovácká Slávia)
• 7. Petr Urban (FC KARO Slavia Havířov)

Kulturistika mužů masters 60 - 64 let

• 1. Vladimír Dvořák (Fitness při CVČ Most)
• 2. Jaroslav Mlček (KSK Jalex Team Krnov)
• 3. Vladimír Semerád (LaKu Bodybuilder Team)
• 4. Milan Vanďurka (Fit - K.O. Staré Město)
• 5. Aleš Vrzák (Fitnesscentrum B + M)

Kulturistika mužů masters nad 65 let

• 1. Pavel Beránek (Gym 2000 Kladno)
• 2. Milan Bodlák (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 3. Jan Horáček (TJ Slavoj Děčín)
• 4. Jaroslav Kokeš (Fitness Sport Club Kadaň)
• 5. Vladimír Štěpánek (Fitness studio TP Chotěboř)

Kulturistika vozíčkářů

• 1. Petr Klíma (Fitpeople Jihlava)
• 2. Petr Lindák (Sportstudio Prima Karlovy Vary)

Klasická kulturistika do 180 cm

• 1. Richard Bilik (SK Luna Fitness Havířov)
• 2. Tomáš Hlava (MD Fitness Lanškroun)
• 3. Petr Hrabal (MD Fitness Lanškroun)
• 4. David Jirkovský (T&M Olympia Fitness Praha)
• 5. Andrej Ondruš (Extrifit Club)
• 6. Bohumil Ševc (Pro Nutrition team Nové Město n. Met.)
• 7. Jan Šmíd (SK Tři studně)
• 8. Kamil Vaněk (SK Factory Team Ústí nad Labem)
• 9. Tomáš Vykydal (InCore Fitness Brno)

Klasická kulturistika nad 180 cm

• 1. Jan Bláha (Muscle Factory Březnice)
• 2. Miroslav Dopirák (TJ Valašské Meziříčí)
• 3. David Gebel (SK PEPA centrum Opava)
• 4. Vlastislav Kříž (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 5. Alexey Musatov (Fitness team Ronnie.cz)
• 6. Jiří Schäfer (Fitkouč)
• 7. Karel Slavík (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 8. Karel Šnajdr (Fit Life 24 Hours Ostrava)
• 9. Jakub Šostý (SF7 Team)
• 10. Jiří Vinš (Března Fitness Club Česká Lípa)

Klasická kulturistika masters

• 1. Jiří Adámek (TJ Nový Jičín)
• 2. Lubomír Augustín (Pulse Czech Republic)
• 3. Miroslav Dopirák (TJ Valašské Meziříčí)
• 4. Petr Mohyla (SK Radoch Ostrava)
• 5. Martin Prokeš (Extrifit Club)
• 6. Jiří Schäfer (Fitkouč)
• 7. Patrik Šerý (Arny Gym Club Profesional)
• 8. Bohumil Ševc (Pro Nutrition team Nové Město n. Met.)


NEDĚLE


Physique mužů do 174 cm

• 1. Tomáš Bukovský (Factory Fitness Bystrc)
• 2. Lukáš Červený (Marvel Gym Mladá Boleslav)
• 3. Alessandro De Martino (Eagle Fitness)
• 4. Daniel Gruber (SF7 Team)
• 5. Svjatoslav Konyk (SF7 Team)
• 6. Lukáš Krása (Xfitness Praha)
• 7. Luboš Krbálek (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 8. Aleš Lamka (Fit centrum D & K)
• 9. Tomáš Lipovský (Extrifit Club)
• 10. Rostislav Souček (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 11. Josef Šefl (Fitness Aquapalace)
• 12. Michal Václavík (Superior 14)

Physique mužů do 178 cm

• 1. Adam Bartoš (SF7 Team)
• 2. Patrik Herčzík (TJ Sport Chomutov - oddíl kulturistiky)
• 3. Richard Kaván (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 4. Jiří Novotný (TJ Olympia Zlín)
• 5. Tomáš Slavětínský (Factory Pro Praha)
• 6. Marek Sviridov (Extrifit Club)
• 7. Radomír Šefr (SK Sportaktiv Jablonec nad Nisou)
• 8. Dušan Vopelka (KSK Jalex Team Krnov)

Physique mužů do 182 cm

• 1. Petr Bílek (Fitpelc Veselí nad Moravou)
• 2. Jan Halasz (T&M Olympia Fitness Praha)
• 3. Pavel Jurča (SF7 Team)
• 4. Miroslav Kadlec (T&M Olympia Fitness Praha)
• 5. Libor Kratochvíl (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 6. Martin Mikšíček (Harmony Wellnes Club Písek)
• 7. Ondřej Novák (Mega Fitness Praha)
• 8. Hynek Sklenský (BOPO Factory Gym)
• 9. Michael Špaček (Fitness team Ronnie.cz)
• 10. Jaroslav Vrzáček (SF7 Team)
• 11. Panos Plangesis (T&M Olympia Fitness Praha)

Physique mužů nad 182 cm

• 1. Tomáš Guzdek (Bodyland Fitness Ostrava)
• 2. Jan Herynk (Hammer Strength Fitness)
• 3. Richard Hulva (Fitcentrum Eso Ostrava)
• 4. Jakub Konečný (SK Fitness Siesta Mělník)
• 5. Šimon Kutnar (MD Fitness Lanškroun)
• 6. Lukáš Mička (Šali Team Bruntál)
• 7. Daniel Pavlíček (SK PEPA centrum Opava)
• 8. Jaromír Tykal (Delta Fitness Praha)
• 9. David Veselý (Eagle Fitness)
• 10. Jan Vlček (Hammer Strength Fitness)
• 11. Jan Hrázský (Infinity Fitness Český Brod)

Physique mužů masters

• 1. Michael Špaček (Fitness team Ronnie.cz)
• 2. Zdeněk Vrána (Gym Cornicula Praha)

Physique žen

• 1. Ivana Dvořáková (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 2. Lucie Poživilová (Extrifit Club)
• 3. Romana Renzová (Kovona Karviná)

Bodyfitness do 164 cm

• 1. Alexandra Ferešová (Fitness club Jařest)
• 2. Mária Hudec (Wolfberry Team)
• 3. Andrea Jančíková (Hammer Strength Fitness)
• 4. Michaela Kohutová (SK Luna Fitness Havířov)
• 5. Michaela Kotorová (SK Přerov)
• 6. Arleta Krausová (Fit klub Ludvík)
• 7. Marie Kulhánková (Champions Academy Lucie Vajsové)
• 8. Tatiana Naddennaia (Fitness Mania Gym Kladno)
• 9. Denisa Pilařová (Fitness Club Luky Karlovy Vary)
• 10. Kristýna Vojtíšková (Fitnesscentrum Dobříš)

Bodyfitness nad 164 cm

• 1. Ivana Buriánková (Cardiofitness II.)
• 2. Radka Dubenecká (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 3. Veronika Olejárová (Kubík fitness Ostrava)
• 4. Kristýna Onderková (Turek Team)
• 5. Margaryta Říčařová (Fitness Star)
• 6. Lenka Růžičková (Fitness Gym Vrábel)
• 7. Eliška Smejkalová (BBC Praha)
• 8. Jitka Šipošová (Oddíl silového trojboje a kulturistiky - TJ Turnov)
• 9. Ida Tvarůžková (Fitness Gym Vrábel)
• 10. Anna Vaculíková (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 11. Vladimíra Žeravíková (Profi Fitness Eva Plzeň)

Bodyfitness masters

• 1. Ivana Buriánková (Cardiofitness II.)
• 2. Radka Dubenecká (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 3. Mária Hudec (Wolfberry Team)
• 4. Andrea Jančíková (Hammer Strength Fitness)
• 5. Lucie Janů (Infinity Fitness Český Brod)
• 6. Arleta Krausová (Fit klub Ludvík)
• 7. Jana Michaeli (Fit klub Ludvík)
• 8. Lenka Růžičková (Fitness Gym Vrábel)
• 9. Lenka Suchopárová (Fitness Victory)
• 10. Vladimíra Žeravíková (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 11. Kristýna Vojtíšková (Fitnesscentrum Dobříš)

Bikiny fitness do 164 cm

• 1. Kateřina Blažčíková (Sport centrum Koloseum Plzeň)
• 2. Jana Brašničková (Extrifit Club)
• 3. Lucia Černíková (Extrifit Club)
• 4. Naďa Kellnerová (Eagle Fitness)
• 5. Marie Kováříková (Target Team)
• 6. Barbora Lukačíková (Fit Park Ostrava)
• 7. Lucie Nováková (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 8. Jitka Pokorná (Factory Fitness Bystrc)
• 9. Silvie Sher (SK Luna Fitness Havířov)
• 10. Veronika Svobodová (Fitness při CVČ Most)
• 11. Adéla Uhrová (Pajič Trainings)

Bikiny fitness do 168 cm

• 1. Zuzana Hajduková (Kubík fitness Ostrava)
• 2. Ivana Halamová (Fitness při CVČ Most)
• 3. Jana Jandeková (SIWI Fitness Brno)
• 4. Radka Kameníčková (Extrifit Club)
• 5. Kateřina Kostiková (Fitness Daun Znojmo)
• 6. Gabriela Marková (SK PEPA centrum Opava)
• 7. Iva Olšáková (TJ Valašské Meziříčí)
• 8. Kateřina Poulíčková (FFF Bodybuilding Rakovník)
• 9. Jana Riedlová (Extrifit Club)
• 10. Michaela Šandorová (Fit klub Ludvík)
• 11. Lenka Živnůstková (Harmony Wellnes Club Písek)

Bikiny fitness nad 168 cm

• 1. Kateřina Davidová (SK Moog Brno)
• 2. Kateřina Holmanová (Extrifit Club)
• 3. Simona Horáková (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 4. Renata Markowiczová (SF7 Team)
• 5. Vladimíra Nosková (Extrifit Club)
• 6. Dominika Pobudová (Fitness team Ronnie.cz)
• 7. Iva Sarauerová (Fitness team Ronnie.cz)
• 8. Marie Sázelová (T&M Olympia Fitness Praha)
• 9. Denisa Snovická (Slovan Moravská Třebová)
• 10. Markéta Šuráňová (Mišmaš Fitness Brno)

Bikiny fitness masters

• 1. Barbora Čeganová (Kubík fitness Ostrava)
• 2. Kateřina Davidová (SK Moog Brno)
• 3. Zdeňka Dvořáková Rennerová (Sportcentrum Delfín)
• 4. Zuzana Hajduková (Kubík fitness Ostrava)
• 5. Ivana Halamová (Fitness při CVČ Most)
• 6. Lenka Hlaváčová (SK PEPA centrum Opava)
• 7. Kateřina Kostiková (Fitness Daun Znojmo)
• 8. Soňa Kroščáková (InCore Fitness Brno)
• 9. Monika Luprichová (Fitness U Pešků Liberec)
• 10. Hana Marková (MD Fitness Lanškroun)
• 11. Alena Neffová (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 12. Šárka Noga (Queen Club Třinec)
• 13. Jitka Pokorná (Factory Fitness Bystrc)
• 14. Lucie Smítalová (FC KARO Slavia Havířov)
• 15. Miriam Sudková (Fitness Hulk Plzeň)
• 16. Monika Tichá (Harmony Wellnes Club Písek)



Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 34 sekundami?



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2017 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2017 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra