Reklama:

Army kemp s FreshKruháčem byl trochu záhul

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.
Názory, které čtenáři považují za kvalitní:
+3 hlasy Marczus - Chápu, že už dávno tento server není jen o kulturistice, a..
+3 hlasy Pažout - Chápu Marczuse a osobně tyto články přeskakuju, ani neotví..

Hodnocení: +3
Marczus
Vloženo: 16:43:23, 25.04.2017 | profil autora
Chápu, že už dávno tento server není jen o kulturistice, ale tohle je už pro mne totálně out. Činky, bouchárny, poctivé železo, často samovýroba, ne vždy `voňavé` hroudy svalů..... Takový krásný sport to byl. Asi už nejsem bio, cool, hate free, refugees welcome a právě jsem nepřišel z farmářského trhu. Ale už se těším na další zajímavou reportáž z nějakého sluníčkového wellness jacket elastic smoothie kempu. Samozřejmě funkčního, možná ve vyšší variantě než kruhového. Minimálně čtvercového a rozhodně pod vedením 100% IFBB PRO trenérů.

Hodnocení: 0
Milan A.
Vloženo: 17:15:02, 25.04.2017 | profil autora
To že se nelíbí téma tobě neznamená že to tak vidějí všichni.

Hodnocení: 0
jari
Vloženo: 22:39:52, 25.04.2017 | profil autora
Všichni ne, ale uplně mu rozumim. Marczus: Máš ode mě palec nahoru.

Hodnocení: -2
Martina
Vloženo: 09:39:41, 26.04.2017 | profil autora
Marczus: Máš pravdu, není to už jen o kulturistice, je to o různejch silovejch sportech. A i kruháče můžou být postavené tak, aby byly silové. Celej report má být spíš ukázka toho, že makat můžeš i jinde než zavřenej v činkárně. Ono občas taky není od věci na chvíli z bouchárny vylézt ven na vzduch. Ale každému vyhovuje něco jiného a to ti neberu. Jen to nehejtuj jen proto, že to je nový, mám to v názvu Fresh a nejedeš u toho maximálky.

Hodnocení: +1
Marczus
Vloženo: 09:57:00, 26.04.2017 | profil autora
Raději zůstanu v bouchárně bez vzduchu, abych náhodou nepotkal nějaký silově postavený kruháč a neměl chuť si pohonit ego zlomením pár klik u dveří. Zatímco já hejtuji, jiní nepoužívají mozek.

Hodnocení: 0
dcbmxx
Vloženo: 10:10:32, 26.04.2017 | profil autora
Naprosto chápu Marczuse. Před 21 lety jsme si s kamarády vybudovali sklepní posilovnu v budově obecního úřadu. Jen jsme si museli přeházet uhlí z jedné místnosti do druhé, vybílit, a tak. Po čase jsme zjistili, že ta menší místnost byla špatná volba, tak zas opakovačka přeházení, bílení... Činky a kotouče jsme sháněli kde se dalo, z lešenářských trubek posvařovali základní stroje... Byly to skvělé časy. Pak jsem se přestěhoval do města a prošel možná desítku fitcenter. Taky dobrý, atmosféru dělá hlavně dobrá parta. Čím větší zařízení, tím asi logicky spíš sterilnější. Nedávno jsem se po létech vrátil zpět a zase bouchám sice už v jiné, ale hodně podobné retro-posilovně. A pořád mi to dělá radost. V zimě jsou tam třeba 4 stupně, ale vůbec to nevadí. Ale něco se změnilo a k základním cvikům doplňkově přidávám to, co jsem pochytil ve `městě`. Takže si myslím, že pestrost je dobrá, ale vzít si z toho to, co člověku vyhovuje. Stejně to je i s články.

Hodnocení: 0
Geolupos
Vloženo: 10:23:26, 26.04.2017 | profil autora
Nejlepší věta je ta poslední: Takže si myslím, že pestrost je dobrá, ale vzít si z toho to, co člověku vyhovuje. Stejně to je i s články.

Hodnocení: 0
Martina
Vloženo: 10:37:06, 26.04.2017 | profil autora
Souhlasím, méně hardcorově zaměření čtenáři, kteří hledají větší pestrost a zábavu, to třeba ocení. Co se týká kliky u dvěří, úplně nešlo o honění ega, ale o nehodu v zápalu boje. Pokud ale lidi, kteří se rádi vedle sportování i pobaví a zasmějí, odsuzuješ jako partu bez mozků, pak asi nemá cenu něco obhajovat :).

Hodnocení: +3
Pažout
Vloženo: 13:34:55, 26.04.2017 | profil autora
Chápu Marczuse a osobně tyto články přeskakuju, ani neotvírám. Na druhou stranu všechno je o penězích, je třeba mít více čtenářů, více příjmů z reklam, aby se web mohl dále rozvíjet. Pokud by se tento web specializoval pouze na kulturistiku, trpěla by tím, dle mého, samotná úroveň článků a reportáží z kulturistických akcí. Musíš to brát tak, že díky těmto článkům pro nás může web dělat perfektní reportáže ze zahraničních akcí, s hromadou fotek, přímé přenosy z našich soutěží, získá více autorů článků o výživě, tréninku...Jméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínMistrovství ČR mužů, žen, párů a mast...
Ronnie (13:26) • To je v souladu s pravidly, protože se jedná o jinou věkovou kategorii.
magazínMen of Steel 2018: čtyři noví profesi...
Cechoslovak (10:06) • Estetika tychto novych profesionalov je nula bodov... Strasne divne...*5*
magazínZnáme umístění Jiřího Tkadlčíka na Ar...
Cechoslovak (10:01) • Koľko si toho popil, ty ohreblo, že si pletieš názov môjho nicku s označením Jirkovej n...
magazínMistrovství ČR mužů, žen, párů a mast...
asfad (09:07) • Prosim o odpoved, zda je mozne aby 70tikg kulturista se zučastnil ve stejne soutezi v...
magazínZnáme umístění Jiřího Tkadlčíka na Ar...
ironfighter (00:22) • Je to CECH ! Slovaci maji vlastni stat ...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra