Reklama:

Urban Challenge zahájí letošní sezónu ve Vysočanech

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Již tuto sobotu se v pražských Vysočanech poběží druhý ročník překážkového závodu Urban Challenge. Na závodníky čeká 5 km a 25 překážek. Budou se přeskakovat auta, bude se lézt přes kontejnery či probíhat atomovým krytem. První start této závodní série proběhne v Praze, a to na místě, kde startoval loňský ročník. Bude stejný, nebo si organizátoři připravili pro závodníky překvapení? Rosničky předpovídají přeháňky, ale deštníky si na start neberte, stačí pláštěnka.

Pokud bude místo, tak se opozdilci mohou registrovat ještě v den závodu. První vlna startuje v 9:30, každá další v patnáctiminutovém intervalu. Na trati bude jedna občerstvovací zastávka. Dětské závody jsou organizovány ve třech věkových kategoriích - 6 až 8 let (start v 11:05), 9 až 11 let (start v 12:05) a 12 až 14 let (start v 13:05), takže juniory nenechávejte doma.

Loňský vítězný čas byl 0:22:17 a nejhorším časem bylo 1:25:40. Zúčastnilo se celkem 217 mužů, 121 žen a 156 závodníků v 31 týmech. Značení i podpora na trati byly perfektní, takže se můžeme těšit na zábavný závod v plné městské integraci (metro, tramvaj, autobus i vlak jsou co by kamenem dohodil).

Na další závody série Urban Challenge se můžete těšit 17. června v Brně a 9. září v Ostravě. Držím všem závodníkům palce a uvidíme se na trati (anebo někde kolem ní).


Tým Ronnie.cz bude mít na místě opět své redaktory, můžete se tedy těšit na reportáž a fotografie z místa dění.
Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 20 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínMen of Steel 2018: čtyři noví profesi...
Cechoslovak (10:06) • Estetika tychto novych profesionalov je nula bodov... Strasne divne...*5*
magazínZnáme umístění Jiřího Tkadlčíka na Ar...
Cechoslovak (10:01) • Koľko si toho popil, ty ohreblo, že si pletieš názov môjho nicku s označením Jirkovej n...
magazínZnáme umístění Jiřího Tkadlčíka na Ar...
ironfighter (00:22) • Je to CECH ! Slovaci maji vlastni stat ...
magazínZnáme umístění Jiřího Tkadlčíka na Ar...
ironfighter (00:21) • Famozni, je takovy soucasny Gustav Fristensky ! Velka gratulace a jiste ne posledni :-)...
magazínZnáme umístění Jiřího Tkadlčíka na Ar...
Cechoslovak (17:19) • Niečo neskutočné... Ale popravde - trochu mám strach z tej nedele... Keď nastúpi a pôjd...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra