Reklama:

Jarní kurzy Instruktor fitness v Liberci a Praze se blíží!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Zapište se na kurz Fitness akademie Ronnie.cz na rok 2017

Stále přemýšlíte, zda se stát trenérem? Nebo se jen chcete vzdělat v oblasti fitness, cvičení a výživy? Máte nejvyšší čas na zápis do našich kurzů, protože jarní kurzy Instruktor fitness a kulturistiky Fitness akademie Ronnie.cz se blíží!

Jarní kurzy se budou konat v Praze a v Liberci. Pokud o účasti uvažujete, zapište se co nejdříve, neboť kapacita se každým dnem plní.

Termíny jarních kurzů Intruktor fitness a Instruktor kulturistiky

Pokud tedy chcete dělat, co Vás baví, u nás máte skvělou příležitost získat kvalitní vzdělání v tomto oboru.

Fitness akademie Ronnie.cz nabízí nejen špičkový lektorský tým a profesionální přístup, ale také možnost získat prestižní certifikát, akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy České republiky, který našim absolventům umožní uplatnit se jako osobní trenéři v různých typech sportovních zařízení. Získané akreditace jsou v praxi důležité i pro provozovatele fitness center.

Kurzy probíhají víkendovou formou. Celý kurz trvá pět víkendů. S výukou se začíná vždy v pátek odpoledne a výuka poté pokračuje celou sobotu a neděli. Začíná se teoretickou částí, která je následně doplněna praktickou výukou.

Více informací přímo o tomto kurzu je možné nalézt zde, rozpis jednotlivých dnů konání kurzu pak najdete pro Prahu zde a pro Liberec zde.

Tak neváhejte a přihlaste se!

V případě, že byste k našim kurzům či seminářům měli jakékoliv otázky, kontaktujte nás.Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

K tomuto článku není možné vkládat příspěvky.
Odůvodnění: PR článekJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2017 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2017 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra