Reklama:

Mistrovství Moravy a Slezska mužů
a žen 2017 - startovní listiny

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


MUŽI, ŽENY, MASTERS
Mistrovství Čech: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Mistrovství Moravy a Slezska: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Mistrovství ČR mužů,
žen, párů, masters:
propoziceinfo I.info II.startovkyočima závodníků
výsledky I.foto I.zákulisí I.abs. I.video I.
výsledky II.foto II.zákulisí II.abs. II.video II.
GP Zbýšov: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
RCO Fitness Cup: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí video
BFC Cup: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí

V sobotu 15. dubna Vás srdečně zveme do kulturního domu Cristal v Rosicích u Brna na Mistrovství Moravy a Slezska mužů a žen 2017. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?

Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je celkem 146.

Nenastanou-li žádné neočekávané technické komplikace, budete moci soutěž sledovat živě na internetu na adrese tv.ronnie.cz/live! Přehrávač přímých přenosů funguje i na mobilních telefonech!


Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie bezprostředně po vyhlášení!

Ze soutěže probíhá přímý přenos, navíc se na našich stránkách pak opět můžete podívat na připravený videozáznam.



Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: vjaceslav.vinogradov@skfcr.cz • tel.: 734 156 666)

Ze soutěží mistrovství Čech a mistrovství Moravy a Slezska postupují na mistrovství ČR všichni finalisté (nejlepších 6 v kategorii). Dále na mistrovství ČR smí startovat vítězové příslušných kategorií z minulého roku a případní držitelé výjimky předsedy STK SKFČR. Zároveň platí, že závodník smí na mistrovství ČR startovat jen v té kategorii, ze které se nominoval z postupové soutěže (tzn. pokud se závodník nominuje např. z kategorie kulturistika muži, nemůže startovat na mistrovství ČR v kategorii klasické kulturistiky a opačně; samozřejmě je ale možný start v jiné váhové kategorii). Zmíněné neplatí pro kategorie, které jsou vypsány pouze na mistrovství ČR (např. masters), kde je samozřejmě start možný bez předchozí nominace.

Všichni nominovaní se ale následně v příštím týdnu musí na soutěž elektronicky přihlásit (nominace není automaticky přihláškou).

Startovní listiny

Kulturistika mužů do 67,5 kg

• 1. Daniel Szafranek (Kubík fitness Ostrava) *)
*) Závodník bude startovat v kategorii do 75 kg, nicméně bez ohledu na umístění postupuje na mistrovství České republiky.

Kulturistika mužů do 75 kg

• 1. Michal Bystrianský (KSK Jalex Team Krnov)
• 2. Robin Grenar (TJ Valašské Meziříčí)
• 3. Petr Havlík (Slovan Moravská Třebová)
• 4. Lukáš Kelnar (TJ Nový Jičín)
• 5. Daniel Konečný (Fitness AVE Přerov)
• 6. Miloš Růžička (SK Morava Kroměříž)
• 7. Jan Slovák (T-gym - Klub kulturistiky a fitness)
• 8. František Ševčík (Pajič Trainings)
• 9. Petr Šulc (Eurogym Fitness Olomouc)
• 10. Milan Tomašov (Kubík fitness Ostrava)

Kulturistika mužů do 82,5 kg

• 1. Tomáš Forman (Irongym Kyjov)
• 2. Tomáš Hasoň (Big1One Fitness)
• 3. Drahomír Holaň (Šali Team Bruntál)
• 4. Pavel Jurča (Infitness Zlín)
• 5. Vít Langer (SK PEPA centrum Opava)
• 6. Robin Laschke (Fitness Factory Olomouc)
• 7. Petr Michálek (SK Moog Brno)
• 8. Marek Ošťádal (Fitness Factory Olomouc)
• 9. Tomáš Söhnel (Fitness Gym Vrábel)
• 10. Marek Šajnar (Fitness AVE Přerov)
• 11. Daniel Švach (Kubík fitness Ostrava)

Kulturistika mužů do 90 kg

• 1. Martin Adámek (Eurogym Fitness Olomouc)
• 2. Jiří Chládek (MD Fitness Lanškroun)
• 3. René Gorol (Kubík fitness Ostrava)
• 4. Tomáš Hála (Fitcentrum Dragon Ostrava)
• 5. Michal Herman (Fitcentrum Dragon Ostrava)
• 6. Tomáš Holan (Atomy Sport-club Kroměříž)
• 7. Martin Komárek (T&M Olympia Fitness Praha)
• 8. Bohuslav Krajíček (Fitness Factory Jihlava)
• 9. Jan Křenek (Extrifit Club)
• 10. Roman Linek (Kubík fitness Ostrava)
• 11. Radek Lysý (Fitness Factory Jihlava)
• 12. Marcel Maček (SK Moog Brno)
• 13. Martin Popelka (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 14. Michael Straka (Atomy Sport-club Kroměříž)
• 15. Ondřej Štípek (Profi Studio Jablonický)
• 16. Jaroslav Zbořil (Wolfberry Team)

Kulturistika mužů nad 90 kg

• 1. Jiří Adam (Fitcentrum Dragon Ostrava)
• 2. David Boháč (MD-Posilovna Brno)
• 3. Jakub Caha (Pro Life Fitness Telč)
• 4. Tomáš Dvořáček (Mišmaš Fitness Brno)
• 5. Jakub Valášek (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 6. Radek Heincl (Sportovní klub Slavia Orlová)
• 7. Lukáš Motús (Kubík fitness Ostrava)
• 8. Pavel Štůrala (FC KARO Slavia Havířov)
• 9. David Gebel (SK PEPA centrum Opava)

Klasická kulturistika do 180 cm

• 1. Jiří Adámek (TJ Nový Jičín)
• 2. Dalibor Bělohoubek (FC KARO Slavia Havířov)
• 3. Richard Bilik (SK Luna Fitness Havířov)
• 4. Martin Dostál (Remi Sport Prostějov)
• 5. Tomáš Hlava (MD Fitness Lanškroun)
• 6. Petr Hrabal (MD Fitness Lanškroun)
• 7. David Jašek (Superior 14)
• 8. Jan Král (Centrum zdraví Bohuňovice)
• 9. Petr Mohyla (SK Radoch Ostrava)
• 10. Ondřej Partyngl (SF7 Team)
• 11. Lukáš Rusin (Kubík fitness Ostrava)
• 12. Tomáš Vykydal (InCore Fitness Brno)
• 13. Miroslav Zorálek (BOPO Factory Gym)

Klasická kulturistika nad 180 cm

• 1. Miroslav Dopirák (TJ Valašské Meziříčí)
• 2. Ondřej Hlinka (Kubík fitness Ostrava)
• 3. Radek Holbus (Fit Park Ostrava)
• 4. Miroslav Kosík (BOPO Factory Gym)
• 5. Roman Kuča (Fitnesscentrum Šembi Orlová)
• 6. Miroslav Řeháček (Spinning & Fitness Brno)
• 7. Tomáš Roškot (SK PEPA centrum Opava)
• 8. Patrik Šerý (Arny Gym Club Profesional)
• 9. Karel Šnajdr (Fit Life 24 Hours Ostrava)
• 10. Jakub Šostý (SF7 Team)
• 11. Rostislav Trčka (Kubík fitness Ostrava)

Physique mužů do 174 cm

• 1. Kamil Bubeník (Unnosport Ostrava)
• 2. Tomáš Bukovský (Factory Fitness Bystrc)
• 3. Svjatoslav Konyk (SF7 Team)
• 4. Luboš Krbálek (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 5. Ondřej Pokorný (Sportovní klub Zbýšov)
• 6. Rostislav Souček (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 7. Vojtěch Trejtnar (Infitness Zlín)
• 8. Michal Václavík (Superior 14)

Physique mužů do 178 cm

• 1. Jiří Novotný (TJ Olympia Zlín)
• 2. Dušan Vopelka (KSK Jalex Team Krnov)
• 3. Lukáš Witosz (Gold Team Karviná)
• 4. Daniel Gruber (SF7 Team)

Physique mužů do 182 cm

• 1. Petr Bílek (Fitpelc Veselí nad Moravou)
• 2. Petr Klečka (SK PEPA centrum Opava)
• 3. Libor Kratochvíl (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 4. Hynek Sklenský (BOPO Factory Gym)
• 5. Martin Valach (SF7 Team)
• 6. Jaroslav Vrzáček (SF7 Team)
• 7. Miroslav Zeman (Wolfberry Team)
• 8. Dominik Žemlička (FC KARO Slavia Havířov)

Physique mužů nad 182 cm

• 1. Adam Bartoš (SF7 Team)
• 2. Tomáš Guzdek (Bodyland Fitness Ostrava)
• 3. Richard Hulva (Fitcentrum Eso Ostrava)
• 4. Pavel Jurča (SF7 Team)
• 5. Ondřej Lošák (StarFit Kopřivnice)
• 6. Lukáš Mička (Šali Team Bruntál)
• 7. Daniel Pavlíček (SK PEPA centrum Opava)
• 8. David Procházka (SF7 Team)
• 9. Petr Rybár (Šali Team Bruntál)
• 10. Michal Švestka (MD Fitness Lanškroun)
• 11. Dominik Tesař (Hulk Gym Brno)

Bodyfitness do 164 cm

• 1. Lucie Bronerská (Kubík fitness Ostrava)
• 2. Maria Hudec (Wolfberry Team)
• 3. Michaela Kohutová (SK Luna Fitness Havířov)
• 4. Michaela Kotorová (SK Přerov)

Bodyfitness nad 164 cm

• 1. Kateřina Brachtlová (SIWI Fitness Brno)
• 2. Veronika Olejárová (Kubík fitness Ostrava)
• 3. Kristýna Onderková (Turek Team)
• 4. Lenka Růžičková (Fitness Gym Vrábel)
• 5. Eliška Smejkalová (BBC Praha)
• 6. Markéta Šulcová (Eurogym Fitness Olomouc)
• 7. Ida Tvarůžková (Fitness Gym Vrábel)

Bikiny fitness do 164 cm

• 1. Naďa Kellnerová (HELP CZ Bodyfitness Club)
• 2. Barbora Lukačíková (Fit Park Ostrava)
• 3. Jitka Pokorná (Factory Fitness Bystrc)
• 4. Silvie Sher (SK Luna Fitness Havířov)
• 5. Marcela Sľúková (Arny Gym Club Profesional)
• 6. Adéla Uhrová (Pajič Trainings)
• 7. Andrea Navrátilová (Kubík fitness Ostrava)

Bikiny fitness do 168 cm

• 1. Lucie Adamusová (Extrifit Club)
• 2. Eva Baraniková (Klub kulturistiky a silového trojboje TJ Třebíč)
• 3. Kristýna Byrtusová (SK PEPA centrum Opava)
• 4. Barbora Čeganová (Kubík fitness Ostrava)
• 5. Zuzana Hajduková (Kubík fitness Ostrava)
• 6. Anna Helekalová (Gold Team Karviná)
• 7. Jana Jandeková (SIWI Fitness Brno)
• 8. Kateřina Kabelíková (Factory Fitness Bystrc)
• 9. Sabina Königová (Fitness Daun Znojmo)
• 10. Kateřina Kostiková (Fitness Daun Znojmo)
• 11. Marie Lišaníková (Dave Fit Club Zlín)
• 12. Gabriela Marková (SK PEPA centrum Opava)
• 13. Iva Olšáková (TJ Valašské Meziříčí)
• 14. Martina Roubalová (Infitness Zlín)
• 15. Denisa Ryndová (Extreme Fitness Kroměříž)
• 16. Kateřina Stratilová (Kubík fitness Ostrava)
• 17. Simona Horáková (BBK Fitness Sokol Znojmo)

Bikiny fitness nad 168 cm

• 1. Eliška Chromíková (Infitness Zlín)
• 2. Kateřina Davidová (SK Moog Brno)
• 3. Lenka Hlaváčová (SK PEPA centrum Opava)
• 4. Barbora Králová (Kubík fitness Ostrava)
• 5. Renata Markowiczová (SF7 Team)
• 6. Denisa Snovická (Slovan Moravská Třebová)
• 7. Pavlína Štouračová (InCore Fitness Brno)
• 8. Markéta Šuráňová (Mišmaš Fitness Brno)
• 9. Simona Vozihnojová (Pro Life Fitness Telč)



Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínMistrovství světa v silovém trojboji...
smarug (22:27) • Ak som dobre pozeral tak David Lupač je majster sveta blahozelam
magazínCancun Elite Pro 2017 o tomto víkendu...
Hockey1000 (21:18) • Od Dalibora logické a správné rozhodnutí, přál bych mu tam úspěch!
magazínCancun Elite Pro 2017 o tomto víkendu...
Marczus (21:13) • Tak jsem zvědav, kdo další z našich zatím Manion profíků bude Dalibora následovat. Asi...
magazínRegan Grimes za týden strávený v Oxyg...
deiw (11:47) • To s tou letenkou bylo samozřejmě trochu v nadsázce. Nicméně trvám na tom, že v přibrán...
magazínRegan Grimes za týden strávený v Oxyg...
Nasser (08:53) • Letenku dostal, ubytovani, treninky, jidlo a vsechno ostatni ma zdarma. Takze naklady n...



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2017 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2017 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra