Reklama:

Najdi a vyhraj! (14/2017)

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Pokaždé když se někde objeví video nebo fotky Flexe Wheelera, ať už je to u nás na webu, nebo třeba někde na sociálních sítích, objeví se v diskuzi příspěvky o "olejíčku", syntholu a podobně. A bude to tak až do Olympie, tak se na to připravte. Nicméně, má teda ten Flex něco v rukách, nebo nemá?

Těžko říct, jestli teď, ale v minulosti podle všeho měl. A nejen v rukách. Na internetu je spousta diskuzí, které zmiňují Flexův otevřený článek z magazínu Muscular Development (který se mi bohužel nepodařilo dohledat, měl by být z roku 2004), kde měl otevřeně psát o běžné praxi používání snad ani ne tak syntholu, jako spíš látky zvané esiclene, která pomocí vyvolání zánětu způsobuje dočasné zvětšení svalu. I když je efekt pouze krátkodobý, je nasnadě, že během let používání může ovlivnit přirozený tvar zejména malých partií, což může být právě Flexův případ. No, i kulturistika má své temnější stránky a Flex stále v očích mnoha fanoušků zůstává nepřekonatelnou legendou.

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří vylosovaných výherců obdrží hotovou směs pro tvorbu lívanců nebo palačinek Protein Pancake od společnosti Nutrend s mimořádným obsahem proteinu.


Jaké je vlastní křestní jméno kulturisty Flexe Wheelera?

Najdi a vyhraj! (14/2017)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Jaké je vlastní křestní jméno Flexe Wheelera?
Kenneth
William
Čestmír
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 06. 04. 2017 v 08:00 a končí 13. 04. 2017 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (13/2017):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, jak se nazývá první úroveň kvalifikačních workoutů na CrossFit Games. Správná odpověď zní: Open.

Vylosováni byli a knihu Cvičení pro zdravá záda získali:

  • Stanislav Baláž - member9@...cz
  • Eva Petrová - evuska.holcova@...cz
  • Marika Štruncová - mari.strunec@...com

Gratulujeme!

Naše čtenářka Marcela se s námi podělila o fotografii s výhrou z jedné z předešlých soutěží. Děkujeme a posíláme jí za to malý dárek.


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 13. dubna. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ INZERÁTYpráce Jatomi Fitness Palladium hledá trenér...
Hledáme aktivního trenéra/trenérku do Jatomi fitness Palladium.
práce Posila do trenérského týmu Fitko Václ...
Do zavedeného klubového fitness na Václavském náměstí hledáme nové kolegy a kolegyně na pozici os...
práce Nabídky práce
Akutně hledáme lektorku na cca 2 měsíční záskok (do května) zaběhnuté lekce TABATA - každé Ponděl...
práce Hledáme recepční do MTV Fitness
Hledáme recepční do fitness centra MTV Fitness & Squash Praha 9 - Kyje. Zajímáte o fitness a rádi komunikujete s lidmi? Tak se s Vámi rádi potkáme! Požadujeme: příjemné vystupování, spolehlivost, pracovitost, základní,uživatelskou znalost PC, trestní bezúhonnost Nabízíme: příjemné sportovní prostředí a výborný kolektiv, firemní benefity (volný vstup do všech poboček MTV Fitness, solárium a další). Nástup možný ihned. Své životopisy zasílejte spolu s fotkou na email: silviemtvfitness@seznam.cz
bazar Snožování technogym
Prodáme snožování technogym, 6900,- V dobrém stavu, máme nové a tyto pošleme dále.Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra