Reklama:

Kai Greene a jeho aktuální trénink deltových svalů

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Kdy a kde se Kai Greene ukáže v roli kulturisty - závodníka, to zatím žádný z jeho fanoušků netuší. A od Kaie se samozřejmě ani nedá čekat, že nám cokoliv takového nějak transparentně prozradí. Faktem ale zůstává, že si neustále udržuje formu, ze které by bylo velmi snadné se v relativně krátké době připravit na soutěž. Minulý rok to byly Arnold Classic a následující tour. Jestli to bude něco i letos, kdo ví?

Podívejte se na aktuální tréninkové video z Kaiova YouTube kanálu. Svým typickým přístupem tentokrát pracuje na ramenou. Čekejte přirozeně spousty cviků, sérií, opakování i kombinací. I nějaký ten komentář. Jako třeba ten, když Kaiovi při sérii vypadne na zem telefon. Nesmíte zničit svou koncentraci, i když jste si zničili telefon. Osobně nevím, jestli bych si po takovém stylu tréninku dokázal druhý den obléct tričko.


Kai Greene a jeho aktuální trénink deltových svalůSouvisející články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra