Reklama:

Jackson, Glenn, Cortez a Todd
před Europa Charlotte Pro 2017

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Veterán Tricky Jackson a jeho mladší kolegové Darron Glenn, Gabriel Cortez a Jermaine Todd patří spolu s Milanem Šádkem, Vojtěchem Koritenským, Samirem Troudim nebo Nicolasem Vullioudem k profesionálním kulturistům, kteří svou přípravu směřují k účasti na dubnovém Europa Charlotte Pro. Jakou formu si pro svůj start na nadcházejícím klání právě Jackson, Glenn, Cortez a Todd chystají, Vám dnes přibližujeme prostřednictvím následujících fotografií. V době pořízení snímků zmíněné borce od jejich nadcházejícího vzájemného souboje v kategorii do 212 liber dělilo přibližně pět až šest týdnů.


Tricky Jackson, Darron Glenn,
Gabriel Cortez a Jermaine Todd před Europa Charlotte Pro 2017

Výsledky Europa Charlotte Pro se v týdnu před závody stanou spolu s výsledky Arnold Classic South America předmětem dalšího kola naší tipovací soutěže. Zahrát si v něm budete moci o ceny věnované společností Extrifit. Celková hodnota cen přitom bude převyšovat 7.600 Kč!


Foto:
www.instagram.com


Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra