Reklama:

Ben Weider Legacy Cup New Zealand
2017: výsledky klání s českou účastí!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

New Zealand Pro 2017
- výsledky a fotografie
Novozélandský Auckland koncem minulého týdne hostil nejenom profesionální show New Zealand Pro, ale přivítal i mezinárodní amatérské klání Ben Weider Legacy Cup New Zealand. Soutěž si přitom pro vstup do letošní sezóny zvolila i česká závodnice Alena Hatvani, která si ve physique žen dokázala poradit s domácí De Thin a obsadila tak první místo.

Z dalších výsledků soutěže zvláště vzpomeňme ještě celkové vítězství Sulaimana Altarkaita v kulturistice mužů, které tomuto kuvajtskému borci okamžitě vyneslo i profesionální kartu a možnost nastoupit o několik chvil později po boku Brandona Curryho nebo Dallase McCarvera ke zmiňovanému New Zealand Pro.

Kompletní výsledky Ben Weider Legacy Cup New Zealand 2017 Vám v podobě, v jaké je ve čtvrtek zveřejnila mezinárodní světová federace IFBB, nabízíme níže.

    Bodyfitness masters nad 35 let

    1. Janna O’Malley
    2. Sarah Malthus
    3. Leah Watts
    4. Kathy Burrell
    5. Louise Feathers
    6. Holly Roberson

    Bodyfitness žen novice do 164 cm

    1. Wendy Ryan
    2. Sami Williams
    3. Chole Oudes
    4. Rachel Francois
    5. Leah Watts
    6. Louise Feathers

    Bodyfitness žen novice nad 164 cm

    1. Celeste Kent
    2. Laura Cochrane
    3. Sarah Chadwick
    4. Jessica Burden
    5. Ashlee Bagley
    6. Sarah Stannett

    Bodyfitness žen do 164 cm

    1. Janna O’Malley
    2. Sarah Malthus
    3. Cassie Law
    4. Holly Roberson
    5. Sarah File
    6. Kathy Burnell

    Bodyfitness žen nad 164 cm

    1. Bindi Mulligan
    2. Eve Rennard
    3. Danielle Eketone
    4. Laura Cochrane

    Kulturistika mužů novice do 70 kg

    1. Ted Roberts-York
    2. Michell Thompson

    Kulturistika mužů novice do 90 kg

    1. Darren Dingle
    2. Saleh Al Zhaza
    3. Sam Reece
    4. Joshua Goodrick

    Kulturistika mužů novice do 100 kg

    1. Eruera Keepa

    Kulturistika mužů do 70 kg

    1. Peter Hartwig
    2. Nasser As Sairafi

    Kulturistika mužů do 75 kg

    1. Paul Vu
    2. Montadar Aloka

    Kulturistika mužů do 80 kg

    1. Ebrahim Abdulla
    2. Jonathan Seok
    3. Logan Hopa

    Kulturistika mužů nad 100 kg

    1. Sulaiman Altarkait
    2. Nathan Williamson
    3. Michael Pearson
    4. Paris Theodosiou

    Bikiny fitness juniorek

    1. Bella Silva
    2. Abbey Jessop
    3. Anaelle Lopez
    4. Tegan Porter
    5. Shannon Green

    Bikiny fitness masters nad 35 let

    1. Karley Feaver
    2. Flick Davies
    3. Billie Hunt
    4. Miranda Cullen

    Bikiny fitness novice do 160 cm

    1. Claudia Coles
    2. Aimee Gilliam
    3. Sami Imbriano
    4. Julie Balingit

    Bikiny fitness novice do 168 cm

    1. Hannah Holland
    2. Nazanin Khanjani
    3. Anaelle Lopez
    4. Miranda Cullen
    5. Mariska Pretorious
    6. Mikayla Neir

    Bikiny fitness novice nad 168 cm

    1. Chelsea McCall
    2. Danielle Mitchell
    3. Arna Vandenberg
    4. Tegan Porter
    5. Leah Hannon

    Bikiny fitness žen do 160 cm

    1. Leigh-Ann Ung
    2. Katie Jean
    3. Aimee Gilliam
    4. Sami Imbriano
    5. Valen Van Zyl
    6. Julie Balingit

    Bikiny fitness žen do 168 cm

    1. Chole Hunter (absolutní vítězka bikiny fitness)
    2. Hannah Holland
    3. Julia Barnard
    4. Karley Feaver
    5. Meghna Garg
    6. Jemma Goldsmith

    Bikiny fitness žen nad 168 cm

    1. Jessica Angilau
    2. Danielle Mitchell
    3. Janelle Moylan
    4. Libby Angus
    5. Chelsea McCall
    6. Abby Barlow

    Physique žen

    1. Alena Hatvani
    2. De Thin

    Kulturistika juniorů

    1. Josh Roscoe
    2. Izzy McDonald
    3. Paris Theodosious
    4. Wichardt Scholtz

    Kulturistika mužů masters

    1. Ted Roberts-York
    2. Ngaro Michael

    Klasická kulturistika mužů

    1. Vincent Carreau

    Physique mužů masters nad 40 let

    1. Troy Read
    2. Iron Maiden

    Physique mužů novice do 170 cm

    1. Abdulwahab Saeed
    2. Harmohit Singh
    3. Muhamad Nasif
    4. Jude D’Souza
    5. Cobber Traiyawong
    6. Van Viet Dao

    Physique mužů novice do 180 cm

    1. Hamad Al Shatti
    2. Mohamad Al Mohandes
    3. Arkan Taha
    4. Scott Archer
    5. Rauhiti Jubely
    6. Kurtis Heketoa-King

    Physique mužů novice nad 180 cm

    1. Mohammed Al Aqab
    2. Caleb Mactavish
    3. Kamil Vir Singh
    4. Boris Kordic
    5. Alex Barros Silva
    6. Nicholas Terzieff

    Physique mužů do 170 cm

    1. Jay Curtis
    2. Abdulwahab Saeed
    3. Isaac Gerayli
    4. Marjohn Abelardo
    5. Marcus Lim
    6. Jude D’Souza

    Physique mužů do 180 cm

    1. Wetta Nuualiitia
    2. Brad Jordan
    3. Arona Aia Tauloga
    4. Jesse Wynard
    5. Hamad Al Shatti
    6. Nasser Al Attar

    Physique mužů nad 180 cm

    1. Mohammed Al Aqab
    2. Muying Zhai
    3. Jay McDonald
    4. Denis Milkin
    5. Luke Thompson


Ben Weider Legacy Cup New Zealand 2017 - fotografie


Foto:
www.facebook.com/International.Federation.Body.Building.Fitness / Linda Shootz Photography


Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2017 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2017 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra