Reklama:

Samir Troudi: trénink zad 5 týdnů
před Europa Charlotte Pro 2017

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Samir Troudi míří
k profesionálům!
Vítěze loňské Olympia Amateur Kuwait a následné Olympia Amateur Spain Samira Troudiho již za pět týdnů čeká profesionální debut. V konkurenci Vojtěcha Koritenského, Milana Šádka, Trickyho Jacksona, Nicolase Vulliouda, Jermaina Todda, Darrona Glenna nebo Gabriela Corteze by si jej měl připsat na letošním ročníku Europa Charlotte Pro v kulturistice mužů do 212 liber.

Samir v přípravě na blížící se klání podobně jako někteří jeho nadcházející soupeři začal natáčet tréninková videa. Naposledy před kamerou absolvoval trénink zad a my Vám pořízený snímek nyní nabízíme ke zhlédnutí níže!


Samir Troudi - trénink zad 5 týdnů před Europa Charlotte Pro 2017

Výsledky Europa Charlotte Pro se v týdnu před závody stanou spolu s výsledky Arnold Classic South America předmětem dalšího kola naší tipovací soutěže. Zahrát si v něm budete moci o ceny věnované společností Extrifit. Celková hodnota cen přitom bude převyšovat 7.600 Kč!


Video:
www.youtube.com


Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra