Reklama:

Petar Klančir a Marek Olejniczak
10 týdnů před New York Pro 2017

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Letošní ročník New York Pro, který je na programu v sobotu 20. května, se odehraje také za účasti závodníků z Evropy. Na cestu do zámoří se například plánují vydat i Petar Klančir a Marek Olejniczak, které zde čeká start v kulturistice mužů open. V jaké formě se oba borci nacházeli v době, kdy je od vystoupení na newyorské profesionální show dělilo deset týdnů, dnes můžete posoudit prostřednictvím připojených fotografií.

Jak pro Petara Klančira, který již nyní dost možná představuje nejúspěšnějšího chorvatského kulturistu v historii, tak i pro Marka Olejniczaka z Polska New York Pro 2017 bude znamenat jejich vůbec první profesionální soutěž na území USA. Dosud oba závodili zejména na kláních pořádaných v zemích starého kontinentu. Klančir k tomu vloni na podzim navíc přidal účast na Sheru Classic Dubai.


Petar Klančir a Marek Olejniczak 10 týdnů před New York Pro 2017


Foto:
www.facebook.com/teamstones


Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra