Reklama:

Najdi a vyhraj! (09/2017)

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Cvičíte ve fitku se sluchátky, nebo bez nich? Já se přiznám, že jsem si zvykl cvičit s vlastní hudbou, protože jsem měl vždycky pocit, že to můj trénink pozitivně ovlivňuje. Pokud si před těžkou sérií pustíte nějakou pořádnou pecku, ať už máte rádi metal, rock, nebo popík, určitě ze sebe dokážete vymáčknout něco navíc. Jak moc je člověk na vlastní hudbě závislý, pozná nejlíp, když si doma zapomene empétrojku, telefon, gramofon nebo jiné hudební zařízení, které používá. Všechno je najednou takové línější a trochu se nabudit dá o poznání větší práci. Aspoň u mě to tak bylo a trénink nestál za moc. Protože ale nemám rád, když jsem na něco tak fixovaný, řekl jsem si, že příště to dám taky bez hudby a že to bude super trénink. Hudební kulisa ve fitku mi to ale moc neulehčila. Ukázalo se, že dřepovat u "Lásko voníš deštěm" je poměrně obtížné, natož aby z toho člověk měl nějaký pocit zadostiučinění. Nakonec jsem rezignoval a skočil si do skříňky pro iPod. Selhal jsem.

A co Vy? Dokážete odjet kvalitní a tvrdý trénink bez hudby?

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří vylosovaných výherců obdrží Low Carb Workout Mash od společnosti PROM-IN. Jedná se o mix prémiových zdrojů bílkovin a peptidů v kombinaci s prémiovými obilninami bohatými na beta-glukany. Díky použití vysoce kvalitních surovin je kvalitní fitness potravinou, která Vám umožní dodat kvalitní živiny kdykoli během dne, a díky vynikající stravitelnosti a nutričním hodnotám je vhodná k použití i v období kolem Vašeho tréninku.


Jaké označení nese sladidlo aspartam?

Najdi a vyhraj! (09/2017)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Jaké označení nese sladidlo aspartam?
E300
E55
E951
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 02. 03. 2017 v 08:00 a končí 09. 03. 2017 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (08/2017):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, kolik překážkových závodů hodlá letos absolvovat Josef Žižka. Správná odpověď zní: 43.

Vylosováni byli a BCAA 2:1:1 Instant Powder od společnosti MaxxWin získali:

  • Markéta Štefková - maekinka@...com
  • Petr Fischbach - fischi01@...cz
  • Tomáš Chuchvalec - chuchvi@...cz

Gratulujeme!

Náš čtenář Peter, zvaný "deCarabas", se s námi podělil o fotografii s výhrou z jedné z předešlých soutěží. Děkujeme a posíláme mu za to malý dárek.


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 9. března. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra