Reklama:

Najdi a vyhraj! (08/2017)

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Byli jste někdy na nějakém překážkovém závodě? Já byl kdysi na Spartan Race a musím říct, že na to mám trochu rozporuplné vzpomínky. Líbila se mi atmosféra závodu a překážky byly super, horší to ale bylo s během. Ne že bych byl nějaký zapřísáhlý odpůrce běhu nebo kardia. Myslím, že každý, kdo si o sobě alespoň tajně myslí, že je celkem ve formě, by měl být schopen uběhnout těch pět nebo deset kilometrů. A ani to nemusí být bůhvíjak rychle. A já je uběhnu taky. Na Spartanu byl ale problém v tom, že jsem běžel s klukem, který toho má naběháno asi tisíckrát víc než já (což má kdekdo). Běželi jsme spolu a on pořád ne a ne mě nechat samotného a jít dopředu. Snažil jsem se tedy, co to šlo, abych ho nezdržoval, nicméně výsledkem bylo, že hlavně druhá půlka závodu, kde už přibyly i nějaké ty angličáky, pro mě byla poměrně pekelná. A to byl jen prachsprostý Sprint.

Jestli Vám tedy můžu radit, když už vyrazíte na podobný závod, jeďte svým tempem. Pak si to určitě užijete.

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří vylosovaných výherců obdrží BCAA 2:1:1 Instant Powder od společnosti MaxxWin. BCAA podporují tvorbu svalstva a podáním před výkonem zvyšují energii, sílu a regeneraci. Během výkonu pak šetří svalový glykogen a snižují vytváření kyseliny mléčné. Pro sportovce jsou velmi důležité, protože zásadně ovlivňují regeneraci, zotavení po sportovní zátěži a funkci svalů.


Kolik překážkových závodů hodlá letos absolvovat Josef Žižka?

Najdi a vyhraj! (08/2017)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Kolik překážkových závodů hodlá letos absolvovat Josef Žižka?
15
43
185
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 23. 02. 2017 v 08:00 a končí 02. 03. 2017 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (07/2017):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, který profík nakonec nebude soutěžit na březnovém Arnold Classic. Správná odpověď zní: Joshua Lenartowicz.

Vylosováni byli a připínací pouzdro na mobilní telefon na paži od společnosti Reebok získali:

  • Tomáš Prašivka - ton.ny@...cz
  • Veronika Paulíková - veronishella@...com
  • Pavel Kostelka - pajinbison@...cz

Gratulujeme!


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 2. března. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra