Reklama:

Andrej Mozoláni: trénink hrudníku a zad s Rolandem Brosmanem

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Jak jsme Vás na Ronnie.cz již informovali, slovenský profesionální kulturista Andrej Mozoláni 1. ledna opět začal s intenzivním tréninkem. Aktuálně je tak otevřené, že by mohl pokračovat v soutěžení - k tomu se vloni vrátil po desetileté odmlce a hned se mu podařilo jako profesionálnímu nováčkovi probojovat k účasti na Olympia 212 Showdown.

Při jednom z únorových tréninků se Andrejovi sparing partnerem stal závodník v kulturistice mužů masters a asistent reprezentačního trenéra Slovenska Roland Brosman. A právě při této příležitosti vzniklo i následující video. Ke snímku navíc připojujeme fotografie, které Andreje Mozolániho zachycují ve společnosti dalších osobností bodybuildingu na nedávné akci NaberSvaly Expo.


Andrej Mozoláni IFBB PRO - Season 2017 (2. díl)


Andrej Mozoláni na NaberSvaly Expo 2017Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra