Reklama:

Sportovní víkend s Monikou a Klárou

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

První únorový víkend se již podruhé uskuteční sportovní wellness akce v Kutné Hoře, vedená trenérkami Mgr. Monikou Müllerovou a Mgr. Klárou Novotnou. Klára je osobní trenérkou v Holmes Place Premium Karlín, stejně jako Monika, působící ve Fitinn studiu v Holešovicích.

Obě jsou ve svém působení neobyčejně dynamické a energické a jsou tak hodnoceny i svými klienty. Vrozený elán a nadšení pro věc se projevuje především v jejich práci, v přístupu k přípravě a v realizaci jednotlivých lekcí.

Obě se shodují na tom, že Kutná Hora je velice atraktivní, historické město, které si vybraly hlavně kvůli časové dostupnosti, její malebnosti a skvělým sportovním podmínkám. Ranní brzké výběhy kolem osvětleného chrámu sv. Barbory jsou skvělým startem dne.

Účastníci sportovního víkendu budou ubytování v hotelu U Kata, kde na ně čeká komfortní ubytování a wellness aktivity, kde si mohou po náročných hodinách cvičení zregenerovat svá těla v hotelem provozované vířivce nebo sauně. V neposlední řadě musíme pochválit i vstřícnost vedení ubytovacího zařízení se zajištěním nabídky lehké a výživné stravy, která pro sportovce představuje doplnění potřebné energie.

Velké díky patří Fit Studiu Jitky Brachovcové za poskytnutí tělocvičen ZŠ Kamenná stezka a Alfa Klub nedaleko hotelu. Klienty čeká měření na InBody a kondičním skeneru, ze kterého vždy dostanou naměřené hodnoty a přesná doporučení, jak vylepšit přístup ke svému zdraví a fyzické kondici.

Sportovní víkend začínáme již v pátek v 18:00 předáním dárků se sportovní výživou od společnosti Survival Nutrition Supplements®. Pro každého z účastníků je připraven balíček se šejkrem a vzorky proteinů. Po celý víkend si mohou zúčastnění libovolně vyzkoušet všechny výrobky této společnosti včetně proteinových nápojů, BCCA, různých spalovačů a mnoha dalších produktů.

První trénink tabaty bude následovat hned po zahájení a předání dárkových balíčků od 19:00. Sobotní program nastartuje brzký budíček, kdy v 7:00 vybíháme na 5km okruh okolo Kutné Hory. Po snídani je přesun do Fit Studia, kde bude navazovat spirální kineziologie, alpining, fitbox a odpolední relax v hotelu. Neděle začíná opět během, na který naváže NTC training a jumping.

Zájem našich klientů o sportovní víkend v Kutné Hoře nás velice těší a současně bychom rády ocenily i vstřícný přístup místních sportovních nadšenců. Tyto akce plánujeme pořádat každé tři měsíce v různých koutech ČR.


Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 10 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínJe samotný syrovátkový protein opravd...
Big Muscle (17:10) • Mě napadla otázka, jak je možné, že sportovci, kteří cvičili, tak nenabrali vůbec nic a...
magazínJe samotný syrovátkový protein opravd...
Rybalka40 (16:47) • Při čtení hned na úvod mě napadla otázka. Tak který pak asi výrobce suplementů si necha...
magazínHyunjin Kim 9 dnů před New Zealand Pr...
Kebab (15:42) • Tvl, Tommy, teď jsi to zabil *88* K AC Australia tu už dobu věci jsou. To jen ty ses te...
magazínHyunjin Kim 9 dnů před New Zealand Pr...
DrobecekVlada (15:23) • Tipovačka bude před Indy Pro, dole k tomu máš baner jako kráva :D
magazínHyunjin Kim 9 dnů před New Zealand Pr...
70mMyW!53 (14:51) • Ronnie je nejak pozadu..zacina dalsi pro show a zadne akualky,tipovacka,info ...nic. Di...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra